Головна | Послуги | Професійна гігієна

Професійна гігієна

всі послуги

Професійна гігієна ротової порожнини в Києві — запорука здоров’я зубів та ясен

Чистити зуби слід вранці та ввечері — це правило ми знаємо з дитинства. Догляд за ротовою порожниною передбачає використання якісних зубних щіток, паст, ірригаторів. Та варто пам’ятати про те, що навіть ретельне дотримання правил не забирає необхідність професійної гігієни. Чому? Усе просто: наліт утворюється на всій поверхні зубів, але не скрізь його можна зняти самостійно — у домашніх умовах.

Наліт, який залишається на емалі, з часом твердне та перетворюється на камінь. Він не лише псує естетичний вигляд, а й призводить до інфікування та здавлення ясен, погіршує кровопостачання. Відкладення нальоту також небезпечне патогенними мікроорганізмами, які у ньому накопичуються та викликають:

 • постійні інфекції у ротовій порожнині;
 • пародонтит — хронічне запалення ясен;
 • дисфункції встановлених імплантатів.

Нерідко наліт стає причиною запалення, призводить до рухливості зубів та навіть їх втрати. Вчасно видалити наліт й уникнути негативних наслідків для здоров’я допоможе професійна гігієна порожнини зубів та ясен, виконана у стоматологічному кабінеті.

Що таке професійна гігієна порожнини рота?

Професійна гігієна — це комплекс стоматологічних процедур, які видаляють з поверхні зубів будь-які нашарування. Процедуру виконує лікар — пародонтолог чи терапевт. Триває професійна гігієна порожнини рота в Києві до 1 години, та проводиться, в середньому, двічі на рік. Вона виконується згідно Білої книги — всесвітньої рекомендації стоматологів FDI щодо запобігання та лікування карієсу.

У клініці DentaDerm професійна гігієнічна чистка зубів виконується на швейцарському апараті AIRFLOW® PROPHYLAXIS MASTER. Складається процедура з таких етапів, як:

 • Зондування та скринінг ясен — дозволяє встановити загальний стан м’яких тканин, під’ясеневої поверхні.
 • Індикація нальоту — для виявлення місць найбільшого скупчення бактерій та біоплівки, яких не видно неозброєним оком.
 • Проведення уроку гігієни на основі індикації зубного нальоту. Ми надаємо рекомендації з оптимального догляду за ротовою порожниною в домашніх умовах з використанням зубних щіток, ополіскувачів, йоршиків та ірригаторів.
 • AirFlow — очищує м’які зубні відкладення та пігментований наліт (від куріння, кави, чаю) за допомогою струменю повітря, води та спеціального порошку. Чистить і полірує під час однієї процедури.
 • Ультразвуковий апарат — видаляє залишки твердого нальоту, каменю та інші відкладення. Процедура безболісна, не пошкоджує зубну емаль.

Фінальний етап професійної гігієни порожнини рота в Києві — це огляд на предмет залишків зубних відкладень, карієсу та нанесення препаратів для ремінералізуючої терапії. Вони допомагають зміцнити емаль та знижують ризик розвитку карієсу. Ці препарати підбираються індивідуально, залежно від стану зубів і ясен.

Як працює методика AirFlow?

Розкажемо трохи більше про прогресивну технологію гігієни порожнини рота AirFlow EMS (Швейцарія). Її основна функція – зняття відкладень та полірування над’ясенних поверхонь зубного ряду. Безболісно, ефективно, швидко.

Принцип дії чистки — вплив «повітряного потоку». З апарату AirFlow під тиском на зуби подається суміш дрібнодисперсного оригінального порошку, води та повітря. Виконується механічне видалення м’якого пігментованого нальоту не тільки з фронтальних ділянок, а й з міжзубного простору. При цьому відбувається полірування зубної емалі — з її поверхні віддаляються незначні нерівності та шорсткості. Відпрацьований склад із залишками відкладень синхронно витягується стоматологічним пилососом.

Кому підходить AirFlow:

 • Будь-якiй дорослій людині з метою профілактики — раз на 6 місяців.
 • Пацієнтам, які отримують ортодонтичне лікування — раз на 3 місяці.
 • Завзятим курцям — для видалення специфічного темного нальоту.
 • Людям, які планують зробити відбілювання зубів — за 3-5 днів до проведення процедури.

Тривалість абсолютно безболісної процедури AirFlow — від 30 до 60 хв. Професійна гігієна порожнини такого типу є дуже доступною. Ознайомитися з прайсом можна на нашому сайті.

