Головна | Послуги | Коронки на зуби

Коронки на зуби

всі послуги

Коронки на зуби в Києві: види та особливості

Неправильний догляд, механічні пошкодження, вплив хімічних речовин — всі ці й багато інших факторів можуть призвести до руйнування зубів. Якщо колись навіть часткове руйнування вважали приводом для видалення зуба, то сучасна стоматологія пропонує альтернативні рішення. Одне з них — це встановлення коронки. Такий метод реставрації допомагає зберегти зубний ряд, захистити зуб від подальшого руйнування та подарувати вам красиву усмішку.

Випадки, у яких показане встановлення коронки:

 • виправлення фізичних вад, деформації щелепи;
 • відновлення втраченої частини зуба;
 • перед імплантацією, мостовидним протезуванням;
 • при флюорозі та ряді інших захворювань.

Вирішити, чи потрібна коронка саме вам, допоможуть лікарі-стоматологи клініки DentaDerm. Ми проводимо ретельну діагностику та обираємо найбільш ефективний, якісний та безболісний метод реставрації зубів. Тож можете сміливо довіряти свою посмішку нам!

З яких матеріалів виготовляють коронки?

У сучасній стоматології найчастіше використовуються два типи коронок:

 • Металокерамічні — мають металеву основу та керамічне покриття. Завдяки металевій основі, гарантують довгий період служби реставрації. Міцні, надійні. Найчастіше, використовуються для реставрації жувальних зубів. Оскільки металева основа робить коронку непрозорою, вона може бути помітною на передніх зубах.
 • Керамічні (безметалеві) — за зовнішнім виглядом, максимально схожі на людський зуб, тому чудово підходять для реставрації передніх зубів. Доволі міцні, мають довгий термін служби — до 15 років.

Ціна коронки на зуб залежить від матеріалу виготовлення. Ознайомитися з детальним прайсом можна у відповідному розділі на нашому сайті. Або ж звернувшись до нас за телефоном: із радістю проконсультуємо.

Встановлення коронки поетапно

Поговоримо про те, як встановлюється коронка на зуб. Ця процедура потребує неабиякого професіоналізму лікаря-стоматолога: тут важлива точність. Необхідно, щоб коронка ідеально вписувалась в зубний ряд, не порушувала прикус та гарантувала зручність під час споживання їжі.

Перший етап встановлення коронки в Києві— це, звичайно ж, ретельна діагностика. Стоматолог виконує візуальний огляд, інструментальну діагностику. За отриманими результатами лікар встановлює діагноз та формує план лікування. Якщо ви із ним згодні, узгоджується графік відвідування клініки.

Як відбувається встановлення металокерамічної або керамічної коронки в Києві:

 • Підготовка зуба до встановлення коронки — зуб обточується, прибираються пошкоджені тканини.
 • Виконання зліпка зубів. Це необхідно для виготовлення коронки, яка в точності відповідатиме анатомічним особливостям вашої щелепи.
 • Виготовлення коронки в стоматологічній лабораторії згідно зі зліпком.
 • Примірка та остаточна фіксація коронки. Стоматолог обов’язково перевіряє, чи не псує коронка прикус, та чи є вона комфортною для вас.

Ось і все: реставрація зуба виконана. Особливий догляд за коронкою не потрібен: правила залишаються стандартними. Не забувайте чистити зуби двічі на день, користуватися йоршиками та іригатором. А також обов’язково відвідуйте стоматолога двічі на рік: для своєчасної діагностики зубів та виконання професійної гігієни.

Ціни

Коронки на зуби

10 867 грн.

Наші фахівці

всі фахівці
Ткачук Діна Володимирівна

Медичний директор, лікар стоматолог-ортопед

Детальніше
Стороженко Олександр Володимирович

Лікар вищої категорії, Стоматолог-хірург, ортопед

Детальніше
Ніфонтова Анна Сергіївна

Лікар стоматолог-ортопед, ендодонтист

Детальніше

Подбайте про здоров’я зубів в клініці DentaDerm

Не важливо, яку коронку ви оберете, Стоматологи клініки DentaDerm забезпечать її правильне встановлення, й допоможуть вам отримати вашу мрію — красиву, здорову усмішку. Ми дбаємо про те, щоб ви отримували лікування високого рівня. Саме тому, використовуємо якісне стоматологічне обладнання, яке сертифіковане в Україні. А також найкращі матеріали та інструменти. Окрім того, ми дбаємо про комфортну атмосферу на візиті: зробимо все можливе, щоб ви більше не боялися відвідувати стоматолога.

Для запису на консультацію телефонуйте або залишайте свої контакти в формі зворотного зв’язку. Оберемо комфортну дату візиту саме для вас!

banner

Записатись на прийом

  Ім’я
  Телефон
  Email
  Оберіть місто
  Погоджуюсь
  Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних на підставі Політики конфідентційності