Головна | Послуги | Керамічна вкладка

Керамічна вкладка

всі послуги

Металокерамічні зуби в Києві — естетичне відновлення пошкоджених зубів

Про білосніжну, красиву посмішку та здорові зуби мріє чи не кожна людина. Але дуже часто, навіть за умов правильного догляду, наші зуби зазнають руйнування. Вплив гарячих та холодних температур, механічні пошкодження, деякі хімічні речовини — все це може пошкоджувати емаль. Згодом виникають суттєві руйнування зуба: тріщини, сколи, карієс. Та не варто хвилюватися. Сучасна стоматологія має безліч методів для реставрації пошкоджених зубів. І один з таких методів — це встановлення коронки з металокераміки.

Клініка DentaDerm професійно виконує металокерамічні зуби в Києві за допомогою керамічних вкладок. Сьогодні ми розповімо, як працює такий тип протезування, у чому перевага вкладок з кераміки та кому вони підходять.

Що таке керамічна вкладка?

Вкладка та коронка — це не одне і те ж. Насамперед ці методи відрізняються за площею реставрації. Керамічна вкладка – вид мікропротезування зубів, який використовується в разі сильної зруйнованості коронкової частини. Саме вона допомагає запобігти повному руйнуванню жувальних зубів, зберегти їх функціональність та естетичний зовнішній вигляд. Керамічні вкладки в Києві є альтернативою пломбуванню, та можуть встановлюватися тоді, коли руйнування зуба є значним, і запломбувати його неможливо.

Переваги керамічних вкладок:

 • Максимальна міцність. Накладка з кераміки, на відміну від звичайної пломби, забезпечує армування зуба. Вона не стирається під впливом жування, має високий рівень зносостійкості. Таким чином, ви можете їсти звичні продукти, не боячись пошкодити конструкцію.
 • Стійкість до впливу зовнішніх факторів. Керамічні вкладки, завдяки особливостям матеріалу, з якого вони виготовлені, не темніють під впливом тютюну, кави та інших пігментуючих продуктів. Вони чудово зберігають початковий колір.
 • Естетика. Такий метод реставрації гарантує максимально природний зовнішній вигляд зуба, повторює його колір та форму. Помітити, що на зубі встановлена накладка, неможливо: посмішка виглядає красиво, природно.
 • Тривалий термін служби. Сучасні керамічні вкладки служать понад 10 років. При цьому догляд за ними не відрізняється від звичайного догляду за зубами: достатньо просто дотримуватися основних правил гігієни та відвідувати стоматолога профілактично 2 рази на рік.

Керамічна накладка на зуби витримує такі ж навантаження, як і наш звичайний зуб. А ще — запобігає подальшому руйнуванню зубів та розвитку карієсу. Вона повністю зберігає функціональність зуба, дозволяє комфортно їсти.

Важливо зауважити, що кераміка є безпечним матеріалом. Вона не викликає подразнень в ротовій порожнині та алергічних реакцій. Саме тому, вкладки з такого матеріалу підходять майже для усіх пацієнтів, можуть використовуватися для реставрації зубів у молодому віці.

Ще одна перевага даного способу реставрації — в тому, що анатомічно накладка завжди підходить ідеально. Адже виготовляються керамічні вкладки на зуби в лабораторних умовах, під конкретного пацієнта та його анатомічні особливості. Чітко враховується форма та колір зубів. Саме тому, такий протез гарантує якісну реставрацію зуба без порушення зубного ряду.

Чи правда, що керамічна вкладка краща за пломбу?

Таке питання ми часто отримуємо від пацієнтів нашої клініки. Відповісти на нього однозначно неможливо. Адже оптимальний тип реставрації залежить від конкретного випадку. Іноді краще поставити пломбу, а іноді — керамічну вкладку.

Проте якщо виділити переваги вкладок над пломбами, то зауважуємо підвищену міцність і зносостійкість (накладка служить майже у 2 рази більше, ніж пломба). З естетичної точки зору, накладка теж виглядає краще. Оскільки вона повністю повторює форму та колір зуба. А ще — такий метод реставрації значно знижує ризик розвитку вторинного карієсу.

Якщо ж говорити про недоліки, то це — ціна. Поставити керамічну вкладку в Києві коштує дорожче, ніж просто запломбувати зуб. Це пов’язано з тим, що вкладки виготовляються за індивідуальним замовленням, і передбачають використання дороговартісного обладнання. Проте якщо врахувати, що керамічні вкладки служать понад 10 років, ви отримуєте економію у довготривалій перспективі.

Показання до встановлення керамічної вкладки в Києві

Такий вид мікропротезування застосовують у випадку, коли зруйновано понад 30% зуба, й встановити звичайну пломбу неможливо. Обов’язкова умова для встановлення вкладки — це наявність здорового зубного кореня. В інакшому випадку, встановлюють металокерамічні коронки.

Рішення про необхідність встановлення керамічної вкладки на зуби встановлюється після ретельного огляду та діагностики. Покази до такого протезування — це:

 • сколи передніх зубів;
 • значні каріозні ураження, вторинний карієс;
 • значні руйнування зубів, неможливість встановлення пломби;
 • стертість зубів;
 • наявність великих композитних реставрацій, які втратили зовнішній вигляд та потребують заміни.

