Головна | Послуги | Елайнери (інвізілайн) США

Елайнери (інвізілайн) США

всі послуги

Invisalign (США) — ціна елайнерів в Києві

Кожна людина мріє про красиву, білосніжну посмішку. Адже це додає впевненості в собі. Та дуже часто, на шляху до такої мрії постають проблеми з прикусом. Сучасна стоматологія пропонує декілька способів виправлення неправильного прикусу. Для пацієнтів, які з тих чи інших причин не бажають носити брекети, розроблені елайнери для вирівнювання зубів. Це ортодонтичні знімні конструкції (капи), які використовуються для корекції прикусу та нерівностей зубного ряду.

В стоматологічній клініці DentaDerm ми проводимо вирівнювання прикусу з використанням якісних елайнерів Invisalign (Інвізілайн). Це оригінальні капи зі США, які гарантують комфортний період лікування та швидкий результат.

Чому порушується прикус?

Фізіологічно правильний прикус — це щільне прилягання зубів один до одного, кореляція нижніх та верхніх зубів між собою. Уявна повздовжна вісь, яка ділить ваше обличчя навпіл, повинна проходити точно між різцями. А верхні зуби — закривати нижні не більше, ніж на третину.

Точно встановити, яка ціна елайнерів в Києві і чи мають місце порушення прикусу конкретно у вашому випадку, може лише лікар-стоматолог. Проте іноді зміни помітно навіть “неозброєним оком”. Проблемний прикус може виражатися по-різному. Наприклад:

 • контакт між щелепами відсутній частково або повністю при відкритому прикусі;
 • нижні зуби значно закриті верхніми;
 • щелепа висунута вперед;
 • зуби перетинаються між собою;
 • деякі зуби сформовані поза межами фізіологічно правильного розташування.

Причини порушення прикусу теж бувають різноманітними. Найчастіше, це:

 • генетична схильність;
 • перенесені травми;
 • хронічні хвороби;
 • порушення носового дихання;
 • пізня зміна тимчасових зубів.

Неправильний прикус викликає не лише естетичний дискомфорт, а й ряд проблем зі здоров’ям. На його фоні може розвиватися асиметрія обличчя, часті головні болі, труднощі із жуванням, утруднене дихання. Проблеми з прикусом також впливають на стан зубів: вони швидше руйнуються через скупчення нальоту у важкодоступних місцях. Тож якщо ви помітили проблеми з прикусом у себе — зверніться на консультацію до лікаря-ортодонта.

Що таке елайнери Invisalign?

Елайнери Invisalign (Інвізілайн) — це технологія виправлення прикусу, яка передбачає застосування прозорих кап. Така конструкція одягається на весь зубний ряд. Пацієнт має носити її до 22 годин кожного дня. Розробка та моделювання кожного набору кап Інвізілайн здійснюється в лабораторії виробника, в США. Саме тому, елайнери ідеально відповідають анатомічним особливостям щелепи пацієнта.

Завдяки можливостям комп’ютерного 3-д-моделювання, спрогнозувати результат від носіння елайнерів можна наперед. Ви одразу побачите ефект, який очікує на вас в майбутньому.

Елайнери — чудова альтернатива брекетам, яка застосовується при незначних порушеннях зубного ряду. Капи розробляються для пацієнта індивідуально, завдяки чому забезпечується точне прилягання конструкції до зубів, відсутність дискомфорту під час носіння та швидкий позитивний результат. Головні переваги елайнерів Invisalign:

 • Естетичність. Такі системи — абсолютно прозорі, тому непомітні на зубах на відміну від брекетів. Вони чудово підходять для людей, які з тих чи інших причин соромляться носити брекет-системи.
 • Висока ефективність. За цим параметром, елайнери не поступаються брекетам і демонструють чудові результати в питанні вирівнювання прикусу, тих чи інших його незначних дефектів.
 • Комп’ютерне моделювання. Елайнери Invisalign створюються за допомогою спеціальної комп’ютерної програми в лабораторії в США. Завдяки цьому, вони ідеально підходять саме для вас, відповідають усім анатомічним особливостям щелепи. Щільне прилягання, оптимальний рівень тиску на зуби та комфорт під час носіння гарантовані.
 • Можна знімати. На відміну від брекетів, капи для вирівнювання зубів ви можете знімати самостійно. Їх не потрібно носити цілий день, з ними не потрібно споживати їжу. Це забезпечує комфорт та зручність.

