Головна | Послуги | Керамічні брекети

Керамічні брекети

всі послуги

Керамічні брекети в Києві — сучасний спосіб вирівнювання прикусу

Генетична схильність, вроджені патології, хвороби та травми — призвести до порушення прикусу можуть найрізноманітніші фактори. Така проблема не лише створює естетичний дискомфорт, а й псує якість життя. На фоні неправильно прикусу:

 • Підвищується ризик розвитку карієсу. Очищення деяких ділянок зубів стає складнішим. Як результат — накопичуються бактерії та наліт, розвивається каріозна хвороба.
 • Можлива поява пародонтиту. Для цього захворювання характерне надмірне оголення кореня та підвищення рухливості зубів.
 • Порушується функція скронево-нижньощелепного суглоба через велике навантаження. Виникає клацання під час жування, біль в жувальних м’язах. Можливий розвиток запалення.

Якою б не була причина неправильного прикусу, якісне ортодонтичне лікування допоможе позбутися від такої проблеми. Головне ваше завдання — вчасно звернутися до лікаря. Один із найбільш ефективних способів корекції прикусу — це встановлення керамічних брекетів. Сьогодні розповімо про такий метод більш детально.

Особливості та переваги керамічних брекетів

Керамічні брекети — це ортодонтична конструкція, яку використовують для вирівнювання зубного ряду. Вони виготовляються з оксиду алюмінію. Завдяки цьому, білі або прозорі пластинки майже непомітні на зубах. Проте естетичний зовнішній вигляд — не єдина перевага таких систем. Саме керамічні брекети є одним з найбільш ефективних способів вирівнювання прикусу на даний час. Вони дозволяють працювати зі складними випадками, а також отримати посмішку мрії без значного дискомфорту.

Встановлюються керамічні брекети у разі:

 • порушень прикусу;
 • викривлення зубного ряду;
 • аномального розміщенні окремих зубів;
 • дефектів дикції, викликаних неправильним прикусом.

Основні переваги керамічних брекетів:

 • Щадний вплив на ясна. Кераміка, на відміну від багатьох інших матеріалів, не травмує ясна та інші м’які тканини. А також не викликає пошкоджень зубної емалі.
 • Зручність та комфорт. Як показує практика, пацієнти швидко звикають до кераміки. Носити такі брекети — значно зручніше, ніж металічні.
 • Естетика. Керамічні брекети залишаються майже непомітними на зубах, тому навіть найбільш прискіплива людина, яка їх носить, зможе не хвилюватися за власний зовнішній вигляд.
 • Гіпоалергенність. Кераміка не викликає алергічних реакцій, подразнень в ротовій порожнині. Це повністю безпечний матеріал, який підходить для дорослих та дітей.
 • Ефективність. Керамічні брекети добре зарекомендували себе у виправленні складних випадків проблемного прикусу, можуть застосовуватися як для дорослих, так і для дітей, підлітків. Термін носіння брекет-системи є індивідуальним.

Керамічні брекети в Києві міцні, надійно кріпляться до зубів, дають більшу свободу в виборі харчових продуктів та напоїв, ніж брекети з металу. Вони не подразнюють ясна та гарантують вам красиву посмішку. Після зняття, такі брекети не залишають жовтих плям на зубах, подряпин на емалі.

Варто зауважити, що ціна керамічних брекетів в Києві — вища за вартість конструкцій з металу. Ознайомитися з точним прайсом ви можете у відповідному розділі на нашому сайті, або звернувшись до нас за телефоном.

Якими бувають керамічні брекети?

Такі конструкції для вирівнювання зубів діляться на два основних типи:

 1. Лігатурні.
 2. Безлігатурні.

Лігатурні керамічні брекети вважаються в ортодонтії класичними. Вони ефективні навіть у складних випадках, та допомагають успішно скоригувати проблемний прикус. Фіксуються лігатурні брекети з кераміки до дуги з застосуванням еластичних кілець або стоматологічної проволоки. Це зручно та доволі швидко. Кріплення виходить дуже надійним.

