Головна | Послуги | Самолігуючі брекети

Самолігуючі брекети

всі послуги

Самолігуючі брекети в Києві — що це таке?

Ефективний та сучасний спосіб виправлення прикусу — це брекет-системи. Вони відрізняються за матеріалами, способом встановлення та ефектом, який у результаті отримуєте ви. Одним із найбільш сучасних типів систем для вирівнювання прикусу є самолігуючі брекети. Вони зручні, швидко кріпляться та естетично виглядають. Це — вдала альтернатива класичним лігатурним брекетам з металу або кераміки.

Стоматологи-ортодонти клініки DentaDerm встановлюють самолігуючі брекети професійно, швидко та безболісно. Ми подбаємо про те, щоб на прийомі панувала комфортна атмосфера. А наші пацієнти якомога швидше отримували свою мрію — красиву посмішку й здорові зуби.

Основні переваги брекетів без лігатури

Самолігуючі брекети — це системи, які не потребують додаткових кріплень. Вони виглядають на зубах значно менш помітно, ніж класичні лігатурні системи. Відсутність лігатур не лише підвищує естетику, а й спрощує догляд. Чистити самолігуючі брекети значно простіше, ніж звичайні. Дуга в таких брекетах фіксується до самого замочка за допомогою непомітних засувок та кліпс. Тому корекція апарату проходить значно швидше.

Переваги самолігуючих брекетів — це:

  • Швидке звикання — такі системи не спричиняють вагомого дискомфорту, не травмують зуби та ясна. Завдяки цьому, більшість пацієнтів звикають до брекетів без лігатур вже в перший тиждень.
  • Легке встановлення та регулювання завдяки наявності зручних кліпс та засувок. Ви проводите в кріслі стоматолога менше часу.
  • Простий догляд за конструкцією завдяки відсутності лігатур. Чищення таких брекетів займає значно менше часу.
  • Більш швидке вирівнювання прикусу — самолігуючі брекети в Києві демонструють чудовий ефект вже за 3-4 місяці. Проте точний період корекції прикусу залежить від індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.
  • Гіпоалергенність — самолігуючі брекети виконуються з безпечних матеріалів, які не викликають алергічних реакцій, не подразнюють зуби та ясна, не викликають алергічних реакцій.
  • Естетичний зовнішній вигляд — самолігуючі брекети менш помітні на зубах, тому виглядають естетично.

Такі конструкції — сучасні, ефективні та комфортні для пацієнта. Саме тому, вони є одним з найбільш популярним варіантом для виправлення прикусу.

Якими бувають безлігатурні брекети: основні види

Завдяки великому різноманіттю брекет-систем, можна обрати оптимальний варіант для пацієнтів з будь-якими анатомічними особливостями щелепи. Залежно від типу матеріалу, самолігуючі брекети в Києві можуть бути двох типів:

  1. металеві;
  2. керамічні.

Керамічні пластини менше помітні на зубах та виглядають естетичніше, оскільки їх колір можна підібрати під колір вашої емалі. Окрім того, вони забезпечують більш щадний вплив на зуби: не травмують емаль та ясна. Металеві брекети ефективно виправляють прикус та коштують дешевше.

За розташуванням, безлігатурні брекети бувають:

  • вестибулярними – вони кріпляться до зубів із зовнішнього боку;
  • лінгвальними – фіксуються з внутрішнього боку.

Окрім цього, брекети можуть відрізнятися за ступенем фіксацією дуги. Вони бувають за цим параметром:

  • активними – заслінка паза тисне на дугу в напрямку своєї основи;
  • пасивні – заслінка тільки утримує дугу в пазі, не впливаючи на неї.

Обрати матеріал для брекетів, їх тип та спосіб фіксації вам із задоволення допоможуть стоматологи-ортодонти клініки DentaDerm. Ми враховуємо індивідуальні особливості кожного пацієнта та дбаємо про те, щоб ви могли отримати власну мрію: красиву, здорову посмішку.

Етапи встановлення самолігуючих брекетів в Києві

Брекет-системи можуть встановлюватися лише у випадку, якщо ротова порожнина — повністю здорова, а всі патологічні процеси проліковані. Саме тому, лікар-стоматолог проводить візуальний огляд та ретельну професійну діагностику: КТ, рентген або ортопантомограму. Дослідження дозволяють визначити розташування всіх зубів та спланувати ортодонтичне лікування. А також встановити наявність карієсу, запалення ясен. Після діагностики лікар складає план лікування, проводить професійну гігієну та санацію ротової порожнини.

Коли лікування завершене, можна переходити безпосередньо до встановлення брекетів. Лікар виконує зліпки зубів та передає їх в стоматологічну лабораторію. Індивідуальне виготовлення брекет-систем в Києві займає, в середньому, до тижнів.

Процедура встановлення самолігуючих брекетів відбувається так:

  • Очищення та підготовка зубів до фіксації брекет-системи.
  • Нанесення спеціального стоматологічного клею, на якій по черзі кріпляться брекети.
  • На останні в ряді зуби лікар-ортодонт надягає спеціальні кільця, які гарантують фіксацію всієї конструкції.
  • Щоб клей застиг і брекети зафіксувалися надійно, використовується ультрафіолетова лампа.

Останній етап встановлення брекетів — це встановлення дуги та замкнення пазів. Ось і все: шлях до здорового прикусу розпочато. Лікар-стоматолог надає вам рекомендації з догляду за ротовою порожниною та призначає дату наступного візиту. Якщо під час носіння брекетів ви відчуваєте дискомфорт, або з’явилися будь-які інші неприємні симптоми, обов’язково зверніться до лікаря. Фахівець допоможе впоратися з такою проблемою.

