Головна | Послуги | Металеві брекети

Металеві брекети

всі послуги

Брекети на зуби в Києві: особливості та переваги

Неправильний прикус — це не лише естетична проблема. Він може створювати дискомфорт під час споживання їжі та розмов, провокувати ряд інших проблем зі здоров’ям: порушення шлунково-кишкового тракту, хвороби ротової порожнини. Тому дуже важливо звертатися до лікаря-ортодонта вчасно. Сучасний, ефективний та доволі бюджетний спосіб виправлення прикусу — це металеві брекети. Такий метод підходить не лише для дітей і підлітків, а й для дорослих, є доцільним навіть у складних випадках.

Брекети на зуби в Києві допоможуть вам позбутися від проблем з прикусом. Ми встановлюємо брекети швидко, безболісно та професійно. Тому якщо вас турбує неправильне положення зубів — поспішайте записатися на консультацію.

Чому виникає неправильний прикус?

Фізіологічно правильний прикус — це коли зуби щільно прилягають один до одного, нижні та верхні зуби корелюють між собою. А уявна повздовжна вісь, яка ділить обличчя навпіл, проходить між різцями. Якщо ж ці умови недотримано, можна запідозрити неправильний прикус. Проте ставити собі такий діагноз самостійно не можна: потрібен ретельний огляд лікаря-стоматолога.

У деяких випадках, проблемний прикус помітно “неозброєним оком”. Зуби можуть бути розташовані неправильно, нижня щелепа — виступати вперед. Додатково можуть виникати труднощі зі змиканням зубів.

Є декілька причин порушення прикусу. Це:

  • генетичні особливості;
  • рання або надто пізня втрата тимчасових зубів;
  • невилікуваний карієс;
  • хронічні хвороби.

Встановленні металевих брекетів в Києві допоможе впоратися з такою проблемою. І чим раніше ви звернетеся до ортодонта — тим краще. Оптимальним варіантом є, звісно ж, встановлення брекет систем у дитячому та підлітковому віці — тоді проблемний прикус виправляється легше. Але за умови правильного підходу лікаря-стоматолога, навіть дорослі пацієнти зможуть отримати свою мрію — красиву, здорову посмішку.

Що таке металеві брекети?

Металеві брекети — це надійна конструкція, яка фіксує зуби та сприяє виправленню прикусу. Вони складаються з таких елементів, як:

  • Основа – це металева пластинка з замком, яка фіксується на кожному зубі за допомогою клею. В замку є вільний простір (паз), у якому проходить дуга.
  • Дуги – проходять через пази металевих пластинок. Виготовляються зі стоматологічного сплаву. Ці елементи забезпечують тиск на зуби та створюють всі умови для вирівнювання прикусу.
  • Лігатури – металеві застібки, які розташовуються на замках пластинок, приклеєних до зубів. Їхня функція — закріплення дуги в пазах брекетів.

Металеві брекети дозволяють виправити найрізноманітніші типи проблемного прикусу: наявність великої щілини між зубами, скупчене положення зубів, асиметричність. До того ж такий тип систем є доволі бюджетним: коштує дешевше, ніж керамічні брекети.

Якими бувають брекети?

За типом встановлення в ротову порожнину, вони бувають:

  • Вестибулярними – фіксуються спереду зубів.
  • Лінгвальними – встановлюються на внутрішній стороні зубів.

Вестибулярний тип встановлення — класичний. Вестибулярні брекети не порушують дикцію та встановлюються доволі швидко. Проте деякі пацієнти не бажають обирати такий варіанти через естетичну складову: такі брекети є доволі помітними.

Лінгвальні металеві брекет-системи — дорожчі, оскільки встановлюються складніше. Але вони абсолютно не помітні під час носіння. Такий варіант металевих брекетів обирають люди, яким важлива естетична складова.

За способом фіксації дуги, моделі брекетів бувають:

  • Лігатурними – брекети фіксуються на пластинах за допомогою спеціальних кілець (лігатур). Це забезпечує надійне кріплення дуги, та виправлення навіть суттєвих деформацій.
  • Безлігатурними (саморегулюючими) – фіксаторами в такому типі брекетів виступають засувки, які відкриваються та закриваються. Конструкція знімає навантаження на зуби, а також не створює дискомфорту для вас. Кут нахилу та тиск на зуби можуть регулюватися стоматологом.

Оптимальний тип брекет-систем допоможе вибрати лікар. Спеціаліст проведе ретельну діагностику та оберуть систему, яка буде ідеальною саме у вашому випадку.

Правила догляду за металевими брекетами

Частинки їжі легко потрапляють у проміжки між зубами та брекетами, створюючи середовище для скупчення нальоту. Тому лише ретельний догляд після встановлення брекетів допоможе уникнути розвитку карієсу. Дотримуйтеся наступних правил:

  • Використовуйте V-подібну зубну щітку для догляду за металевими брекетами.
  • Чистість зуби не лише вранці та ввечері, а й після кожного прийому їжу. Очистку варто проводити ретельно, перед дзеркалом, протягом 5 хвилин.
  • Користуйтеся зубною ниткою, іригатором та йоршиками. Вони допоможуть видалити наліт та залишки їжі з важкодоступних місць.

