Головна | Послуги | Зубні протези

Зубні протези

всі послуги

Зубні протези в Києві— все, що потрібно знати

Часткова або повна втрата зубів може бути спровокована віковими змінами, хронічними та гострими захворюваннями. Ця проблема суттєво впливає на якість життя: людині важко споживати їжу, вона не може харчуватися твердими продуктами та відмовляється від улюблених страв. Але не варто хвилюватися: можливості сучасної стоматології допоможуть впоратися з такою ситуацією. Якісні зубні протези, встановлені фахівцями клініки DentaDerm, повернуть вам красиву та здорову посмішку.

Коли ж потрібні зубні протези? Протезування зубів в Києві виконують у наступних випадках:

 • значне або повне руйнування коронкової (видимої) частини зуба;
 • відсутність одного зуба, часткова або повна адентія;
 • різні аномалії та деформації зубощелепного апарату;
 • патологічна стертість (підвищене стирання зубів);
 • травматичні ушкодження зубів (відколи, вивихи переломи).

Залежно від особливостей конкретного випадку, лікар-стоматолог обирає оптимальний спосіб протезування зубів. Наші фахівці обов’язково враховують функціональність та естетичність протеза, ваші побажання та фінансові можливості. Для того, щоб реставрація була максимально ефективною.

Види зубних протезів

У стоматологічній клініці DentaDerm ми встановлюємо протези трьох типів, які відрізняються за особливостями кріплення:

 • Вставні (знімні) — такі конструкції простою мовою називають “вставна щелепа” . Ця стоматологічна конструкція кріпиться на яснах, здорових природних зубах або імплантатах для заповнення відсутніх зубів або заміни всього ряду. Знімні імпланти дозволяють відновити природну функціональність зубощелепної системи. З “вставною щелепою” можна вести повноцінне життя, розмовляти, вживати будь-яку їжу. Сучасні знімні протези дуже зручні, легко фіксуються та не спричиняють дискомфорту під час носіння.
 • Незнімні — чудова можливість відновити зубний ряд за відсутності одного або декількох зубів. Завдяки сучасним стоматологічним технологіям, такі конструкції є функціональними та естетичними, допомагають отримати красиву посмішку й чудово підходять для пацієнтів навіть молодого віку. До незнімних протезів належать коронки з різних матеріалів (кераміка, металокераміка), вініри, імпланти, мостоподібні протези, керамічні вкладки. Всі ці конструкції розраховані на тривалу експлуатацію — 10, 15, 20 років.
 • На присосках. Особливість протезів на присосках полягає у тому, що вони повністю повторюють рельєф ясен та надійно фіксуються завдяки ефекту вакууму.

Вставні протези, своєю чергою, діляться на такі підвиди:

 • Нейлонові та акрилові. Використовуються у випадку втрати вагомої частини зубного ряду. Кріпляться до щелепи за допомогою спеціальних замків з нейлону чи акрилу.
 • Бюгельні протези — використовують за умови втрати пацієнтом значної кількості зубів, навіть у випадку, якщо вони розташовувалися один за одним. Це сучасні конструкції, які кріпляться до щелепи завдяки пластмасовій основі на металевому каркасі (дузі або бюгелі). Така конструкція надає протезам міцності та надійності. Фіксуються бюгельні протези за допомогою замка або кламера.
 • Повністю знімні зубні протези або “вставні зуби”— використовуються у випадку, якщо в ротовій порожнині пацієнта цілком відсутні зуби. Найчастіше такий метод обирають для людей похилого віку. Повністю знімні зубні протези можуть викликати труднощі у використанні, але повністю виконують покладені на них функціональні та естетичні завдання.

Також розглянемо різні види незнімних протезів більш детально:

 • Коронки — анатомічно повторюють зуб. Зубні коронки в Києві можуть встановлюватися на власні зуби або спеціальні вкладки (штифти). Коронка охоплює зуб з усіх боків, захищає ослаблені, пошкоджені каріозним ураженням зуби. Встановлюються у випадку, якщо має місце значне ураження зубів. Найпопулярніші матеріали для виготовлення коронок — кераміка та металокераміка. Такий метод реставрації є ефективним, безпечним та дозволяє повернути красу вашій усмішці.
 • Мостовидні протези — їх лікарі-стоматологи встановлюють у випадку втрати пацієнтом декількох зубів. Кріплення моста здійснюється до сусідніх зубів або імплантів. Виготовляються такі конструкції з металокераміки, діоксиду цирконію.
 • Вкладки та накладки — виготовляються з кераміки, часто використовуються для реставрації передніх зубів. Допомагають уникнути повторного ураження карієсом, відновити функціональність зубного ряду.
 • Вініри — тонкі, але дуже міцні пластинки. Вони кріпляться на передній частині зуба та допомагають приховати недоліки зубного ряду, отримати посмішку вашої мрії.
 • Протезування на імплантатах. У цьому випадку втрачений зуб або декілька зубів замінюється імплантами.

Вибір оптимального типу протезування в Києві залежить від багатьох факторів, тому це — дуже індивідуальний процес. Лікар враховує анатомічні особливості щелепи, стан ротової порожнини, побажання пацієнта.

Як відбувається протезування: основні етапи

Варто зауважити той факт, що будь-які протези можна встановлювати лише за умови, якщо ротова порожнина та сусідні зуби здорові. Саме тому, перед протезуванням проводиться ретельна діагностика: візуальний огляд, рентгенографічне та інструментальне дослідження. Лікар встановлює, чи є у ротовій порожнині каріозні зуби, чи присутні інфекції та запалення. Всі ці стани пролікуються перед протезуванням, проводиться санація ротової порожнини.