Як доглядати за самолігуючими брекетами правильно?

Вагома перевага безлігатурних брекетів — це більш простий догляд, ніж за брекетами класичними. Завдяки відсутності лігатур на них накопичується менше залишків їжі та нальоту. Проте забувати про правильне чищення не потрібно.

Після встановлення самолігуючих брекетів в Києві необхідно придбати спеціальну зубну щітку, а також йоршики для очищення зони між брекетами та під дугою. Використовувати йоршики необхідно регулярно: вранці та ввечері під час чищення зубів. Після кожного прийому їжі необхідно використовувати ополіскувач для порожнини рота.

Для того, щоб захистити брекети від пошкодження, рекомендуємо уникнути занадто твердої їжі. Якщо брекети — керамічні, уникати варто також надто холодної та гарячої їжі, оскільки пластини можуть потріскати.

Щоб контролювати ефективність лікування та коригувати брекети, необхідно регулярно відвідувати стоматолога-ортодонта. Щодо частоти візитів вас повідомить ваш лікар. В середньому, доведеться приходити в стоматологічну клініку необхідно один раз на 1,5-2 місяці.

Ціни

Самолігуючі брекети

від 28 240 грн

Наші фахівці

всі фахівці
Захарук Ірина Дмитрівна

Лікар стоматолог-ортодонт

Детальніше

Рекомендації після встановлення брекетів

recommendation

Встановлення брекет-системи — перший крок на шляху до красивої, здорової усмішки. Та в перші 1-2 тижні на Вас чекає період адаптації (звикання). Нормальні явища у цей час — дискомфорт, больові відчуття, головний біль та незначне порушення дикції. Звикнути до брекетів швидше й зробити звикання комфортним допоможуть наступні рекомендації:

  • Вживайте лише м’яку їжу у перший тиждень після фіксації. Це зменшить тиск на зуби.
  • Відмовтеся від липкої та твердої їжі на весь період лікування. Краще виключити з раціону горішки, насіння, жувальну гумку.
  • Щоб споживання їжі було комфортним, ріжте тверді овочі та фрукти на маленькі шматочки.
  • Дотримуйтесь правил гігієни — чистьте зуби двічі на день після вживання їжі. Використовуйте щітку та йоршики, які підібрав для Вас лікар-стоматолог.
  • Не пропускайте професійну гігієну. Під час носіння брекетів її потрібно робити хоча б 1 раз на 3 місяці.

Перший тиждень після встановлення брекетів супроводжується найбільшим дискомфортом. Але важливо розуміти, що неприємні відчуття є варіантом норми та незабаром зникнуть. Додаткові рекомендації:

  • Якщо Вам важко терпіти біль, прийміть знеболювальну таблетку (“Нурофен”, “Німесил” тощо).
  • Якщо елемент брекет-системи травмує щоку, його необхідно ізолювати захисним воском або силіконом.
  • У випадку запалення травмованої ділянки, прополощіть рот лікувальним ополіскувачем “Гівалекс”.

Рекомендації після зняття брекет-систем

Вітаємо, сьогодні Ви здійснили ще одну мрію — отримали ідеальну посмішку! Ми знаємо, що носити брекети було складно, а часом — дуже дискомфортно. Зате результат того вартий, чи не так?

Тепер залишилося лише підтримувати зуби в такому ж ідеальному стані. Дотримуйтеся нескладних правил, щоб закріпити результат. За ортодонтичним лікуванням завжди слідує ретенція, або ж період утримання. Якщо у Вас — знімний ретейнер, носіть його за такою схемою:

  • 1 рік — кожної вночі;
  • 2 рік — через ніч;
  • 3 рік — через дві-три ночі, поступово довівши режим до однієї ночі в тиждень.

Як доглядати за знімним ретейнером:

  • зберігайте його у спеціальному контейнері;
  • регулярно чистьте ретейнер пастою та щіткою;
  • час від часу використовуйте антисептичні таблетки для більш ефективного очищення.

Якщо ж Ви носите незнімний ретейнер, то достатньо дотримуватися стандартним правил гігієни ротової порожнини.

І, звичайно ж, під час носіння ретейнерів потрібно відвідувати стоматолога-ортодонта 1 раз на 6 місяців.

Стоматологічна клініка DentaDerm

Якщо у Вас залишилися додаткові питання або Вам потрібно проконсультуватися зі стоматологом, телефонуйте за номером: (066) 420-30-30, (097) 420-30-30.

Будьте здорові!

Завітайте до ортодонта в клініку DentaDerm

Наші фахівці допоможуть вам отримати здорові зуби та красиву, білосніжну посмішку. З 2005 року клініка DentaDerm в Києві дбає про те, щоб ви могли лікувати зуби ефективно, швидко, без стресу. У нас працюють високопрофесійні стоматологи, які регулярно підвищують власну кваліфікацію та справді люблять свою справу. Ми використовуємо сучасне обладнання, сертифіковане в Україні. Дбаємо про 100% безпеку та комфортну атмосферу під час візиту.

Тож якщо ви бажаєте встановити самолігуючі брекети в Києві та вирівняти прикус, записуйтесь на консультацію просто зараз. Оберемо комфортні дату та час візиту. Подбайте про красиву посмішку в DentaDerm!

Розгорнути Згорнути
banner

Записатись на прийом

    Ім’я
    Телефон
    Email
    Оберіть локацію
    Погоджуюсь
    Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних на підставі Політики конфідентційності