Елайнери Invisalign (Інвізілайн) — це чудова можливість вирівняти прикус, подбати про красиву посмішку без дискомфорту та тривалого звикання. Ця технологія вважається еталонною у всьому світі, чудово підходить для дорослих пацієнтів, підлітків та дітей.

Показання до встановлення елайнерів в Києві

Елайнери Інвізілайн чудово підходять для пацієнтів, які мають протипокази до носіння брекетів або просто не бажають їх носити з естетичних причин. Але, при цьому, хочуть отримати красиву посмішку та вирівняти прикус. Ортодонтичне лікування за допомогою прозорих кап для вирівнювання зубів — ефективне, безпечне та результативне. Але варто розуміти, що при серйозних порушеннях зубного ряду такий метод корекції не застосовується — тоді необхідні брекети.

Точно обрати спосіб корекції зубного ряду у вашому випадку може лікар-ортодонт, після проведення ретельного обстеження пацієнта. Проте вже зараз назвемо, для виправлення яких призначаються елайнери:

 • Діастеми та треми — великі проміжки між зубами на верхній або нижній щелепі.
 • Невиражена скрученість зубів — один або більше зубів анатомічно розташовані неправильно, не поміщаються в дентальний ряд.
 • Зміщення зубів, їх незначний розворот.
 • Відкритий і перехресний прикус, випирання верхньої або нижньої щелепи вперед.

У деяких випадках, прозорі капи для вирівнювання зубів призначають після носіння брекетів: щоб закріпити отриманий результат, зробити його більш вираженим.

Протипоказами до встановлення елайнерів є гострі запальні захворювання ясен, наявність в щелепі непорізаних зубів, складні ортопедичні дефекти, важкі неврологічні хвороби. Встановити, чи можна встановлювати елайнери в Києві у вашому випадку, допоможе лікар-ортодонт. Фахівець збере анамнез, проведе ретельну діагностику та обере оптимальний спосіб корекції спеціально для вас.

Етапи виправлення прикусу за допомогою елайнерів Інвізілайн

Прозорі капи для вирівнювання зубів в Києві встановлюються лише на здорові зуби. Саме тому, перший етап лікування — це ретельна діагностика. Спеціаліст виконує огляд та обстеження, а потім — санацію ротової порожнини. В обов’язковому порядку виконується професійна гігієна ротової порожнини, прослідковується карієс та захворювання ясен.

Після цього, коли ротова порожнина є повністю здоровою:

 • Лікар-ортодонт знімає зліпки зубів та відправляє їх в стоматологічну лабораторію в Сполучені Штати.
 • В лабораторії отримані дані ретельно аналізуються за допомогою спеціальної комп’ютерної програми. Цей етап передбачає створення 3д моделі та візуалізації результатів лікування.
 • Високоточними інструментами виготовляється набір кап для виправлення прикусу. Зазвичай до цього комплекту входять 22 капи, які потрібно змінювати по черзі, в середньому кожних 2 тижні.

Після цього капи надаються пацієнту та він починає їх носити. Лікар-ортодонт ознайомлює вас з правилами носіння, розповідає, як доглядати за капами та назначає дату повторного візиту. В середньому, відвідувати стоматолога для корекції лікування необхідно 1 раз на 6 тижні. Це необхідно для постійного відстеження результату, внесення в процес лікування тих чи інших змін.

Як надягати та знімати елайнери Інвізілайн?

Процедура установки та зняття прозорих кап для корекції прикусу — дуже проста. Щоб надягнути елайнери, їх необхідно спочатку зафіксувати на передніх зубах, а потім перейти до віддалених. Знімати конструкцію необхідно навпаки: починаючи з віддалених зубів, а потім переходити до передніх. Це швидко та зовсім не боляче.

