Якими бувають та коли встановлюються керамічні брекети?

Встановлюються керамічні брекети для корекції посмішки у разі:

  • порушень прикусу;
  • викривлення зубного ряду;
  • аномального розміщенні окремих зубів;
  • дефектів дикції, викликаних неправильним прикусом.

Такі ортодонтичні конструкції для вирівнювання зубів діляться на два основних типи:

  1. Лігатурні.
  2. Безлігатурні (не мають лігатур).

Лігатурні керамічні брекети вважаються в ортодонтії класичними. Вони ефективні навіть у складних випадках, та допомагають успішно скоригувати проблемний прикус. Фіксуються лігатурні брекети з кераміки до дуги з застосуванням еластичних кілець або стоматологічної проволоки.

Безлігатурні керамічні брекети (їх також називають самолігуючими) — родом зі США. Це більш нові та сучасні конструкції, які оснащуються легкими фіксаторами. Вони спрощують догляд за ротовою порожниною, а також зменшують час відвідування лікаря (поміняти дугу можна дуже швидко).

Керамічні брекети в Києві міцні, надійно кріпляться до зубів, дають більшу свободу в виборі їжі та напоїв, ніж брекети з металу. Вони не подразнюють ясна та гарантують вам красиву посмішку. Після зняття, такі брекети не залишають жовтих плям на зубах, подряпин на емалі.

Варто зауважити, що ціна керамічних брекетів в Києві — вища за вартість металевих. Ознайомитися з точним прайсом ви можете у відповідному розділі на нашому сайті, або звернувшись до нас телефоном.

Як доглядати за керамічними брекетами?

Після встановлення брекетів в Києві догляд за порожниною рота повинен бути дуже ретельним. Оскільки збільшується ризик захворювань ротової порожнини, зокрема карієсу. Це пов’язано це з тим, що частинки їжі легко потрапляють у проміжки між зубами та брекетами, створюючи хороше середовищем для розмноження шкідливих бактерій.

Тому дотримуйтеся наступних рекомендацій:

  • Використовуйте для догляду за керамічними брекетами спеціальну V-подібну зубну щітку.
  • На період носіння керамічних брекетів відмовтеся від вживання надто твердої їжі. Вона може легко пошкодити керамічні елементи.
  • Уникайте надто гарячої їжі та напоїв, від них слід відмовитися. Оскільки різкий перепад температур може призвести до руйнування елементів з кераміки (вони потріскають).
  • Скоротіть вживання продуктів, які можуть пофарбувати ортодонтичну конструкцію.
  • Ретельно чистьте зуби після кожного вживання їжі. Щоб видалити залишки їжі з міжзубних проміжків, користуйтеся зубною ниткою.
  • За можливості, використовуйте для догляду за зубами іригатор. Він допомагає видаляти частинки їжі з найбільш важкодоступних місць.

Дотримуючись цих нескладних правил, ви зможете звести до мінімуму дискомфорт під час носіння брекетів, та отримати вашу мрію: красиву, здорову посмішку.

Брекет-система керамічна: рекомендації після встановлення

Встановлення брекет-системи — перший крок на шляху до красивої, здорової усмішки. Та в перші 1-2 тижні на Вас чекає період адаптації (звикання). Нормальні явища у цей час — дискомфорт, больові відчуття, головний біль та незначне порушення дикції. Звикнути до брекетів швидше й зробити звикання комфортним допоможуть наступні рекомендації:

  • Вживайте лише м’яку їжу у перший тиждень після фіксації. Це зменшить тиск на зуби.
  • Відмовтеся від липкої та твердої їжі на весь період лікування. Краще виключити з раціону горішки, насіння, жувальну гумку.
  • Щоб споживання їжі було комфортним, ріжте тверді овочі та фрукти на маленькі шматочки.
  • Дотримуйтесь правил гігієни — чистьте зуби двічі на день після вживання їжі. Використовуйте щітку та йоршики, які підібрав для Вас лікар-стоматолог.
  • Не пропускайте професійну гігієну. Під час носіння брекетів її потрібно робити хоча б 1 раз на 3 місяці.

Перший тиждень після встановлення брекетів супроводжується найбільшим дискомфортом. Але важливо розуміти, що неприємні відчуття є варіантом норми та незабаром зникнуть. Додаткові рекомендації:

  • Якщо Вам важко терпіти біль, прийміть знеболювальну таблетку (“Нурофен”, “Німесил” тощо).
  • Якщо елемент брекет-системи травмує щоку, його необхідно ізолювати захисним воском або силіконом.
  • У випадку запалення травмованої ділянки, прополощіть рот лікувальним ополіскувачем “Гівалекс”.

Рекомендації після зняття брекет-систем

Вітаємо, сьогодні Ви здійснили ще одну мрію — отримали ідеальну посмішку! Ми знаємо, що носити брекети було складно, а часом — дуже дискомфортно. Зате результат того вартий, чи не так?

Тепер залишилося лише підтримувати зуби в такому ж ідеальному стані. Дотримуйтеся нескладних правил, щоб закріпити результат. За ортодонтичним лікуванням завжди слідує ретенція, або ж період утримання. Якщо у Вас — знімний ретейнер, наші ортодонти рекомендують носити його за такою схемою:

  • 1 рік — кожної вночі;
  • 2 рік — через ніч;
  • 3 рік — через дві-три ночі, поступово довівши режим до однієї ночі в тиждень.

Також не забувайте про регулярне чищення зубів.

Якщо ж Ви носите незнімний ретейнер, то достатньо дотримуватися стандартним правил гігієни ротової порожнини.

І, звичайно ж, після установки ретейнерів потрібно відвідувати стоматолога-ортодонта 1 раз на 6 місяців, щоб більш ефективно коригувати неправильний прикус.

Встановлення керамічних брекетів в Києві в стоматології DENTADERM

Ми дбаємо про те, щоб кожен наш пацієнт мав здорові зуби та красиву посмішку. Тому якщо вас турбують проблеми з прикусом — оберемо ефективний, безпечний, сучасний спосіб корекції. Стоматологи-ортодонти клініки DENTADERM в м. Київ регулярно навчаються та підвищують власну кваліфікацію для того, щоб ви могли отримувати послуги європейського рівня. Застосовуємо високопрофесійне обладнання, сертифіковане в Україні, ретельно стежимо за якістю матеріалів, гарантуємо 100% стерильність та безпеку.

Ми працюємо з 2005 року. За цей час, подарували красиву посмішку понад 4000 пацієнтів. Якщо бажаєте проконсультуватися зі стоматологом або плануєте ставити керамічні брекети, телефонуйте нам. Оберемо комфортні дату та час візиту саме для вас!

Бета-тест

Зверніть увагу! Сайт нашої клініки перебуває на етапі оновлення і тестування. В разі виникнення технічних збоїв ви можете перемкнутися на стару версію сайту.

Стара версія сайту