Безлігатурні керамічні брекети (їх також називають самолігуючими) — родом зі США. Це більш нові та сучасні конструкції, які оснащуються легкими фіксаторами. Вони спрощують догляд за ротовою порожниною, а також зменшують час відвідування лікаря (поміняти дугу можна дуже швидко).

Як встановлюються керамічні брекети в Києві?

Перший етап — це консультація з лікарем-стоматологом. Важливо встановити відсутність протипоказів до проведення процедури та пройти обстеження. Найпопулярніші дослідження перед встановленням брекетів — це рентгенівські знімки, комп’ютерна томографія (КТ).

Керамічні брекети можуть встановлюватися лише на здорові зуби. Тому в обов’язковому порядку проводиться санація ротової порожнини:

 • професійна гігієна, яка допомагає позбутися зубного нальоту та каменю;
 • лікування карієсу, вогнищ запалення;
 • пломбування зубів.

І лише після того, як всі захворювання ротової порожнини проліковано, можна переходити до встановлення брекетів в Києві. Тип брекет-системи обирається лікарем індивідуально, адже необхідно врахувати анатомічні особливості конкретного пацієнта. Безпосередньо встановлення брекетів триває до 3 годин. Стоматолог-ортодонт прикріплює кожен елемент спеціальним клеєм, а потім стягує ці елементи між собою за допомогою дуги.

Після завершення процедури лікар дає рекомендації з догляду за ротовою порожниною та призначає дату наступного візиту (для огляду та регулювання брекет-системи). Тривалість носіння керамічних брекетів є індивідуальною. На неї впливає вираженість змін, а також анатомічні особливості конкретного пацієнта.

Зверніть увагу: існує міф, що брекети можна встановлювати лише в юному віці. Так, звісно виправити проблемний прикус легше, поки щелепа ще не повністю сформована. Але встановлення керамічних брекетів в Києві демонструє чудові результати й в дорослих пацієнтів. Тому якщо вас турбує проблемний прикус — не зволікайте. Звертайтеся до стоматолога та обирайте ефективні методи вирішення цієї проблеми.

Як доглядати за керамічними брекетами?

Після встановлення брекетів в Києві догляд за порожниною рота повинен бути дуже ретельним. Оскільки збільшується ризик захворювань ротової порожнини, зокрема карієсу. Це пов’язано це з тим, що частинки їжі легко потрапляють у проміжки між зубами та брекетами, створюючи хороше середовищем для розмноження шкідливих бактерій.

Тому дотримуйтеся наступних рекомендацій:

 • Використовуйте для догляду за керамічними брекетами спеціальну V-подібну зубну щітку.
 • На період носіння керамічних брекетів відмовтеся від вживання надто твердої їжі. Вона може легко пошкодити керамічні елементи.
 • Уникайте надто гарячої їжі та напоїв. Оскільки різкий перепад температур може призвести до руйнування елементів з кераміки (вони потріскають).
 • Скоротіть вживання продуктів, які можуть пофарбувати ортодонтичну конструкцію.
 • Ретельно чистьте зуби після кожного вживання їжі. Щоб видалити залишки їжі з міжзубних проміжків, користуйтеся зубною ниткою.
 • За можливості, використовуйте для догляду за зубами іригатор. Він допомагає видаляти частинки їжі з найбільш важкодоступних місць.

Дотримуючись цих нескладних правил, ви зможете звести до мінімуму дискомфорт під час носіння брекетів, та отримати вашу мрію: красиву, здорову посмішку.

