Головна | Послуги | Сапфірові брекети

Сапфірові брекети

всі послуги

Сапфірові брекети в Києві — сучасний та ефективний спосіб виправлення прикусу

Виправити проблемний прикус, вирівняти зуби та зробити усмішку по-справжньому красивою допомагають брекет-системи. Сучасна ортодонтія пропонує увазі пацієнтів велике різноманіття таких конструкцій. І одна із них — це сапфірові брекети. Вони естетичні, міцні, ефективні та допомагають виправити навіть складні недоліки зубного ряду.

Стоматологи-ортодонти клініки DentaDerm гарантують швидке та безболісне встановлення сапфірових брекетів в Києві. Ми рекомендуємо нашим пацієнтам таку систему у наступних випадках:

 • бажання виправити прикус з мінімальними естетичними втратами (якщо пацієнт хоче, щоб брекети були непомітними можна розглянути лінгвальні брекети в Києві);
 • якщо зуби ростуть неправильно — вони зміщені, ростуть поза межами зубного ряду;
 • при порушеннях прикусу різної етіології.

Сапфірові брекети допоможуть виправити прикус та вирівняти зуби з мінімальним дискомфортом. Сучасні, якісні та естетичні, вони стануть першим кроком до посмішки вашої мрії.

Що таке сапфірові брекети: переваги й особливості

Сапфірові брекети — це незнімні ортодонтичні апарати, які кріпляться на зовнішній стороні зубів. Вони виготовлені зі штучного сапфіра медичного призначення. Такий камінь вирощується за такою ж технологією, як і кристали для ювелірної індустрії. У підсумку отримуємо безбарвні, прозорі кристали, які непомітні на зубах. Щоб в таких брекетах не привертати зайвої уваги дуга, її можна пофарбувати під колір емалі.

Проте естетичний зовнішній вигляд та непомітність на зубах — не єдина позитивна властивість сапфірових брекетів. Такі ортопедичні конструкції мають наступні переваги:

 • Міцність та надійність — сапфір не поступається за цими параметрами іншим матеріалам, з яких виготовляються брекет-системи.
 • Ефективне виправлення прикусу — сапфірові брекети створюють достатній рівень тиску на зуби, завдяки чому сприяють поступовому виправленню дефектів розташування зубів. Підходять для виправлення проблем прикусу будь-якої складності.
 • Не пошкоджують зубну емаль — камінці якісно поліруються, завдяки чому не несуть травматичного впливу на зуби, ясна.
 • Гіпоалергенність — сапфірові брекети виготовляються з безпечних, якісних матеріалів, які не викликають алергічних реакцій.

Прозорі брекети — це сучасний, ефективний, естетичний та комфортний спосіб виправлення дефектів зубощелепного апарату. Вони демонструють високі результати у боротьбі з проблемами прикусу як в дітей, так і в дорослих пацієнтів.

Ціна сапфірових брекетів в Києві— доволі прийнятна. Ознайомитися з вартістю встановлення таких ортопедичних конструкцій ви можете у відповідному розділі на нашому сайті.

Як встановлюють сапфірові брекети в Києві?

Встановлення сапфірових брекетів відбувається після ретельної діагностики. Лікар стоматолог проводить візуальний огляд та інструментальні дослідження, щоб точно оцінити стан ротової порожнини, зубів та ясен. Після цього відбуваються:

 • Санація порожнини рота, оскільки встановлювати брекети можна лише тоді, коли ротова порожнина є повністю здоровою. Проводиться професійна гігієна, лікування карієсу, усуваються дефекти тканин тощо.
 • Безпосередньо встановлення брекетів — лікар-ортодонт спільно з вами обирає тип системи. Брекети виготовляються відповідно до індивідуальних особливостей вашої щелепи. А потім — за допомогою спеціального стоматологічного клею кріпляться на зуби та стягуються дугою.
 • Лікування — носіння брекетів. У середньому, пацієнти носять брекети сапфірові протягом 1-2 років. Точний період носіння залежить від того, наскільки вираженими були початкові дефекти прикусу, а також від деяких інших індивідуальних анатомічних особливостей.

Важливо знати, що прозорі брекети не впливають на дикцію пацієнта та не травмують слизову оболонку. Дискомфорт у більшості пацієнтів зникає вже через декілька днів після встановлення, адаптація минає доволі швидко.

Для того, щоб контролювати результативність лікування, необхідно відвідувати лікаря-ортодонта за встановленим графіком. Не пропускайте візити до спеціаліста.

Як доглядати за сапфіровими брекетами?

Під час носіння брекетів підвищується ризик розвитку карієсу. Оскільки наліт скупчується в важкодоступних місцях, та стає хорошим середовищем для розвитку бактерій. Щоб попередити це, важливо з особливою ретельністю ставитися до гігієни ротової порожнини та дотримуватися наступних правил:

 • Для догляду за сапфіровими брекетами використовуйте спеціальну V-подібну зубну щітку. Вона допомагає ефективно очищати зуби під час носіння брекетів, видаляти наліт у труднодоступних місцях.
 • На період носіння сапфірових брекетів варто уникати вживання надто твердої їжі, яка може їх пошкодити. До прикладу, якщо ви хочете з’їсти яблуко, то його краще порізати шматочками.
 • Надто гарячої їжі та напоїв теж краще уникати. Різкий перепад температур може призвести до пошкодження елементів із сапфіру.
 • Щоб зберегти початковий колір брекетів, скоротіть вживання продуктів, які можуть пофарбувати ортодонтичну конструкцію.
 • Після кожного вживання їжі необхідно ретельно чистити зуби. Для видалення залишків їжі з міжзубних проміжків, користуйтеся зубною ниткою або йоршиками.
 • За можливості, використовуйте для догляду за зубами іригатор. Він допомагає видаляти частинки їжі з найбільш важкодоступних місць.