Лікар-стоматолог допоможе вам надягнути капи вперше, проконсультує вас, як це робити. Але не хвилюйтесь: тут все елементарно, впоратися зможе не лише дорослий, а й дитина.

Який результат можна отримати від носіння елайнерів Інвізілайн?

Капи для вирівнювання зубів — результативний спосіб виправлення прикусу, який широко застосовується у всьому світі. Конкретний ефект від застосування елайнерів залежить від особливостей конкретного пацієнта та його самодисципліні. Оскільки дуже важливо носити елайнери регулярно: 21-22 години щодня, знімаючи лише під час їжі та догляду за зубами. Якщо дотримуватися усіх правил, результатом носіння елайнерів стануть красиві, рівні зуби — без будь-яких дефектів прикусу.

Якщо елайнери носить ваша дитина, важливо пояснити їй важливість саме регулярного носіння конструкції. Адже діти можуть знімати елайнери в школі, забувати їх надягати. Все це віддалятиме бажаний результат, та робитиме коригування прикусу неефективним.

Ціни

Елайнери (інвізілайн) США

160 000 грн

Наші фахівці

всі фахівці
Захарук Ірина Дмитрівна

Лікар стоматолог-ортодонт

Детальніше

Як доглядати за зубами під час носіння елайнерів Інвізілайн?

recommendation

Ще одна хороша новина — догляд за елайнерами значно простіший, ніж за брекетами. Прозорі капи достатньо промивати простою водою перед кожним одяганням, а також чистити за допомогою зубної пасти та щітки. Також не варто на період виправлення прикусу забувати про гігієну ротової порожнини:

 • чистьте зуби двічі на день;
 • використовуйте йоршики для очищення зубних проміжків та іригатор;
 • після приймання їжі використовуйте ополіскувач, рекомендований вашим лікарем-стоматологом.

Для того, щоб контролювати результат лікування, обов’язково відвідуйте лікаря-ортодонта, не пропускайте узгоджені візити.

Вирівнювання прикусу в Києві за допомогою елайнерів в клініці DentaDerm

Клініка DentaDerm в Києві працює з 2005 року. За цей час, ми подарували красиву посмішку понад 4000 пацієнтів. І ця цифра постійно росте. Тому якщо ви мрієте позбутися проблем з прикусом, записуйтеся на прийом до нашого ортодонта. Високопрофесійний фахівець проведе діагностику та обере ефективний спосіб виправлення прикусу саме для вас.

Щоб подарувати вам красиву посмішку ми використовуємо якісні конструкції — прозорі капи Інвізілайн, які виготовляються в США за індивідуальним зліпком щелепи. Це дозволяє отримати завжди вражаючий результат лікування.

Вирівнювання прикусу за допомогою елайнерів в клініці DentaDerm — це:

 • Сучасне обладнання, сертифіковане в Україні. Ми використовуємо сучасну стоматологічну апаратуру, яка дозволяє гарантувати високу якість послуг — від діагностики до лікування.
 • Повноцінна діагностика та супровід пацієнта на всіх етапах. Кожен випадок ми ведемо комплексно: від огляду та консультації до відстеження результату. Це дозволяє вчасно коригувати лікування, обираючи найефективніші методики.
 • Професійні стоматологи, які люблять власну справу. Фахівці нашої стоматологічної клініки постійно вдосконалюють свій професіоналізм, відвідують майстер-класи та конференції. А ще — вони з турботою ставляться до кожного пацієнта.
 • Комфортна атмосфера. Ми знаємо, що багато пацієнтів бояться відвідувати стоматолога. Саме тому, забезпечуємо спокійну та розслаблену атмосферу на прийомі. Зруйнуємо ваш стереотип про те, що лікувати зуби — це страшно та боляче.

Подбайте про власну красиву посмішку вже сьогодні. Щоб записатися на консультацію до ортодонта, телефонуйте за номером, який вказано на сайті, або залишайте свої контакти в формі зворотного зв’язку. Оберемо комфортні дату та час візиту, проконсультуємо щодо підготовки.

Розгорнути Згорнути
banner

Записатись на прийом

  Ім’я
  Телефон
  Email
  Оберіть місто
  Погоджуюсь
  Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних на підставі Політики конфідентційності