Саме після ретельної діагностики лікар спільно з вами обирає метод протезування в Києві. Ця процедура не проводиться за один візит: знадобиться від 2 до 4 відвідувань клініки. Оскільки лікування ділиться на два етапи:

 • Підготовка до встановлення.
 • Безпосередньо протезування.

Під підготовкою розуміємо обточування зубів та отримання зліпка щелепи. Цей зліпок відправляється в стоматологічну лабораторію, та на його основі виготовляється протез, який в точності відповідає анатомічним особливостям ротової порожнини пацієнта.

Коли протез готовий, лікар-стоматолог здійснює примірку конструкції, перевіряє, чи не порушує вона прикус та є оптимальною за розміром. Якщо так — проводиться остаточна фіксація. Якщо ні — протез відправляється в лабораторію для доопрацювання згідно оновлених показників.

Одразу після виконання протезування зубів ви можете повертатися до звичного життя. Зубні протези в Києві за функціональністю повністю відтворюють звичайний людський зуб, тож ви можете забути про дискомфорт. Посміхайтеся, насолоджуйтесь улюбленою їжею та напоями!

Сучасне протезування зубів в Києві: основні переваги

Такий метод реставрації, як протезування зубів, допомагає відновити естетичність вашої посмішки навіть у тих випадках, коли втрачено декілька зубів із зубного ряду. Головні переваги протезування:

 • Велика кількість методів. Лікар може обрати саме ту методику протезування зубів, яка буде оптимальною у вашому випадку, а також буде прийнятною для вас з точки зору вартості.
 • Точність процедури. Зубні протези в Києві виготовляються за індивідуальним зліпком щелепи. Вони повністю відповідають анатомічним особливостям конкретного пацієнта, тому не порушують прикус та не спричиняють дискомфорту у повсякденному житті.
 • Безпечні матеріали. Матеріали, які використовуються для протезування зубів в умовах сучасної клініки, не викликають алергічних реакцій, не подразнюють порожнину рота. Вони є абсолютно безпечними для пацієнта, та обираються з урахуванням особливостей кожного конкретного випадку.
 • Зручність та функціоналість. Зубні протези дозволяють вам повноцінно насолоджуватися життям: споживати улюблену їжу, посміхатися.
 • Простий догляд. Доглядати за зубами після протезування необхідно найбільш звичайним способом: достатньо дотримуватися стандартних правил догляду за ротовою порожниною. А ще — не забувайте робити профілактичні огляди у стоматолога кожних пів року.
 • Універсальність процедури. Протезування може виконуватися пацієнтам різних вікових категорій, а також за наявності проблем зі здоров’ям. Лікар-стоматолог ретельно проконсультує вас щодо всіх особливостей процедури, та встановить, чи підходить вона саме вам.

Окрім того, в умовах сучасної стоматологічної клініки протезування зубів проводиться швидко й ефективно, без болю та стресу. Процедура відбувається таким чином, щоб пацієнт не відчував дискомфорту та проводив якомога менше часу в стоматологічному кріслі.

Ціни

Зубні протези

від 10 000 до 30 000 грн

Наші фахівці

всі фахівці
Ткачук Діна Володимирівна

Медичний директор, лікар стоматолог-ортопед

Детальніше
Стороженко Олександр Володимирович

Лікар вищої категорії, Стоматолог-хірург, ортопед

Детальніше
Ніфонтова Анна Сергіївна

Лікар стоматолог-ортопед, ендодонтист

Детальніше

Протезування зубів у Києві в клініці DentaDerm

З проблемою втрати зубів може зіштовхнутися будь-яка людина. Тому важливо вчасно звернутися до лікаря-стоматолога. Фахівці клініки DentaDerm забезпечать якісну діагностику, оберуть оптимальний метод протезування, виконають встановлення зубних протезів швидко та без болю. Ми знаємо, як працювати зі складними випадками, і постійно вдосконалюємо власну майстерність. Наші стоматологи регулярно відвідують професійні конференції та семінари, безперервно вчаться, слідкують за новими тенденціями у світі стоматології. Це необхідно для того, щоб кожен наш клієнт отримував послуги європейського рівня.

В нашій клініці на вас чекають:

 • Сертифіковане в Україні обладнання, сучасні методи діагностики, якісні матеріали та інструменти. Все обладнання, яке ми використовуємо для лікування зубів, стерильне та на 100% безпечне.
 • Комфортна, затишна атмосфера. Дбаємо про те, щоб візит до стоматолога перестав асоціюватися у вас зі страхом.
 • Повний спектр стоматологічних послуг — ми лікуємо будь-які стоматологічні захворювання, проводимо професійну гігієну, відбілюємо зуби, консультуємо щодо правил домашнього догляду.

Клініка DentaDerm в Києві працює з 2005 року. За цей час ми подарували здорову посмішку понад 4000 клієнтів. Щоб стати одним із них, поспішайте записатися на консультацію. Це можна зробити за телефоном, який вказано на сайті, або залишивши свої контакти в формі зворотного зв’язку. Оберемо для вас комфортні дату та час візиту!

banner

Записатись на прийом

  Ім’я
  Телефон
  Email
  Оберіть місто
  Погоджуюсь
  Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних на підставі Політики конфідентційності