Головна | Послуги | Цифрові брекети Інсігнія (США)

Цифрові брекети Інсігнія (США)

всі послуги

Брекет-система Insignia в Києві (США) — сучасне рішення для здорового прикусу

Порушення прикусу викликають естетичний та фізичний дискомфорт. Але брекет-система Insignia в Києві допоможе впоратися з такою проблемою можна навіть в дорослому віці. Цифрові брекети Insignia, спроектовані саме для вас в лабораторії Сполучених Штатів, забезпечать якісний результат, і дозволять насолоджуватися красивою посмішкою кожного дня.

Що таке брекет-системи Insignia?

Insignia (Інсігнія) — це сучасна 3D-технологія, яка дозволяє створювати ортодонтичні конструкції (дуги, брекети) з точним урахуванням особливостей анатомії ваших зубів. Завдяки комп’ютерній точності ця технологія відкриває нові можливості в плануванні та контролі ортодонтичного лікування. Прогнозовані та максимально точні результати корекції прикусу — вагомі переваги цифрових брекетів Інсігнія в Києві.

Особливості технології Insignia:

 • Силіконові відбитки зубів пацієнта обробляються в лабораторії в США. Проводиться комп’ютерне сканування та створюється 3D-модель. Спеціальна програма перетворює кожен зуб на окремий об’єкт, та дає можливість пересувати та змінювати його положення у всіх площинах. Ця ж програма автоматично встановлює зуби в те положення, яке вони займуть після закінчення лікування. Проводиться комп’ютерний підрахунок для того, щоб створити ідеальну форму дуг та брекетів, найбільш ефективну конструкцію саме для вас.
 • Програма переміщує брекети та дуги на 3D-модель зубів пацієнта. Моделювання у трьох вимірах має назву “віртуальний сетап”. Коригувати результати моделювання може лікар-ортодонт, орієнтуючись на поставлені під час лікування завдання.
 • Виготовлення брекет-системи під конкретний клінічний випадок. Для цього використовуються високоточні інструменти. Контроль точності здійснює комп’ютерна програма. Ризик того, що виготовлені системи не підійдуть вам, відсутній.

Після цього готовий комплект цифрових брекетів Insignia відправляється до вашого лікаря-ортодонта. Фахівець отримує брекети та встановлює їх на зуби пацієнта. Конструкція ідеально фіксується на зубах, дозволяючи можливість розмістити брекети саме так, як це було заплановано під час розробки віртуального сетапу. Процедура фіксації брекетів Інсігнія відрізняється від традиційного встановлення тим, що такі брекети надходять до клініки в капах-переносниках, де враховано індивідуальні показники кожного зуба. Це гарантує точне позиціонування брекетів. У набір також додається індивідуальний комплект дуг.

Таким чином, ви отримуєте ортодонтичну конструкцію, створену зі 100% урахуванням ваших анатомічних особливостей. А, значить, — і максимально ефективний результат виправлення прикусу.

Переваги цифрових систем Insignia

Поговоримо про те, чим брекети Insignia в Києві відрізняються від традиційних систем, та якими є переваги цифрових брекетів. Оскільки така технологія є доволі новою, та присутня далеко не всіх клініках Києва, багато пацієнтів не знають, що вона являє собою, та чи є сенс платити більше.

Переваги брекетів Інсігнія (США):

 • До 90% прогнозований результат. Завдяки використанню спеціальної комп’ютерної програми можна побачити наперед, як виглядатиме ваша посмішка після завершення лікування. Комп’ютерні розрахунки та індивідуалізація брекет-системи знижує ймовірність незадовільного результату практично до нуля.
 • Абсолютна індивідуальність. Брекет-системи Інсігнія в Києві створюються з точним урахуванням особливостей кожного вашого зуба. Гарантовано ідеальне прилягання, відсутність щілин між конструкцією брекетів та зубами.
 • 100% атравматичність. Такі брекети не травмують зуби та ясна, оскільки не створюють надмірного тиску, мають анатомічну форму. Вони не пошкоджують емаль та не стають причиною запалень в ротовій порожнині, алергічних реакцій.
 • Проста гігієна. Завдяки відкритому дизайну, за брекет-системами Інсігнія простіше доглядати. Це не лише економить ваш час, а й мінімізує ризик розвитку карієсу.
 • Естетичність. Колір брекетів підбирається під відтінок ваших зубів. саме тому, вони залишаються майже непомітними, та точно не створюватимуть жодного дискомфорту коли ви посміхаєтеся та спілкуєтеся.
 • Надзвичайно швидка фіксація. Завдяки використанню спеціальної капи, брекети фіксуються одномоментно. А ви проводите значно менше часу у кріслі стоматолога.
 • На 25% швидший результат. Завдяки точним комп’ютерним розрахункам, вдається перемістити зуби в необхідне положення за найкоротший термін. А частота відвідування ортодонта зменшується до 1 разу у 2-3 місяці. ⠀