Щоб брекети не міняли колір, скоротіть у вашому раціоні кількість пігментуючих продуктів.

Дотримуючись усіх перерахованих правил, ви зможете уникнути надмірного дискомфорту під час носіння брекетів, а також подбаєте про здоров’я та вирівнювання зубів.

Ціни

Металеві брекети

від 15 000 грн

Наші фахівці

всі фахівці
Захарук Ірина Дмитрівна

Лікар стоматолог-ортодонт

Детальніше

Рекомендації після встановлення брекетів

recommendation

Встановлення брекет-системи — перший крок на шляху до красивої, здорової усмішки. Та в перші 1-2 тижні на Вас чекає період адаптації (звикання). Нормальні явища у цей час — дискомфорт, больові відчуття, головний біль та незначне порушення дикції. Звикнути до брекетів швидше й зробити звикання комфортним допоможуть наступні рекомендації:

  • Вживайте лише м’яку їжу у перший тиждень після фіксації. Це зменшить тиск на зуби.
  • Відмовтеся від липкої та твердої їжі на весь період лікування. Краще виключити з раціону горішки, насіння, жувальну гумку.
  • Щоб споживання їжі було комфортним, ріжте тверді овочі та фрукти на маленькі шматочки.
  • Дотримуйтесь правил гігієни — чистьте зуби двічі на день після вживання їжі. Використовуйте щітку та йоршики, які підібрав для Вас лікар-стоматолог.
  • Не пропускайте професійну гігієну. Під час носіння брекетів її потрібно робити хоча б 1 раз на 3 місяці.

Перший тиждень після встановлення брекетів супроводжується найбільшим дискомфортом. Але важливо розуміти, що неприємні відчуття є варіантом норми та незабаром зникнуть. Додаткові рекомендації:

  • Якщо Вам важко терпіти біль, прийміть знеболювальну таблетку (“Нурофен”, “Німесил” тощо).
  • Якщо елемент брекет-системи травмує щоку, його необхідно ізолювати захисним воском або силіконом.
  • У випадку запалення травмованої ділянки, прополощіть рот лікувальним ополіскувачем “Гівалекс”.

Рекомендації після зняття брекет-систем

Вітаємо, сьогодні Ви здійснили ще одну мрію — отримали ідеальну посмішку! Ми знаємо, що носити брекети було складно, а часом — дуже дискомфортно. Зате результат того вартий, чи не так?

Тепер залишилося лише підтримувати зуби в такому ж ідеальному стані. Дотримуйтеся нескладних правил, щоб закріпити результат. За ортодонтичним лікуванням завжди слідує ретенція, або ж період утримання. Якщо у Вас — знімний ретейнер, носіть його за такою схемою:

  • 1 рік — кожної вночі;
  • 2 рік — через ніч;
  • 3 рік — через дві-три ночі, поступово довівши режим до однієї ночі в тиждень.

Як доглядати за знімним ретейнером:

  • зберігайте його у спеціальному контейнері;
  • регулярно чистьте ретейнер пастою та щіткою;
  • час від часу використовуйте антисептичні таблетки для більш ефективного очищення.

Якщо ж Ви носите незнімний ретейнер, то достатньо дотримуватися стандартним правил гігієни ротової порожнини.

І, звичайно ж, під час носіння ретейнерів потрібно відвідувати стоматолога-ортодонта 1 раз на 6 місяців.

Стоматологічна клініка DentaDerm

Якщо у Вас залишилися додаткові питання або Вам потрібно проконсультуватися зі стоматологом, телефонуйте за номером: (066) 420-30-30, (097) 420-30-30.

Будьте здорові!

Подбайте про виправлення прикусу в клініці DentaDerm

Здорові, рівні зуби — мрія більшості людей. І ми прагнемо втілити її в реальність. З 2005 року нашу клініку відвідали понад 4000 пацієнтів. Щоб стати одним із них, достатньо записатися на консультацію телефоном або через форму зворотного зв’язку.

Встановлення металевих брекетів в клініці DentaDerm — це:

  • Якісна діагностика для вибору оптимального способу корекції прикусу. Дбаємо про врахування всіх анатомічних особливостей пацієнта.
  • Комплексний супровід пацієнта. Ми завжди з вами на зв’язку та готові відповісти на всі ваші запитання. Коригуємо лікування на повторних оглядах, даємо корисні рекомендації та дбаємо про те, щоб носіння металевих брекетів минало з найменшим дискомфортом.
  • Високопрофесійні стоматологи — лікарі клініки DentaDerm регулярно підвищують кваліфікацію, відвідують семінари та майстер-класи. Завдяки цьому ми можемо забезпечимо лікування європейського рівня кожному нашому пацієнту.

Гарантуємо 100% стерильність та безпеку, комфортну атмосферу на прийомі. Тому не відкладайте візит до стоматолога на потім: зробіть крок до красивої посмішки вже сьогодні!

banner

Записатись на прийом

    Ім’я
    Телефон
    Email
    Оберіть місто
    Погоджуюсь
    Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних на підставі Політики конфідентційності