Головна | Послуги | Лікування карієсу

Лікування карієсу

всі послуги

Лікування карієсу в Києві: особливості та методи

Карієс — найпоширеніше захворювання зубів та дуже неприємна проблема. Адже починаючись з маленької, ледь помітної плямки, він може вразити весь зуб та повністю його зруйнувати. Розпізнати карієс на ранніх стадіях самостійно — майже неможливо. Він не викликає болю та дискомфорту. Саме тому, дуже важливо відвідувати стоматолога регулярно: 2 рази на рік. Лікар-стоматолог діагностує захворювання одразу ж після виникнення, та допоможе швидко позбутися від такої проблеми.

Спеціалісти клініки DentaDerm використовують такі методики лікування карієсу в Києві, як:

 • Рентгенографія — виявляє порушення зубів та навколишніх тканин.
 • Вітальне фарбування — на зуб наносять спеціальний барвник. Не уражені бактеріями частини вбирають колір, а уражені — залишаються без змін.
 • Ультрафіолет — уражені карієсом ділянки не світяться під ультрафіолетовими променями.

Ми оберемо правильний метод лікування, та допоможемо позбутися від карієсу швидко, ефективно, без болю та стресу!

Чому з’являється карієс?

Головна причина такої проблеми — це вплив патогенних мікроорганізмів, які руйнують зубну емаль. Розмноження бактерій знижує опірність організму, та підвищує деструктивний вплив.

Чинники, які впливають на утворення карієсу:

 • недотримання правил гігієни порожнини рота, нерегулярне чищення зубів;
 • споживання недостатньої кількості вітамінів;
 • слабкий імунітет;
 • хвороби шлунка та кишківника;
 • незбалансоване харчування — велика кількість вуглеводів та мала кількість клітковини;
 • низька кількість мінеральних речовин в організмі.

Під впливом перерахованих факторів цілісність емалі порушується, а зуб стає вразливим для мікроорганізмів.

Залежно від ступеня ураження виділяють кілька стадій карієсу. Початковий етап захворювання характерний низькою вираженістю негативних змін: починає з’являтися легка шорсткість на поверхні зубів, яка відчувається язиком. Середня стадія карієсу характеризується появою порожнини певного розміру. Глибокий карієс супроводжується запаленням, порушенням цілісності зуба.

Для дорослих пацієнтів характерна хронічна форма захворювання. Вона триває роками, не даючи про себе знати. Щоб своєчасно виявити деструктивні процеси, слід регулярно відвідувати стоматологічну клініку.

Особливості лікування карієсу в Києві

Основний метод лікування — це видалення бором інфікованих твердих тканин та подальшим відновленням анатомічної форми зуба реставраційним композитом.

Але на початкових стадіях розвитку карієсу можливе лікування без застосування бормашини (метод Icon). Icon — це технологія німецьких розробників, яка передбачає делікатне видалення каріозних білих плям. Метод часто застосовується навіть для лікування карієсу в Києві у дітей з 4 років, адже він — не лише ефективний, а й безпечний та безболісний.

Використання технології Icon дозволяє:

 • зупини розвиток карієсу;
 • уникнути під час лікування травматизації здорових тканин зуба;
 • зуб зберігає естетику та функціональність.

Уражений зуб, який потребує пломбування, дуже важливо правильно обробити. Потрібно не лише зняти ушкоджені тканини бором, а й вичистити наліт та мікроби з мікрощілинок зуба: це мінімізує ризик повторного розвитку карієсу. Для цього ми використовуємо апарат RONDOflex plus. Він вичищає всі залишки, таким чином можна мінімально обробляти поверхню бором, щоб максимально зберегти тканини зуба.

Метод лікування завжди обирається лише після ретельної діагностики, та узгоджується з пацієнтом.

Ціни

Лікування карієсу

від 2 063 до 2 808 грн.

Наші фахівці

всі фахівці
Ніфонтова Анна Сергіївна

Лікар стоматолог-ортопед, ендодонтист

Детальніше
Сопіна Анастасія Володимирівна

Лікар стоматолог-терапевт, ендодонтист

Детальніше
Малова Юлія Олександрівна

Лікар стоматолог-терапевт, ендодонтист

Детальніше
Ткачук Олена В’ячеславівна

Лікар стоматолог-терапевт, ендодонтист

Детальніше
Черей Анастасія Андріївна

Лікар стоматолог-терапевт, ендодонтист

Детальніше

Подбайте про здоров’я зубів: лікуйте карієс в Києві в клініці DentaDerm

Стоматологія DentaDerm пропонує вам комплексне лікування зубів. З 2005 року ми працюємо в галузі стоматології, та допомагаємо пацієнтам отримати здобути красиву, здорову, білосніжну посмішку.

В нашій клініці:

 • Високопрофесійні стоматологи з великим досвідом — гігієністи, ортодонти, ортопеди, хірурги-імплантологи. Вони постійно вчаться та вдосконалюють власну майстерність.
 • Сертифіковане обладнання від провідних стоматологічних брендів — використовуємо стоматологічну апаратуру та інструменти, які мають сертифікацію в Україні.
 • Комплексний підхід до діагностики та лікування. Клініка DentaDerm в Києві пропонує повний спектр стоматологічних послуг: від професійної гігієни до імплантації зубів.

Якщо бажаєте дізнатися про наші послуги більше, ознайомитися з цінами або записатися на прийом, телефонуйте за номером, який вказано у нас на сайті, або залишайте свої контакти в формі зворотного зв’язку.

banner

Записатись на прийом

  Ім’я
  Телефон
  Email
  Оберіть місто
  Погоджуюсь
  Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних на підставі Політики конфідентційності