Головна | Послуги | Пластинки

Пластинки

всі послуги

Пластинки на зуби в Києві— ефективний метод корекції прикусу

Здорові зуби та красива посмішка — мрія будь-якої людини. І турбота про правильний прикус допоможе втілити її в реальність. Коригувати проблемний прикус, за можливістю, необхідно з дитинства, коли щелепа лише завершила своє формування. Ефективний, безпечний та якісний спосіб зробити це — пластинка на зуби. Вона допомагає легко та без суттєвого дискомфорту виправити прикус, подарувати красиву посмішку та профілактувати ускладнення проблем із зубами.

Чому у дітей буває неправильний прикус?

Порушення прикусу — часта проблема у дітей та підлітків. Провокують її різні фактори, зокрема:

 • Спадковість. Деформації зубного ряду, неправильне розташування щелеп та інші проблеми можуть бути спровоковані генетичними факторами. Якщо хоча б в одного з батьків є дефекти прикусу, це підвищує ймовірність появи таких проблем у дитини на 30-40%.
 • Пізнє відлучення від соски. Тривале смоктання соски та пізнє відлучення від пляшечки негативно впливають на прикус. Також аналогічний вплив чинить така шкідлива дитяча звичка, як смоктання пальця.
 • Особливості внутрішньоутробного розвитку Стреси, шкідливі звички у матері, різкі зміна гормонального фону, виражений токсикоз — ці та інші фактори негативно відображаються на розвитку дитини в утробі матері. Зокрема, і на розвиткові зубощелепної системи.
 • Захворювання органів дихання. Невчасно вилікувані респіраторні захворювання провокують у дитини аденоїдний тип обличчя. Його характерні ознаки — одутлість, відвисання нижньої щелепи, привідкритий рот. Аденоїдне обличчя у дітей часто поєднується з неправильним прикусом.

До інших причин неправильного прикусу у дітей можна віднести раннє випадання тимчасових зубів, порушення гормонального фону, захворювання опорно-рухового апарату та ряд вроджених аномалій.

Проте не варто хвилюватися: якими б причинами не була спровокована проблема з прикусом, вона піддається успішній корекції. Батькам, які помітили проблеми із зубами у дитини, варто якомога швидше звернутися до лікаря-стоматолога. Спеціаліст проведе діагностику та обере оптимальний спосіб корекції.

Пластинка на зуби: як це працює?

Пластина для зубів — це метод корекційного лікування для виправлення незначних дефектів щелепного апарату. Застосовується, найбільш часто, у пацієнтів дитячого та підліткового віку (6-15 років). Пластина на зуби – це знімна конструкція. Вона складається з двох елементів:

 • Власне пластина — конструкція, яка створена на основі знімка щелепи пацієнта та повторює форму піднебіння. Виготовляється пластина з м’якого пластику, який не пошкоджує та не травмує м’які тканини.
 • Металева дуга — елемент, який створює безперервний тиск на пластину та допомагає зубам займати правильне положення. Виготовляються дуги зі сплавів металу: титану або нікелю.

Фіксує конструкцію та приводить її в дію спеціальний ключ. Цей механізм прихований всередині пластинки.

Що допоможуть виправити пластинки для вирівнювання зубів в Києві?

Такий метод демонструє високу ефективність у виправленні та профілактиці ортодонтичних дефектів. Зокрема, допомагає:

 • усунути просвіт між зубами;
 • звузити або розширити підборіддя до норми;
 • виправити контур щелепної кістки;
 • профілактувати зміщення зубів;
 • коригувати напрямок росту щелепи, сповільнити або стимулювати його.

Варто зауважити, що пластинка на зуби не замінює брекети та не вирішує серйозних проблем: відкритого прикусу, скупченості зубів. Зрозуміти, чи підійде пластина конкретно у вашому випадку, допоможе лікар-стоматолог після проведення ретельної діагностики.

Пластинка на зуби в Києві: основні переваги

Вирівнювання проблемного прикусу пластинами має безліч позитивних сторін. Основні переваги цього методу:

 • Простота. Саме пластинка — це найшвидший та найбільш простий спосіб вирішити ортопедичні проблеми в дитячому віці. Дефекти зникають поступово та назавжди.
 • Комфорт та зручність. Конструкція пластини є знімною, на відміну від брекетів. Це гарантує зручність та полегшує догляд за зубами. Така перевага дуже важлива для дітей молодшого віку та їхніх батьків.
 • Швидке виготовлення. Пластинку виготовляють за індивідуальними параметрами пацієнта всього за 1-2 тижні. В той час, як виготовлення брекетів займає у 2 рази більше часу.
 • Безпека — пластинки на зуби виготовляються з безпечних матеріалів, які не подразнюють ротову порожнину та не викликають алергічних реакцій. Саме тому, вони є безпечними для дітей.