Тому якщо ви бажаєте отримати красиву, здорову усмішку якомога швидше, й виправити проблемний прикус в дорослому віці, системи Інсігнія створені спеціально для вас. Такі брекети доводять, що виправлення прикусу може бути швидким та безболісним, без витрачання великої кількості часу в кріслі стоматолога. Сучасні технології дозволяють з високою точністю враховувати анатомічні особливості пацієнта та створювати системи для виправлення прикусу, які підійдуть ідеально.

Ознайомитися з вартістю встановлення індивідуальних цифрових брекетів можна у відповідному розділі на нашому сайті. Або ж звернувшись до нас за телефоном.

Як підготуватися до встановлення брекетів Insignia?

Варто знати, що брекети можуть встановлюватися лише в тому випадку, якщо ваша ротова порожнина — повністю здорова. Саме тому, першим етапом підготовки є проведення ретельної попередньої діагностики. Лікар збирає анамнез, проводить візуальний огляд та інструментальні дослідження (рентген, КТ та інші). Таким чином вдається встановити наявність або відсутність запальних хвороб ясен, карієсу. Далі проводиться ретельна професійна гігієна ротової порожнини. Після цього — лікуються всі патологічні стани.

Лише коли гігієна зроблена і карієс проліковано, лікар-стоматолог знімає зліпок ваших зубів та відправляє його для індивідуального виготовлення цифрових брекетів Insignia. А одразу після того, як система буде готовою, проводиться її фіксація в умовах клініки. Вам будуть призначені комфортні дата та час візиту.

Як доглядати за брекетами Інсігнія?

Догляд за такими брекетами — доволі простий та безпроблемний. Варто дотримуватися нескладних правил гігієни: чистість зуби двічі на день, використовуйте йоршики та іригатор. Саме ці інструменти допомагають позбутися нальоту у важкодоступних місцях ротової порожнини. Використовувати йоршики необхідно регулярно: вранці та ввечері під час чищення зубів. Після вживання їжі варто користуватися ополіскувачем.

Для того, щоб не пошкодити брекети, рекомендуємо уникати вживання надто твердої та надто гарячої їжі. А також пігментуючих продуктів, які можуть впливати на колір системи.

Щоб контролювати ефективність лікування та коригувати брекети, необхідно регулярно відвідувати стоматолога-ортодонта. Щодо частоти візитів вас повідомить ваш лікар. Чітко дотримуйтеся цього графіку, й ви отримаєте бажаний результат лікування максимально швидко. А красива, здорова посмішка перетвориться з мрії на реальність.

Ціни

Цифрові брекети Інсігнія (США)

від 40 000 грн

Наші фахівці

всі фахівці
Захарук Ірина Дмитрівна

Лікар стоматолог-ортодонт

Детальніше

Рекомендації після встановлення брекетів

recommendation

Встановлення брекет-системи — перший крок на шляху до красивої, здорової усмішки. Та в перші 1-2 тижні на Вас чекає період адаптації (звикання). Нормальні явища у цей час — дискомфорт, больові відчуття, головний біль та незначне порушення дикції. Звикнути до брекетів швидше й зробити звикання комфортним допоможуть наступні рекомендації:

 • Вживайте лише м’яку їжу у перший тиждень після фіксації. Це зменшить тиск на зуби.
 • Відмовтеся від липкої та твердої їжі на весь період лікування. Краще виключити з раціону горішки, насіння, жувальну гумку.
 • Щоб споживання їжі було комфортним, ріжте тверді овочі та фрукти на маленькі шматочки.
 • Дотримуйтесь правил гігієни — чистьте зуби двічі на день після вживання їжі. Використовуйте щітку та йоршики, які підібрав для Вас лікар-стоматолог.
 • Не пропускайте професійну гігієну. Під час носіння брекетів її потрібно робити хоча б 1 раз на 3 місяці.

