Головна | Дитяча стоматологія на Вишгородській

Дитяча Cтоматологія на Вишгородській


Професійна гігієна + КТ + Консультація лікаря

Акційна ціна – 1134 грн

Звичайна вартість – 2037 грн
Детальніше

Наші фахівці

Всі фахівці
Ткачук Діна Володимирівна

Медичний директор, лікар стоматолог-ортопед

Детальніше
Стороженко Олександр Володимирович

Лікар вищої категорії, Стоматолог-хірург, ортопед

Детальніше
Ніфонтова Анна Сергіївна

Лікар стоматолог-ортопед, ендодонтист

Детальніше
Сопіна Анастасія Володимирівна

Лікар стоматолог-терапевт, ендодонтист

Детальніше
Малова Юлія Олександрівна

Лікар стоматолог-терапевт, ендодонтист

Детальніше
Ткачук Олена В’ячеславівна

Лікар стоматолог-терапевт, ендодонтист

Детальніше
Черей Анастасія Андріївна

Лікар стоматолог-терапевт, ендодонтист

Детальніше
Захарук Ірина Дмитрівна

Лікар стоматолог-ортодонт

Детальніше
Козоріз Анастасія Ігорівна

Лікар стоматолог-терапевт дитячий

Детальніше
Полушведкін Сергій Сергійович

Лікар анестезіолог-реаніматолог

Детальніше

Чому ми

Prev
Next
Сучасне обладнання

Ми впроваджуємо найновіші розробки в стоматологічній галузі, використовуємо сертифіковане в Україні устаткування. В арсеналі DentaDerm — обладнання німецької компанії Sirona. У нас є власний високоточний томограф, який допомагає розглянути кісткову тканину та зубний ряд верхньої й нижньої щелепи максимально точно.

Для забезпечення грамотного лікування, в нашій клініці є послуга комп’ютерної діагностики на сучасному корейському апараті VATECH PaX-i3D. Базуючись на результатах діагностики ми не лише складаємо план лікування, а й відстежуємо його ефективність, коригуємо за необхідністю.

Prev
Next
Інноваційні методики

Роки успішної лікарської практики та впровадження сучасних технологій лікування дозволяють нам гарантувати високу якість послуг. Фахівці клініки DentaDerm постійно навчаються, вдосконалюють свої навички. Ми знаємо, що лише постійне підвищення кваліфікації допоможе нам завжди залишатися справжніми профі.

Усі стоматологічні послуги — від професійного чищення зубів до пломбування та вирівнювання прикусу — виконуємо, дотримуючись європейських стандартів лікування. Насолоджуйтесь посмішкою, яка збирає масу компліментів!

Prev
Next
Більше 17 років досвіду

Наша стоматологічна клініка працює з 2005 року. За цей час, понад 4000 пацієнтів отримали з DentaDerm красиву та здорову посмішку. Ми розвиваємося та ростемо, здобуваємо новий досвід. Але незмінним залишається одне — любов до власної справи.

Фахівці нашої клініки знають, як допомогти кожному пацієнту. За час нашої лікарської практики ми працювали з клієнтами різного віку, долали складні клінічні випадки та бралися за справу там, де інші стоматологи не наважувалися. Для того, щоб кожен пацієнт міг стати трішки щасливішим!

Prev
Next
Комплексний підхід

Забудьте про часи, коли робити рентген зубів або 3D-знімок потрібно було на іншому кінці міста. Стоматологічна клініка DentaDerm надає повний спектр послуг: від якісної діагностики на сучасному обладнання до відстеження результату й регулярних профілактичних оглядів. Ми об’єднали в одну команду стоматологів-гігієністів, ортодонтів, хірургів. Щоб Ви могли впоратися з усіма проблемами ротової порожнини тут і зараз та навіть уві сні.

Кожен випадок ведемо комплексно. Адже лише такий підхід — запорука високої якості лікування та отримання бажаного результату!

Prev
Next
Європейські стандарти

Ми орієнтуємося на досвід європейських колег, регулярно відвідуємо семінари та майстер-класи від провідних фахівців у стоматологічній галузі Європи. Використовуємо лише інноваційні технології, доказові протоколи лікування, сучасне сертифіковане обладнання.

Команда нашої клініки упевнена: забезпечити європейський рівень лікування зубів в Україні можливо. Переконайтеся у цьому!

Prev
Next
Задоволені клієнти

Ваші щасливі посмішки — найкращий результат нашої роботи. Приємно, коли з нами Ви долаєте страх відвідування стоматолога, й виробляєте корисну звичку звертатися до лікаря профілактично. Ми щиро радіємо, якщо пацієнти рекомендують нашу клініку своїм друзям та родичам, а також записують до стоматологів DentaDerm діток. Адже лікування маленьких пацієнтів можна довірити лише справжнім профі!

