Головна | Послуги | Лікування кореневих каналів

Лікування кореневих каналів

всі послуги

Лікування зубних каналів в Києві (ендодонтія): головні особливості

Якщо в корені зуба з’явилося запалення, необхідно лікувати кореневі канали. Вони сховані від очей та перебувають всередині кісткової тканини зуба, що ускладнює терапію. Але сучасні методи діагностики допомагають вчасно виявити захворювання. А професійне, точне обладнання в сукупності з професіоналізмом стоматологів клініки DentaDerm — ефективно, безболісно та швидко вилікувати захворювання!

Фахівці-стоматологи нашої клініки застосовують провідні методики лікування зубних каналів. Ми працюємо з первинним та вторинним пломбуванням у разі, якщо раніше ендодонтичне лікування було проведене неправильно. Знаємо, як працювати зі складними випадками. Дбаємо про те, щоб візит був комфортним, ефективним та без зайвого стресу.

Як зрозуміти, що настав час лікувати кореневі канали?

Дуже часто, запалення зубних каналів проходить безсимптомно — жодного болю та дискомфорту. Тому пацієнт може не знати, що кореневі канали потребують лікування. Таким чином захворювання розвивається місяцями та роками, поступово призводячи до повного руйнування зуба.  У деяких випадках, больовий синдром навпаки дуже виражений. Зуб болить вдень та вночі, а знеболювальні таблетки не допомагають. Тоді пацієнт звертається до лікаря швидше завдяки більш явним симптомам.

Лікарі-стоматологи діагностують запалення зубних каналів за рентгенівським знімком та рядом специфічних ознак. Показання до лікування каналів:

 • періодонтит;
 • пульпіт інфекційного або травматичного характеру;
 • підготовка до протезування (якщо присутня необхідність у видаленні пульпи).

Вже на етапі діагностики лікар-стоматолог встановлює діагноз та ознайомлює вас з планом лікування. У більшості випадків, для лікування кореневих каналів в Києві необхідно декілька візитів у стоматологічну клініку.

Етапи ендодонтичного лікування

Лікування кореневих каналів (ендодонтія) — складний та трудомісткий процес. Воно складається з наступних етапів:

 • підготовка;
 • чистка та дезінфекція;
 • пломбування.

Дуже важливе точне, якісне та професійне лікування каналів. Якщо на будь-якому із перерахованих етапів буде допущено помилку, в майбутньому канали потрібно буде переліковувати. Звертаючись в клініку DentaDerm в Києві, ви можете бути впевнені: наші фахівці знають про лікування усе. Тож проведуть усі маніпуляції безпомилково.

Розповімо про лікування більш детально. На підготовчому етапі лікар проводить дезінфекцію та промивання ротової порожнини. Після цього вводить місцеву анестезію оптимального, у вашому випадку, типу. Зауважимо, що лікувати зубні канали без знеболювання неможливо.

Щоб провести наступний етап, чистку та дезінфекцію порожнини зуба, стоматолог:

 • ретельно видає всі неживі тканини зуба, до них також відносяться нерв та кровоносні судини;
 • просвердлює поверхню зуба, не травмуючи здорові тканини;
 • дезінфікує порожнину зуба, використовуючи спеціальні дезінфекційні засоби;
 • заповнює зубний канал лікувальною речовиною.

Після цього виконується пломбування кореневих каналів. Лікар-стоматолог використовує пломбувальний матеріал під назвою «гутаперча». Це пластичний матеріал, який дозволяє легко заповнити всі елементи каналів. Після пломбування каналів виконується зовнішня реставрація зуба (встановлення пломби або коронки, залежно від ступеня ураження).

Лікування каналів під мікроскопом: як це працює?

Для того, щоб підвищити якість та точність лікування, стоматологи клініки DentaDerm виконують процедуру під мікроскопом. Високоточний дентальний мікроскоп гарантує:

 • ідеальне безтіньове освітлення робочого поля;
 • багаторазове (до 30 раз) оптичне збільшення;
 • максимальну точність лікування.

Також лікування каналів в рази підвищує ефективність діагностики. Він допомагає виявити дрібні тріщин зубної емалі, особливо кореневих каналів, приховані каріозні порожнини. В процесі лікування відпадає потреба в проміжних рентгенологічних дослідженнях.