Скільки коштує керамічна вкладка в зуб? Вартість такого способу реставрації залежить від матеріалів, які використовуються. Ознайомитися з цінами можна у відповідному розділі на нашому сайті або телефоном. Також ми обов’язково ознайомимо вас з прайсом на первинній консультації, розповімо про можливість знижок.

Як роблять мікропротези: все про встановлення керамічних вкладок

Перший крок до встановлення накладки — це первинна консультація. Лікар-стоматолог оглядає ротову порожнину, проводить діагностику, оцінює стан пошкоджених зубів та обирає метод відновлення. Далі план лікування узгоджується з пацієнтом, складається графік відвідування клініки.

Існує стереотип, що мікропротезування за допомогою керамічних вкладок — дуже тривалий процес. Насправді це не більше, ніж міф. У загальному, пацієнт проводить в стоматологічному кріслі не більше, ніж 2-2,5 години. Встановлення керамічних вкладок на зуби проводиться у 2 візити:

 • Під час першого візиту знімаються уражені тканини зуба та проводиться зліпок для подальшого виготовлення вкладки. Процедура виконується під анестезією. Анестетик обирається з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта.
 • Під час другого візиту відбувається безпосередньо фіксація готової накладки.

У рідкісних випадках, якщо накладка не підійшла, її відправляють у лабораторію на допрацювання. Адже повна відповідність анатомічним особливостям зуба — надзвичайно важливо.

Розглянемо процес реставрації за допомогою керамічної вкладки поетапно:

 • Видалення уражених тканин. За допомогою спеціальних інструментів лікар-стоматолог видаляє дентин, який уражений карієсом (як і перед пломбуванням). Таким чином створюється порожнина під накладку.
 • Виконання зліпка. Лікар робить зліпок обох щелеп та передає їх у лабораторію для виготовлення керамічної вкладки.
 • Виготовлення накладки. Мікропротез виготовляється в зуботехнічній лабораторії. Для виготовлення використовують відбитки щелепи пацієнта. Готову вкладку ретельно полірують та відправляють до стоматологічної клініки для подальшого встановлення.
 • Примірювання накладки. Лікар-стоматолог приміряє накладку. Оцінюються такі параметри, як щільність прилягання, форма, конфігурація, колір. Якщо зауваження відсутні, вкладку фіксують спеціальним клеєм.

На останньому етапі встановлення керамічної вкладки стоматолог прибирає надлишки цементувальної речовини, перевіряє відчуття при накушуванні та полірує місця з’єднання накладки з емаллю. Ось і все: протез готовий. Можете насолоджуватися красивою посмішкою! Вкладка на зуб не відчувається на зубах, та не перешкоджає нормальному життю. Їсти з нею — теж доволі комфортно.

У використанні вкладки немає жодних труднощів. За нею потрібно доглядати таким же чином, як і за звичайними зубами: продовжуйте чистити зубити двічі на день, полощіть рот після їжі, використовуйте йоршики та іригатор. Проте в перші дні після встановлення ми рекомендуємо менше навантажувати відреставрований зуб.

Ціни

Керамічна вкладка

10 867 грн

Наші фахівці

всі фахівці
Ткачук Діна Володимирівна

Медичний директор, лікар стоматолог-ортопед

Детальніше
Стороженко Олександр Володимирович

Лікар вищої категорії, Стоматолог-хірург, ортопед

Детальніше
Ніфонтова Анна Сергіївна

Лікар стоматолог-ортопед, ендодонтист

Детальніше

Встановлення керамічних вкладок у Києві в клініці DentaDerm — якісно, швидко, без болю

Якщо ви помітили руйнування зуба, не відкладайте візит до стоматолога на потім. Адже своєчасне звернення — запорука легкого та ефективного лікування. Стоматологи клініки DentaDerm в Києві пропонують своїм пацієнтам комплексне діагностичне обстеження стану порожнини рота, правильне встановлення діагнозу та професійне виконання реставрації зубів.

Ми працюємо з 2005 року. За цей час, понад 4000 пацієнтів отримали свою мрію — красиву, білосніжну та здорову посмішку разом із нами. В клініці “ДентаДерм” на вас чекають:

 • Високопрофесійні лікарі-стоматологи — у нас працюють фахівці з великим досвідом роботи. Зокрема гігієністи, ортодонти, ортопеди, хірурги-імплантологи. Наші лікарі постійно вчаться та вдосконалюють свою майстерність, відвідують семінари та майстер-класи.
 • Лікування без стресу. Ми дбаємо про те, щоб на візитах панувала комфортна, спокійна та затишна атмосфера. Завдяки цьому, лікування проходить без болю та стресу, а також завжди є ефективним.
 • Сертифіковане обладнання від провідних стоматологічних брендів — наша клініка використовує стоматологічну апаратуру та інструменти, які сертифіковані в Україні. Лише сучасне обладнання!
 • Комплексний підхід до діагностики та лікування. Наша клініка пропонує повний спектр стоматологічних послуг. Кожен пацієнт має особисту медичну карту з вказанням проведених процедур, фото та результатами діагностики.

Бажаєте дізнатися більше, записатися на прийом або проконсультуватися? З радістю допоможемо. Телефонуйте за номером, який вказано у нас на сайті, або залишайте свої контакти в формі зворотного зв’язку, й ми самі вам передзвонимо. Оберемо комфортну дату візиту разом!

banner

Записатись на прийом

  Ім’я
  Телефон
  Email
  Оберіть місто
  Погоджуюсь
  Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних на підставі Політики конфідентційності