Перший тиждень після встановлення брекетів супроводжується найбільшим дискомфортом. Але важливо розуміти, що неприємні відчуття є варіантом норми та незабаром зникнуть. Додаткові рекомендації:

 • Якщо Вам важко терпіти біль, прийміть знеболювальну таблетку (“Нурофен”, “Німесил” тощо).
 • Якщо елемент брекет-системи травмує щоку, його необхідно ізолювати захисним воском або силіконом.
 • У випадку запалення травмованої ділянки, прополощіть рот лікувальним ополіскувачем “Гівалекс”.

Рекомендації після зняття брекет-систем Insignia

Вітаємо, сьогодні Ви здійснили ще одну мрію — отримали ідеальну посмішку! Ми знаємо, що носити брекети було складно, а часом — дуже дискомфортно. Зате результат того вартий, чи не так?

Тепер залишилося лише підтримувати зуби в такому ж ідеальному стані. Дотримуйтеся нескладних правил, щоб закріпити результат. За ортодонтичним лікуванням завжди слідує ретенція, або ж період утримання. Якщо у Вас — знімний ретейнер, носіть його за такою схемою:

 • 1 рік — кожної вночі;
 • 2 рік — через ніч;
 • 3 рік — через дві-три ночі, поступово довівши режим до однієї ночі в тиждень.

Як доглядати за знімним ретейнером:

 • зберігайте його у спеціальному контейнері;
 • регулярно чистьте ретейнер пастою та щіткою;
 • час від часу використовуйте антисептичні таблетки для більш ефективного очищення.

Якщо ж Ви носите незнімний ретейнер, то достатньо дотримуватися стандартним правил гігієни ротової порожнини.

І, звичайно ж, під час носіння ретейнерів потрібно відвідувати стоматолога-ортодонта 1 раз на 6 місяців.

Стоматологічна клініка DentaDerm

Якщо у Вас залишилися додаткові питання або Вам потрібно проконсультуватися зі стоматологом, телефонуйте за номером: (066) 420-30-30, (097) 420-30-30.

Будьте здорові!

Вирівнювання прикусу системами Insignia у Києві в клініці DentaDerm

Ми дбаємо про те, щоб наші пацієнти отримували лікування за світовими стандартами. Саме тому, постійно вдосконалюємо власну майстерність та слідкуємо за сучасними розробками в стоматологічній галузі. Клініка DentaDerm в Києві пропонує вирівнювання прикусу із застосування цифрових брекетів Інсігнія (США). Швидко, ефективно та безболісно.

В нашій клініці на вас чекають:

 • Високопрофесійні стоматологи-ортодонти, які знають про вирівнювання прикусу в дітей та дорослих все. Ми вміємо працювати навіть зі складними випадками.
 • Сучасне обладнання, сертифіковане в Україні. Це дозволяє забезпечити якісну діагностику та точне лікування.
 • Комфортна атмосфера — дбаємо про те, щоб ви перестали відкладати візит до стоматолога на потім. Продемонструємо, що лікування зубів може бути безболісним, а також без страху та стресу.
 • 100% гарантія безпеки та стерильності. Ми дбаємо про дезінфекцію поверхонь, використовуємо стерильні інструменти. З нами ваше здоров’я у повній безпеці.

Тож не відкладайте мрію про красиву посмішку на потім. Залишайте контакти в формі зворотного зв’язку або телефонуйте нам, щоб обрати комфортні дату та час візиту до ортодонта.

banner

Записатись на прийом

  Ім’я
  Телефон
  Email
  Оберіть місто
  Погоджуюсь
  Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних на підставі Політики конфідентційності