Саме за допомогою дентального мікроскопа:

 • Забезпечується квалітативне ендодонтичне лікування. Адже лікарю вдається легко визначити гирла каналів, контролювати ретельність дезинфекції та пломбування системи кореневих каналів. Неоціненна допомога мікроскопа в складних клінічних випадках – наявність додаткових усть, перфорацій, перешийків (істмусiв), S-подібної форми каналу та інших.
 • Створюються якісні умови для переліковування каналів. Повторне втручання після раніше проведеного невдалого лікування дозволяє видалити можливі уламки інструментів, вивести ендоканальнi штифти, вийняти реставрації коронкової частини зуба, виправити відхилення від основного ходу каналу.
 • Можливо провести машинну обробку кореневих каналів. Для процедури фахівці нашої клініки використовують спеціальну машинну обробку. Вона дозволяє більш якісно обробити кореневий канал та розробити його під пломбування.

Лікування каналів зуба в Києві під мікроскопом відбувається наступним чином:

 • Пацієнт зручно розташовується в кріслі, лежачи. Лікар знаходиться позаду або збоку, не порушуючи вашого особистого простору.
 • Вводиться анестезія. Анестетик обирається згідно особливостей конкретного пацієнта. Обов’язково враховується наявність алергій.
 • Уражений зуб ізолюється за допомогою кофердаму. Це легка латексна завіса, яка надійно оберігає зубну поверхню від проникнення бактерій, що знаходяться в слині. При цьому пацієнт не відчуває лікарських маніпуляцій.
 • Проводиться препарування тканин з використанням спеціального набору інструментів малого діаметру. Ми використовуємо одноразові інструменти, що гарантує 100% інфекційний контроль та повну безпеку для вас.

Якісно, безпечно та ефективно — лікування пройде саме так. Тому не відкладайте на потім: якщо болить зуб, настав саме час записатися на консультацію до стоматолога.

Ціни

Лікування кореневих каналів

від 5 921 до 12 196 грн

Наші фахівці

всі фахівці
Ніфонтова Анна Сергіївна

Лікар стоматолог-ортопед, ендодонтист

Детальніше
Сопіна Анастасія Володимирівна

Лікар стоматолог-терапевт, ендодонтист

Детальніше
Малова Юлія Олександрівна

Лікар стоматолог-терапевт, ендодонтист

Детальніше
Ткачук Олена В’ячеславівна

Лікар стоматолог-терапевт, ендодонтист

Детальніше
Черей Анастасія Андріївна

Лікар стоматолог-терапевт, ендодонтист

Детальніше

Завітайте на ендодонтичне лікування в клініку DentaDerm

З 2005 року наша клініка подарувала красиву та здорову посмішку понад 4000 клієнтів. В DentaDerm працюють справжні фахівці своєї справи: стоматологи-гігієністи, ортодонти, ортопеди, дитячі стоматологи, хірурги-імплантологи. Наші лікарі постійно навчаються та підвищують кваліфікацію. Але головне — вони люблять власну справу та цінує пацієнтів, прагнучи забезпечити комфортне лікування. Ми знаємо, як знайти підхід до кожного, заспокоїти, забезпечити відсутність страху та спокійну атмосферу на прийомі. Зі стоматологічною клінікою DentaDerm, візити до стоматолога перестають асоціюватися з чимось неприємним.

Переваги лікування у нашій клініці:

 • Сертифіковане в Україні обладнання — ми використовуємо сучасні технології та новітнє обладнання, виготовлене в Європі та США. Це дозволяє дотримуватися найвищих стандартів лікування.
 • Провідні методики лікування каналів зуба — ми виконуємо ендодонтичне лікування під мікроскопом. Це гарантує високу точність та дозволяє працювати навіть зі складними випадками, повторним пломбуванням каналів, якщо мало місце неправильне лікування у майбутньому.
 • Повний спектр стоматологічних послуг — від гігієнічної чистки до встановлення зубних імплантів. Гарантуємо якісну діагностику, ефективне лікування та постійне відстеження результатів. Надаємо гарантію на різні види стоматологічних послуг.

Щоб записатися на первинну консультацію, телефонуйте, або залиште свої контакти у формі зворотного зв’язку. Оберемо комфортні дату та час візиту. Зруйнуємо ваш стереотип про те, що візит до стоматолога — це страшно!

banner

Записатись на прийом

  Ім’я
  Телефон
  Email
  Оберіть місто
  Погоджуюсь
  Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних на підставі Політики конфідентційності