Як зберегти ефект від процедури на довше: профілактика зубного нальоту

Після професійної чистки дуже важливо правильно доглядати за зубами. Ми підготували для вас чотири прості кроки, які допоможуть уникнути надмірного утворення зубного нальоту:

 • Крок №1 — Ретельне чищення
  Чистість зуби після прийому їжі 2-3 рази на день та не менше 2 хвилин. Крім того, проконсультуйтесь з лікарем щодо правильного вибору пасти та щітки.
 • Крок №2 — Догляд за міжзубними проміжками
  Ділянки нижче лінії ясен та міжзубні проміжки варто очищувати за допомогою зубної нитки та йоржика відповідного розміру.
 • Крок №3 — Використання ополіскувача
  Ополіскувач допоможе очистити ротову порожнину від бактерій, залишків їжі.
 • Крок №4 — Регулярне відвідування стоматолога
  Профілактичний огляд у стоматолога варто здійснювати двічі на рік. Це допоможе вчасно виявити ті чи інші захворювання, профілактувати карієс.

Ціни

Професійна гігієна

1989 грн

Наші фахівці

всі фахівці
Сопіна Анастасія Володимирівна

Лікар стоматолог-терапевт, ендодонтист

Детальніше
Малова Юлія Олександрівна

Лікар стоматолог-терапевт, ендодонтист

Детальніше
Ткачук Олена В’ячеславівна

Лікар стоматолог-терапевт, ендодонтист

Детальніше
Черей Анастасія Андріївна

Лікар стоматолог-терапевт, ендодонтист

Детальніше

Рекомендації по догляду за зубами після професійного чищення

Reccomendations

Професійна гігієна ротової порожнини — процедура, яка допомагає позбутися нальоту та каменю, профілактувати карієс, підтримувати ясна та зуби здоровими. Однак для підтримання ефекту після чищення, необхідно дотримуватися наступних рекомендацій:

 • Замініть стару зубну щітку на нову. Надалі міняти зубну щітку необхідно 1 раз на три місяці.
 • Дбайте про правильну гігієну ротової порожнини. В перші дні після процедури необхідно чистити зуби тричі на день, після вживання їжі. Використовуйте для цього щітки “Sensitive” та рухайтеся “від червоного до білого” — від ясен до лінії змикання зубів. З 1-3 дня можна перейти на м’які щітки “Soft” та використовувати флос (зубну нитку). Через 2-3 місяці після проведення професійної гігієни порожнини рота в Києві використовуйте щітку середньої жорсткості, у якої щетинки розташовують під кутом 450 до осі зуба. Під час чищення переміщуйте щітку короткими обернено-поступальними (майже вібруючими) рухами. Завершіть чистку коловими рухами. Окрім регулярного чищення, варто акуратно полоскати рот теплою водою після кожного вживання їжі.
 • Протягом 2 днів після процедури дотримуйтеся “білої дієти”. За можливістю, відмовтеся від кави, чаю, червоного вина, какао, шоколаду, бальзамічного оцту, деяких ягід (чорниця, ожина), соєвого соусу, томатів та томатного соку, а також продуктів, які містять синтетичні барвники.
 • Протягом 10 днів після гігієнічної чистки зубів використовуйте гель для ясен, призначений нашим стоматологом. Процедуру проводьте двічі на день. Гель необхідно видавити на зубну щітку та акуратно нанести на ясна та міжзубні проміжки з усіх сторін. Після цього 30 хвилин утримайтеся від вживання їжі та полоскання рота.

Додатково, стоматолог може призначити:

 • “Ампіімплікатор” — зубні гігієнічні пластинки, які призначаються для захисту та підтримання тканин пародонту. Застосовувати їх необхідно щоденно протягом 5-15 діб. Потім перерва 1-2 місяці. Курс лікування 2-3 рази.
 • “Себідин” — бактерицидний та протизапальний препарат, який ефективно виводить зубні відкладення. Вживається протягом 7 днів (4 рази на день, по 1 таблетці).
 • “Імудон” — протизапальний препарат у форматі таблеток. Призначається на 10-20 днів, по 6 таблеток в день, з інтервалом в 3-4 години.

Якщо є необхідність, призначаються протизапальні та знеболювальні ліки, антибіотикотерапія. Вживайте такі препарати лише за призначенням Вашого лікаря-стоматолога та згідно з інструкцією.

Стоматологічна клініка DentaDerm

Якщо у Вас залишилися додаткові питання або Вам потрібно проконсультуватися зі стоматологом, телефонуйте за номером: (066) 420-30-30, (097) 420-30-30.

Будьте здорові!

Професійна гігієна порожнини рота в клініці DentaDerm

Бажаєте подбати про здоров’я зубів та ясен вже зараз? Завітайте на гігієну порожнини рота в клініку естетичної стоматології DentaDerm. Адже у нас:

 • Високопрофесійні фахівці-стоматологи — вони виконують увесь комплекс стоматологічних маніпуляцій якісно, комфортно, швидко.
 • Сертифіковане в Україні обладнання — використовуємо швейцарські інструменти для гігієнічної чистки зубів останнього покоління.
 • Комфортна атмосфера — дбайте про здоров’я зубів без страху та стресу.

Запис на гігієнічну чистку ротової порожнини — за телефоном або через форму на сайті.

banner

Записатись на прийом

  Ім’я
  Телефон
  Email
  Оберіть місто
  Погоджуюсь
  Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних на підставі Політики конфідентційності