Головна | Послуги | Мікроімпланти

Мікроімпланти

всі послуги

Ортодонтичні мікроімпланти в Києві — особливості застосування

Мікроімпланти в стоматології — це чудовий спосіб корекції прикусу та надійна опора для знімних протезів. Вони широко застосовуються в ортодонтії та ортопедії, встановлюючись у наступних випадках:

 • для зміцнення коригуючої дуги брекет-систем;
 • для корекції положення конкретного зуба;
 • при атрофії альвеолярного гребеня;
 • у випадку, коли відсутній один або декілька зубів;
 • якщо підвищена рухливість опорних одиниць, та є необхідність встановлення мостоподібного протеза.

Саме застосування ортодонтичних мікроімплантів прискорює процес корекції положення зубів, дозволяє точно передбачити результат. При цьому відпадає необхідність у використанні додаткових опор. Спеціалісти стоматологічної клініки DentaDerm в Києві професійно встановлюють мікроімпланти в кісткову тканину, гарантують повний контроль за результативністю лікування та дбають про те, щоб кожен пацієнт почувався на прийомі комфортно.

Будова та встановлення мікроімпланта: що треба знати?

Ортодонтичній мікроімплант — це мініатюрний штифт з титану. Товщина в розрізі складає 1.5-2 мм, довжина — не більше 12 мм. Його встановлюють в кісткову тканину для виправлення положення викривлених зубів, щоб через деякий час атравматично вивести з кістки. Конструкція ортодонтичного мікроімпланта сприяє легкому встановленню та точному виведення. Завдяки цьому, пацієнт може отримати здоровий прикус відносно швидко.

Переваги використання ортодонтичних мікроімплантів:

 • щадний процес виправлення прикусу;
 • високий рівень початкової стабілізації;
 • виключається необхідність в видаленні сусідніх одиниць;
 • комфортна установка з мінімальним хірургічним втручанням;
 • проста фіксація допоміжних ортодонтичних елементів.

Ортопедичні мікроімпланти в Києві є повністю безпечними для пацієнта. Але існує ряд випадків, коли встановлювати їх не можна. Протипокази до встановлення ортопедичних мікроімплантів:

 • онкологічні хвороби;
 • патології кровозгортання;
 • соматичні хвороби — цукровий діабет, туберкульоз;
 • запалення ясен у гострій стадії.

Встановити, чи можна встановлювати мікроімплант конкретно у вашому випадку, допоможе лікар-стоматолог. Спеціаліст зважить всі “за” та “проти, щоб обрати ефективну стратегію лікування саме для вас, та допомогти позбутися тих чи інших проблем ротовою порожниною.

Як встановлюються мікроімпланти в Києві?

Процедура встановлення мікроімплантів починається з ретельної діагностики. Лікар-стоматолог проводить візуальний огляд, інструментальні дослідження та встановлює діагноз. Після цього обирається стратегія лікування, яка погоджується з пацієнтом.

Далі проводиться підготовка до встановлення мікроімпланта. Спочатку лікар-стоматолог застосовує гель, що заморожує. А потім вводить ін’єкцію місцевого анестетика. Після цього, коли анестезія починає діяти, виконується безпосередньо встановлення в кісткову тканину мікроімпланта. У тому місці, де повинен бути встановлений мікроімплант, лікар робить акуратний прокол та вкручує мінігвинт ручним методом. Далі мікроімпланта навантажують допоміжним елементом: гумкою, пружиною або дротом.

Ось і все: імплант встановлено. Ця процедура проходить швидко та абсолютно безболісно.

Ціни

Мікроімпланти

від 3500 грн

Наші фахівці

всі фахівці
Захарук Ірина Дмитрівна

Лікар стоматолог-ортодонт

Детальніше

Встановлення ортопедичних мікроімплантів у Києві в клініці DentaDerm

Клініка DentaDerm в Києві працює з 2005 року. За цей час, ми подарували красиву посмішку понад 4000 пацієнтів. Високопрофесійні фахівці-стоматологи, сертифіковане в Україні обладнання, якісні матеріали та застосування найсучасніших розробок у галузі стоматології дозволяють нам гарантувати лікування європейського рівня кожному пацієнту. Для того, щоб ви були впевнені у якості наших послуг, ми пропонуємо гарантію на всі імпланти.

У нашій клініці панує спокійна та комфортна атмосфера. Завдяки цьому ви зможете позбутися від страху відвідування стоматолога. Тому тепер не потрібно відкладати лікування зубів: це не боляче та не страшно.

Щоб записатися на первинну консультацію та стати нашим пацієнтом, телефонуйте за номером, який вказано на сайті, або залишайте заявку на зворотний звязок. Зробимо крок до здорової та красивої посмішки разом!

banner

Записатись на прийом

  Ім’я
  Телефон
  Email
  Оберіть місто
  Погоджуюсь
  Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних на підставі Політики конфідентційності