Коли слід носити невидимі брекети?

Обираючи лінгвальні брекети, пацієнти насамперед бачать таку перевагу, як естетичність. Недарма їх називають “невидимі брекети”. Адже така система кріпиться з внутрішньої сторони зубів та залишається зовсім непомітною, коли людина розмовляє, сміється, їсть. Проте це — не єдиний аргумент за встановлення лінгвальних брекет-систем. Такі конструкції:

  • Гарантують більш швидку корекцію проблемного прикусу, ніж зовнішні брекети. У деяких випадках, виправити недоліки зубного ряду можна вже за 6 місяців.
  • Прості в догляді. Догляд за лінгвальними брекетами не передбачає таких складних процедур, як догляд за вестибулярними системами. Достатньо дотримуватися традиційних правил з догляду за ротовою порожниною. Це значно економить ваш час.
  • Безпечні. Системи, які встановлюються з внутрішньої сторони зубів, не травмують м’які тканини та зуби. А також не залишають жовтих плям на поверхні зубів.
  • Гарантують менший ризик розвитку карієсу, ніж звичайні брекети. Завдяки цьому, підійдуть для пацієнтів, які мають крихку, тонку емаль, та схильні до розвитку карієсу.

Завдяки особливостям будови, стоматологи рекомендують лінгвальні брекет-системи для пацієнтів, які займаються спортом та грають на духових музичних інструментах.

Ознайомитися з вартістю встановлення брекетів в Києві ви можете у відповідному розділі на нашому сайті. Або звернувшись до нас телефоном.

Підготовка до встановлення лінгвальних брекетів?

Вибір брекет-системи здійснюється лише спільно зі стоматологом-ортодонтом. Лікар проводить візуальний огляд, збирає анамнез, проводить додаткові дослідження: рентген, комп’ютерну томографію або ортопантомографію (панорамний знімок щелепи). Саме під час обстеження можна визначити всі нюанси розташування зубів, в тому числі тих, які ще не прорізалися. Це особливо важливо під час лікування проблем прикусу у дітей та підлітків.

Підготовка до встановлення лінгвальних брекетів в Києві включає такі обов’язкові етапи:

  • професійна гігієна зубів та видалення зубного каменю;
  • лікування карієсу;
  • пломбування зубів (за необхідністю);
  • лікування всіх запальних захворювань в ротовій порожнині;
  • зняття зліпків щелепи;
  • виготовлення індивідуальної брекет-системи.

Лікування всіх захворювань зубів та ясен перед встановленням брекетів — обов’язкове. Адже системи для вирівнювання прикусу повинні встановлюватися лише в здоровій ротовій порожнині.

Як доглядати за лінгвальними брекетами?

Догляд за лінгвальними брекетами — значно простіший, ніж за вестибулярними системами. Правила є наступними:

  • Важливо регулярно чистити зуби, вранці та ввечері. Окрім зубної щітки використовуйте йоршики та зубну нитку: вони допоможуть видалити залишки їжі з важкодоступних місць ротової порожнини.
  • Полощіть ротову порожнину після кожного прийому їжі.
  • Уникайте занадто твердої та гарячої їжі, яка може пошкодити брекети.
  • За можливості, використовуйте для догляду за зубами іригатор. Він допомагає видаляти частинки їжі з найбільш важкодоступних місць. Такий пристрій корисний не лише для пацієнтів, які носять лінгвальні брекети в Києві, а й для будь-якої людини, яка прагне дбати про здоров’я ротової порожнини.

Також варто уникати пігментуючих продуктів, які можуть пофарбувати конструкцію та зіпсувати її зовнішній вигляд.

Лікар-стоматолог надасть точні рекомендації з догляду за ротовою порожниною після процедури встановлення брекетів. А також призначить дату повторного візиту. Повторний візит необхідний для контролю якості лікування. В середньому, під час носіння брекетів пацієнт повинен відвідувати стоматолога 1 раз на 2 місяці. Проте графік завжди розробляється індивідуально.

Внутрішні брекети: рекомендації після зняття брекет-систем

Вітаємо, сьогодні Ви здійснили ще одну мрію — отримали ідеальну посмішку! Ми знаємо, що носити брекети було складно, а часом — дуже дискомфортно. Зате результат того вартий, чи не так?

Тепер залишилося лише підтримувати зуби та прикус в такому ж ідеальному стані. Дотримуйтеся нескладних правил, щоб закріпити результат. За ортодонтичним лікуванням завжди слідує ретенція, або ж період утримання. Якщо у Вас — знімний ретейнер, носіть його за такою схемою:

  • 1 рік — кожної вночі;
  • 2 рік — через ніч;
  • 3 рік — через дві-три ночі, поступово довівши режим до однієї ночі в тиждень.

Як доглядати за знімним ретейнером:

  • зберігайте його у спеціальному контейнері;
  • регулярно чистьте ретейнер пастою та щіткою;
  • час від часу використовуйте антисептичні таблетки для більш ефективного очищення.

Якщо ж Ви носите незнімний ретейнер, то достатньо дотримуватися стандартним правил гігієни ротової порожнини.

І, звичайно ж, під час носіння ретейнерів потрібно відвідувати стоматолога-ортодонта 1 раз на 6 місяців.

Запрошуємо на консультацію до лікаря-ортодонта в клініці DENTADERM

Не відкладайте мрію про красиву посмішку на потім. Адже фахівці-стоматологи клініки DentaDerm в Києві готові допомогти вам вже сьогодні. Ми маємо великий досвід у встановленні брекет-систем та виправленні прикусу як у маленьких, так і в дорослих пацієнтів. Гарантуємо якісну, ретельну діагностику та ефективне лікування.

DENTADERM — це:

  • Команда стоматологів, які знають та люблять свою справу. Наші фахівці — стоматологи-отодонти, ортопеди, терапевти, стоматологи-хірурги — постійно підвищують власну кваліфікацію, навчаються, відвідують семінари та майстер-класи. Але головне — з турботою та увагою ставляться до кожного пацієнта.
  • Сертифіковане в Україні обладнання — якісна апаратура, яка гарантує точну діагностику та якісне лікування.
  • Комфортна атмосфера — дбаємо про те, щоб кожен наш пацієнт почувався спокійно та затишно. З нами ви подолаєте свій страх відвідування стоматолога.

З 2005 року нам довірили свою посмішку понад 4000 пацієнтів в м. Київ та Ірпінь. Щоб стати одним із них, записуйтеся на консультацію телефоном або через форму зворотного зв’язку. Допоможемо отримати красиву та здорову посмішку в стоматології DENTADERM!

Бета-тест

Зверніть увагу! Сайт нашої клініки перебуває на етапі оновлення і тестування. В разі виникнення технічних збоїв ви можете перемкнутися на стару версію сайту.

Стара версія сайту