Головна | Послуги | Вирівнювання прикусу

Вирівнювання прикусу

всі послуги

Вирівнювання прикусу в Києві — турбота про красиву усмішку

Рівні та здорові зуби — мрія будь-якої людини. Але завадою на шляху до неї можуть стати проблеми з прикусом. Стоматологи клініки DentaDerm допоможуть вам позбутися такої неприємності. Ми застосовуємо сучасні методики, які дозволяють отримати бажаний результат швидко та без болю. Тож не відкладайте на потім: записуйтеся на прийом до ортодонта просто зараз!

Неправильний прикус та його види

Точно визначити, що прикус є неправильним, може лише стоматолог-ортодонт в Києві. Але деякі ознаки видно “неозброєним оком”. Скрученість зубів нижньої або верхньої щелепи, щелепа, висунута вперед, асиметрія обличчя або труднощі зі змиканням зубів — все це може вказувати на неправильність прикусу.

Що ж означає фізіологічно правильний прикус? Це щільне прилягання зубів один до одного, кореляція нижніх та верхніх зубів між собою. Уявна повздовжна вісь, яка ділить обличчя навпіл, повинна проходити між різцями. Верхні зуби також мають закривати нижні не більше, ніж на третину.

Проблеми з прикусом можуть виражатися по-різному:

 • контакт між щелепами відсутній частково або повністю при відкритому прикусі;
 • нижні зуби значно закриті верхніми (більше, ніж на третину);
 • висунута вперед щелепа;
 • зуби перетинаються між собою (перехресний прикус);
 • деякі зуби сформовані поза межами правильного розташування.

Причини неправильно прикусу теж бувають різними. Часто така проблема формується через спадковість, порушення обміну речовин, недолікований карієс, занадто ранню або пізню втрату тимчасових зубів, ротове дихання на фоні хронічного нежитю. Та якими б причинами не був спровокований неправильний прикус, ця проблема піддається корекції за умови вчасного звернення до стоматолога. Як тільки ви помітите в себе симптоми неправильного прикусу — не відкладайте з візитом до фахівця.

Особливості виправлення прикусу в дорослих

Найбільш ефективно виправляти прикус в дитинстві. Адже тоді щелепа дитини ще не сформована, і легко піддається стоматологічним маніпуляціям. Проте за правильного підходу, виправлення прикусу у дорослих — не менш ефективне. Лікар-стоматолог обере для вас коректний варіант корекції, враховуючи всі індивідуальні особливості.

Про те, які методи застосовуються з такою метою, розкажемо далі.

Методи вирівнювання зубів в Києві: повний огляд

Для виправлення прикусу у дорослих можуть використовуватися брекет-системи, елайнери, капи. Найпопулярніші способи вирівнювання прикусу в сучасній ортодонтії — це:

 1. Система Invisalign.
 2. Брекет-система Insignia.
 3. Самолігатурні брекети.
 4. Керамічні та металеві брекети.

Поговоримо про кожен спосіб більш детально.

Система Invisalign — це вирівнювання зубів без брекетів. Вона передбачає застосування спеціальних прозорих кап, елайнерів. Такі елементи підбираються індивідуально, залежно від особливостей конкретного пацієнта. Носити капи або елайнери потрібно до 22 годин кожного дня. Система Invisalign ідеально підійде для пацієнтів, які з тих чи інших причин не бажають носити брекети, але хочуть мати рівні зуби та правильний прикус.

Брекет-система Insignia допомагає максимально точно та передбачувано працювати з розташуванням кожного зуба на усіх етапах. Це сучасна 3D-технологія створення брекетів та дуг з урахуванням індивідуальної ситуації кожного пацієнта. Брекети Insignia в Києві моделюються під вас — тому і результат буде максимально вдалим.

Самолігатурні брекети — системи, які не потребують додаткових кріплень, тому виглядають значно менш помітно. Важливо знати, що такі системи — не лише естетичні, а й прості в догляді. Їх потрібно чистити в рази менше, ніж звичайні.

Металеві та керамічні брекети — класичний спосіб вирівнювання зубів. Брекети з кераміки менш помітні на зубах (повторюють їхній колір), а металеві — можуть встановлюватися як з зовнішньої, так і з внутрішньої сторони зубів.

Своєю чергою, такі методи виправлення прикусу, як зубні пластинки та трейнери, використовуються для дітей та підлітків. Для дорослих вони не підходять.

Вибір оптимального способу вирівнювання зубів здійснюється стоматологом-ортодонтом. Враховуються особливості конкретного пацієнта та його побажання.

Як підготуватися до ортодонтичного лікування?

recommendation

Ортодонтичне лікування, або ж вирівнювання прикусу в Києві, потребує ретельної підготовки. Перш ніж встановлювати брекети та елайнери, важливо пролікувати всі стоматологічні хвороби: порожнина рота пацієнта повинна бути здоровою. Зокрема, під час підготовки до ортодонтичного лікування можуть виконуватися такі процедури, як:

 • професійна гігієна зубної порожнини;
 • лікування карієсу;
 • пломбування зубів;
 • реставрація зубів;
 • видалення зубів, які не підлягають реставрації.

Саме тому, лікар-стоматолог в обов’язковому порядку проводить комплексне діагностичне дослідження і складає план лікування усіх наявних у вас стоматологічних проблем. Діагностика може включати зняття цифрових відбитків зубів, рентгенографію, КТ та інші методи дослідження, які є доцільними в конкретному випадку.

Вирівнювання прикусу у Києві в стоматологічній клініці DentaDerm

Ми дбаємо про те, щоб кожен наш пацієнт міг втілити власну мрію про красиві та рівні зуби. Стоматологи-ортодонти нашої клініки оберуть для вас оптимальний спосіб вирівнювання прикусу (адже тут потрібен індивідуальний підхід!), супроводжуватимуть вас протягом всього періоду лікування та будуть завжди на зв’язку.

Ми застосовуємо сучасні методи вирівнювання зубів — з брекетами та без них. Дбаємо про те, щоб ви почувалися в нашій клініці комфортно, не відчували страху та стресу. А також завжди наперед рахуємо вартість тих чи інших маніпуляцій, узгоджуємо з пацієнтом план лікування.

Тож не відкладайте на потім: подбайте про красиву та здорову посмішку в стоматологічній клініці DentaDerm!

banner

Записатись на прийом

  Ім’я
  Телефон
  Email
  Оберіть місто
  Погоджуюсь
  Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних на підставі Політики конфідентційності