Дитяча стоматологія на Вишгородській — турбота про здорову посмішку

Регулярне відвідування стоматолога — корисна звичка, яку необхідно формувати з дитинства. Саме у дитячі роки закладається підґрунтя для здорового життя. Дбаючи про найменших пацієнтів, ми робимо усе можливе, щоб візит до дитячого стоматолога був комфортним та залишив хороші враження. У стоматологічній клініці DentaDerm на ваших діток чекають турботливі лікарі, сучасні методи діагностики та лікування, комфортна атмосфера — жодного страху та стресу!

Коли варто звернутися до дитячого стоматолога?

Перший візит до дантиста практично не має вікових обмежень. У середньому, ми радимо звертатися до стоматолога тоді, коли у малюка прорізалися всі молочні зуби. А якщо дитину щось турбує — то і раніше.
Дитячі стоматологи в клініці DentaDerm працюють з пацієнтами від 0 до 18 років. Ви можете отримати такі послуги, як:

 • професійна гігієна в молочному прикусі;
 • лікування карієсу;
 • пломбування молочних та постійних зубів;
 • лікування ясен;
 • виправлення прикусу;
 • лікування (у медикаментозному сні).

Для того, щоб ваші дітки не боялися йти до стоматолога, ми забезпечимо комфортну атмосферу, спокій та затишок. Ваша дитина сприйматиме відвідування лікаря, як веселу пригоду.

Чому важливо відвідувати дитячого стоматолога?

Профілактика стоматологічних захворювань, турбота про правильний ріст постійних зубів, своєчасна корекція прикусу — все це входить у компетенцію дитячого стоматолога. Своєчасне відвідування дантиста дозволяє профілактувати хвороби зубів та ясен, закласти підґрунтя для красивої й здорової посмішки у майбутньому.
Якщо молочні зуби не лікувати, можливі такі проблеми:

 • порушення розвитку щелепи;
 • неправильне положення постійних зубів;
 • дефекти прикусу;
 • порушення роботи ШКТ через недостатнє пережовування їжі.

Інфекція від ураженого зуба дуже швидко поширюється на інші зуби (молочні або зачатки постійних).
Не менш важливо вчасно виправляти прикус у дітей: за допомогою брекетів, пластинок та інших ортодонтичних апаратів.
Дитячий лікар-стоматолог виконає огляд та діагностику, проведе для дитини урок гігієни та навчить правильно доглядати за ротовою порожниною.

Первинна консультація дитини у стоматолога: як все відбувається?

Більшість батьків дуже хвилюються перед першим візитом малюка до дантиста. Але наші лікарі знають, як знайти підхід до найменших пацієнтів. Первинна консультація — завжди ознайомча. Лікар спілкується з дитиною та встановлює контакт, проводить візуальний огляд ротової порожнини. За бажанням, малюк в кабінеті стоматолога може знаходитися в кабінеті лікаря разом із мамою.

Ми дбаємо, щоб лікування наймолодших пацієнтів було безпечним та ефективним:

 • враховуємо особливості здоров’я дитини;
 • проводимо алергопробу перед введенням анестетиків;
 • обираємо сучасні та високоефективні методи лікування.

Дитяча стоматологія на Вишгородській гарантує якісну діагностику для маленьких пацієнтів, правильне встановлення діагнозу та швидке лікування. З нами зуби ваших дітей будуть здоровими, а посмішка — щасливою!

Чекаємо вас на прийомі дитячого стоматолога в клініці DentaDerm

Привчіть дитину відвідувати стоматолога регулярно. У цьому допоможе стоматологічна клініка DentaDerm. Ми знаємо, як будувати комунікацію з найменшими пацієнтами, лікувати дитячі зубки без болю та стресу. Сучасне обладнання, інноваційні технології лікування й справжня турбота — наші пріоритети.
Записатися на консультацію до дитячого стоматолога на Вишгородській можна телефоном або через форму для зворотного звязку. Ми оберемо комфортні дату та час відвідування стоматологічної клініки саме для вас!

Як проїхати до нашої клініки

 • від станції метро “Житомирська” до нашої клініки 200 м пішки
 • від вулиці Академіка Булаховського можна на доїхати автобусі № 21
 • проспектом Академіка Палладіна;
 • великою Кільцевою дорогою;
 • вулицею Чорнобильською;
 • вулицею Єфремова Академіка;
 • з району Берківці
 • з району Академмістечко
banner

Посміхаючись, ви змінюєте світ!

  Ім’я
  Телефон
  Email
  Оберіть місто
  Погоджуюсь
  Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних на підставі Політики конфідентційності