Ціни

Керамічні брекети

від 20 000 грн

Наші фахівці

всі фахівці
Захарук Ірина Дмитрівна

Лікар стоматолог-ортодонт

Детальніше

Рекомендації після встановлення брекетів

recommendation

Встановлення брекет-системи — перший крок на шляху до красивої, здорової усмішки. Та в перші 1-2 тижні на Вас чекає період адаптації (звикання). Нормальні явища у цей час — дискомфорт, больові відчуття, головний біль та незначне порушення дикції. Звикнути до брекетів швидше й зробити звикання комфортним допоможуть наступні рекомендації:

 • Вживайте лише м’яку їжу у перший тиждень після фіксації. Це зменшить тиск на зуби.
 • Відмовтеся від липкої та твердої їжі на весь період лікування. Краще виключити з раціону горішки, насіння, жувальну гумку.
 • Щоб споживання їжі було комфортним, ріжте тверді овочі та фрукти на маленькі шматочки.
 • Дотримуйтесь правил гігієни — чистьте зуби двічі на день після вживання їжі. Використовуйте щітку та йоршики, які підібрав для Вас лікар-стоматолог.
 • Не пропускайте професійну гігієну. Під час носіння брекетів її потрібно робити хоча б 1 раз на 3 місяці.

Перший тиждень після встановлення брекетів супроводжується найбільшим дискомфортом. Але важливо розуміти, що неприємні відчуття є варіантом норми та незабаром зникнуть. Додаткові рекомендації:

 • Якщо Вам важко терпіти біль, прийміть знеболювальну таблетку (“Нурофен”, “Німесил” тощо).
 • Якщо елемент брекет-системи травмує щоку, його необхідно ізолювати захисним воском або силіконом.
 • У випадку запалення травмованої ділянки, прополощіть рот лікувальним ополіскувачем “Гівалекс”.

Рекомендації після зняття брекет-систем

Вітаємо, сьогодні Ви здійснили ще одну мрію — отримали ідеальну посмішку! Ми знаємо, що носити брекети було складно, а часом — дуже дискомфортно. Зате результат того вартий, чи не так?

Тепер залишилося лише підтримувати зуби в такому ж ідеальному стані. Дотримуйтеся нескладних правил, щоб закріпити результат. За ортодонтичним лікуванням завжди слідує ретенція, або ж період утримання. Якщо у Вас — знімний ретейнер, носіть його за такою схемою:

 • 1 рік — кожної вночі;
 • 2 рік — через ніч;
 • 3 рік — через дві-три ночі, поступово довівши режим до однієї ночі в тиждень.

Як доглядати за знімним ретейнером:

 • зберігайте його у спеціальному контейнері;
 • регулярно чистьте ретейнер пастою та щіткою;
 • час від часу використовуйте антисептичні таблетки для більш ефективного очищення.

Якщо ж Ви носите незнімний ретейнер, то достатньо дотримуватися стандартним правил гігієни ротової порожнини.

І, звичайно ж, під час носіння ретейнерів потрібно відвідувати стоматолога-ортодонта 1 раз на 6 місяців.

Стоматологічна клініка DentaDerm

Якщо у Вас залишилися додаткові питання або Вам потрібно проконсультуватися зі стоматологом, телефонуйте за номером: (066) 420-30-30, (097) 420-30-30.

Будьте здорові!

Встановлення керамічних брекетів в Києві в клініці DentaDerm

Ми дбаємо про те, щоб кожен наш пацієнт мав здорові зуби та красиву посмішку. Тому якщо вас турбують проблеми з прикусом — оберемо ефективний, безпечний, сучасний спосіб корекції. Стоматологи-ортодонти клініки DentaDerm в Києві регулярно навчаються та підвищують власну кваліфікацію для того, щоб ви могли отримувати послуги європейського рівня. Застосовуємо високопрофесійне обладнання, сертифіковане в Україні, ретельно стежимо за якістю матеріалів, гарантуємо 100% стерильність та безпеку.

Ми працюємо з 2005 року. За цей час, подарували красиву посмішку понад 4000 пацієнтів. Щоб стати одним із них, записуйтеся на консультацію телефоном або через форму зворотного зв’язку. Оберемо комфортні дату та час візиту саме для вас!

banner

Записатись на прийом

  Ім’я
  Телефон
  Email
  Оберіть місто
  Погоджуюсь
  Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних на підставі Політики конфідентційності