Додатковою перевагою пластин для зубів є прийнятна вартість. Такий метод корекції прикусу є один з найбільш бюджетним.

Як встановлюється пластинка на зуби?

Встановлення пластини для виправлення прикусу в Києві — доволі проста процедура. Вона відбувається наступним чином:

 • Первинна консультація та огляд. Лікар оглядає пацієнта, призначає методи інструментальних досліджень, виявляє, які саме дефекти прикусу мають місце. Обирається спосіб корекції.
 • Виконання відбитка щелепи. Саме на основі відбитка буде виготовлятися пластинка для зубів.
 • Безпосередньо виготовлення пластини. Після виготовлення проводиться примірка, за необхідністю корегуються параметри пластинки.
 • Встановлення пластини. Процедура встановлення займає не більше, ніж 10 хвилин. Дитина не відчуває болю: лише незначний дискомфорт.

Потім стоматолог пояснює, як доглядати за пластинкою та скільки часу її потрібно носити. А після цього — призначає дату наступного візиту.

Чи підходять пластинки на зуби для дорослих пацієнтів?

Такий метод використовується в дорослих пацієнтів лише як допоміжний. Наприклад, для корекції результату після носіння брекетів. Така конструкція не дозволяє зубам зміщуватися. Вона встановлюється на термін від 2 до 6 місяців. Але частіше з метою докорекції прикусу в дорослих використовуються елайнери — прозорі капи, які легко надягаються та знімаються.

Пам’ятайте про те, що вибір оптимального методу корекції прикусу повинен здійснюватися кваліфікованим лікарем-стоматологом. Лише фахівець, який є професійним ортодонтом, зможе врахувати всі індивідуальні особливості пацієнта та подбати про те, щоб корекція прикусу була успішною.

Ціни

Пластинки

від 3 700 грн

Наші фахівці

всі фахівці
Захарук Ірина Дмитрівна

Лікар стоматолог-ортодонт

Детальніше

Як доглядати за зубною пластинкою?

recommendation

Дуже важливо правильно доглядати за зубами та підтримувати пластину в чистоті. Тому дотримуйтеся наступних порад: Щоб утримувати апарат в чистоті, а зуби в порядку, скористайтеся такими порадами:

 • Знімати та чистити конструкцію потрібно щодня. Для цього використовуйте спеціальний гель та щітку середньої жорсткості.
 • Раз на тиждень потрібно робити більш ретельну чистку пластини. Для цього її поміщають в контейнер зі спеціальною рідиною.
 • У випадку сильного забруднення пластини її потрібно занести на чищення до стоматолога-ортодонта.

Окрім цього, не забувайте про гігієну дитячих зубів. Чистити зуби потрібно як і раніше: двічі на день. Також варто користуватися йоршиками та іригатором, ополіскувачем для порожнини рота. Підібрати всі ці засоби допоможе вам лікар-стоматолог.

Встановлення пластинок на зуби в Києві в клініці DentaDerm

Неправильний прикус — дуже часта проблема. Але не варто хвилюватися: впоратися з нею швидко та легко допоможуть фахівці клініки DentaDerm в Києві. Наші стоматологи гарантують якісну діагностику, оберуть оптимальний метод виправлення прикусу, контролюватимуть всі етапи лікування та завжди будуть на зв’язку. Ми знаємо, як працювати зі складними випадками, та постійно вдосконалюємо власну майстерність.

Стоматологи клініки DentaDerm регулярно відвідують навчальні заходи, семінари та конференції. Вони за новими тенденціями у світі стоматології, щоб ви могли отримувати послуги європейського рівня.

DentaDerm — це:

 • Обладнання, сертифіковане в Україні. Ми використовуємо сучасну апаратуру, якісні витратні матеріали та інструменти. Це забезпечує 100% безпеку та ефективність лікування.
 • Комфортна, спокійна та затишна атмосфера. Після відвідування нашої клініки візити до стоматолога перестануть асоціюватися у вас зі страхом.
 • Увесь комплекс стоматологічних послуг — наші фахівці лікують широкий спектр стоматологічних захворювань, проводять професійну гігієну, відбілюють зуби, консультують щодо правил домашнього догляду.

Наша клініка працює з 2005 року. За цей час ми подарували здорову посмішку понад 4000 клієнтів. Ви можете стати одним із них, просто записатися на консультацію. Телефонуйте або залишайте контакти в формі зворотного зв’язку. Оберемо комфортні дату та час візиту!

banner

Записатись на прийом

  Ім’я
  Телефон
  Email
  Оберіть місто
  Погоджуюсь
  Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних на підставі Політики конфідентційності