Дотримуючись перерахованих правил, ви зможете отримати вашу мрію — красиву та здорову посмішку.

Ціни

Сапфірові брекети

від 15 000 грн

Наші фахівці

всі фахівці
Захарук Ірина Дмитрівна

Лікар стоматолог-ортодонт

Детальніше

Рекомендації після встановлення брекетів

recommendation

Встановлення брекет-системи в Києві — перший крок на шляху до красивої, здорової усмішки. Та в перші 1-2 тижні на Вас чекає період адаптації (звикання). Нормальні явища у цей час — дискомфорт, больові відчуття, головний біль та незначне порушення дикції. Звикнути до брекетів швидше й зробити звикання комфортним допоможуть наступні рекомендації:

 • Вживайте лише м’яку їжу у перший тиждень після фіксації. Це зменшить тиск на зуби.
 • Відмовтеся від липкої та твердої їжі на весь період лікування. Краще виключити з раціону горішки, насіння, жувальну гумку.
 • Щоб споживання їжі було комфортним, ріжте тверді овочі та фрукти на маленькі шматочки.
 • Дотримуйтесь правил гігієни — чистьте зуби двічі на день після вживання їжі. Використовуйте щітку та йоршики, які підібрав для Вас лікар-стоматолог.
 • Не пропускайте професійну гігієну. Під час носіння брекетів її потрібно робити хоча б 1 раз на 3 місяці.

Перший тиждень після встановлення брекетів супроводжується найбільшим дискомфортом. Але важливо розуміти, що неприємні відчуття є варіантом норми та незабаром зникнуть. Додаткові рекомендації:

 • Якщо Вам важко терпіти біль, прийміть знеболювальну таблетку (“Нурофен”, “Німесил” тощо).
 • Якщо елемент брекет-системи травмує щоку, його необхідно ізолювати захисним воском або силіконом.
 • У випадку запалення травмованої ділянки, прополощіть рот лікувальним ополіскувачем “Гівалекс”.

Рекомендації після зняття брекет-систем

Вітаємо, сьогодні Ви здійснили ще одну мрію — отримали ідеальну посмішку! Ми знаємо, що носити брекети було складно, а часом — дуже дискомфортно. Зате результат того вартий, чи не так?

Тепер залишилося лише підтримувати зуби в такому ж ідеальному стані. Дотримуйтеся нескладних правил, щоб закріпити результат. За ортодонтичним лікуванням завжди слідує ретенція, або ж період утримання. Якщо у Вас — знімний ретейнер, носіть його за такою схемою:

 • 1 рік — кожної вночі;
 • 2 рік — через ніч;
 • 3 рік — через дві-три ночі, поступово довівши режим до однієї ночі в тиждень.

Як доглядати за знімним ретейнером:

 • зберігайте його у спеціальному контейнері;
 • регулярно чистьте ретейнер пастою та щіткою;
 • час від часу використовуйте антисептичні таблетки для більш ефективного очищення.

Якщо ж Ви носите незнімний ретейнер, то достатньо дотримуватися стандартним правил гігієни ротової порожнини.

І, звичайно ж, під час носіння ретейнерів потрібно відвідувати стоматолога-ортодонта 1 раз на 6 місяців.

Стоматологічна клініка DentaDerm

Якщо у Вас залишилися додаткові питання або Вам потрібно проконсультуватися зі стоматологом, телефонуйте за номером: (066) 420-30-30, (097) 420-30-30.

Будьте здорові!

Мрієте про красиву посмішку? Завітайте в стоматологічну клініку DentaDerm

Стоматологи ортодонти DentaDerm в Києві оберуть ефективний метод корекції прикусу та вирівнювання зубного ряду саме для вас. Ми проводимо якісну діагностику, призначаємо ефективний план лікування та відстежуємо його результативність. Дбаємо про те, щоб відвідування стоматолога проходило без страху та стресу: на кожному прийомі панує спокійна атмосфера.

Наша клініка працює з 2005 року. За цей час, ми забезпечили нашим пацієнтам такі переваги:

 • Сертифіковане в Україні обладнання — використовуємо стоматологічні апарати, які допоможуть забезпечити точну діагностику та високоефективне лікування.
 • Команда стоматологів, які знають та люблять свою справу — наші лікарі постійно підвищують власну кваліфікацію, відвідують семінари та майстер-класи. Завдяки цьому, вони вміють працювати навіть з найскладнішими випадками.
 • 100% безпека та гігієна — використовуємо лише стерильні інструменти та дбаємо про те, щоб лікування було максимально безпечним.

Щоб записатися на консультації, телефонуйте або залишайте заявку на зворотний зв’язок. Допоможемо обрати комфортний час візиту, проконсультуємо вас щодо підготовки. Мрія про здорові зуби та красиву посмішку стане реальністю!

banner

Записатись на прийом

  Ім’я
  Телефон
  Email
  Оберіть місто
  Погоджуюсь
  Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних на підставі Політики конфідентційності