Головна | Послуги | Лікування зубів

Лікування зубів

всі послуги

Лікування зубів в Києві: все, що варто знати

Напевно немає такої людини у світі, яку б жодного разу не боліли зуби. Важливо не ігнорувати цю проблему: звертайтеся до лікаря вчасно. Адже самолікування, у кращому випадку, лише допомагає зняти біль на певний час. Захворювання ж продовжує прогресувати, та відсутність лікування зубів в стоматолога може призвести до повного його руйнування.

Клініка естетичної стоматології DentaDerm в Києві пропонує вам лікування зубів європейського рівня. Ми використовуємо тільки новітні методики, сертифіковані матеріали світових брендів, сучасне обладнання. Надаємо повний спектр стоматологічних послуг: лікуємо карієс, флюси, пульпіт, періодонтит, пародонтоз, гінгівіти; пломбуємо кореневі канали; імплантуємо зуби; лікуємо зуби вагітним жінкам та діткам. А ще — знаємо, як лікувати без болю та стресу!

Болять зуби: коли варто звернутися до стоматолога?

Відтягувати з візитом до стоматолога полюбляє багато людей. Мовляв “пройде само”. Так робити категорично не варто. Адже раннє звернення до лікаря — це запорука швидкого лікування та збереження здоров’я зубів.

Звернутися до лікаря-стоматолога варто, якщо у вас є хоча б один з цих симптомів:

 • болять зуби — біль виникає періодично або має хронічний характер;
 • кровоточать ясна;
 • присутнє запалення ясен;
 • є неприємним запах з рота;
 • зуби підвищено реагують на контакт з холодним та гарячим.

Але не варто забувати й про профілактику: відвідувати стоматолога варто 2 рази на рік. Адже регулярні огляди та грамотна діагностика допоможуть виявити захворювання на ранніх стадіях.

Лікування зубів в Києві: як все відбувається?

Дуже часто, навіть дорослі люди бояться відвідувати стоматолога. Все тому, що процедура лікування зубів здається їм страшною та асоціюється зі стресом. Насправді ж, в умовах сучасної стоматологічної клініки ви почуватиметеся максимально комфортно. Коли ви вперше звернетесь до лікаря-стоматолога з проблемою зубного болю, прийом відбуватиметься у наступній послідовності:

 • Первинний огляд, ознайомлення з вашими скаргами. Лікар збере анамнез, вислухає вас, задасть уточнюючі питання щодо вашого стану.
 • Призначення необхідної діагностики — наприклад, КТ, візіографія, ортопантомограмма. Діагностика на сучасному обладнанні допоможе виявити непомітні неозброєним оком порушення та з високою точністю встановити діагноз.
 • Призначення індивідуального плану лікування, який допоможе позбутися від зубного болю.

Вже на первинному прийомі лікар встановить діагноз, ознайомить вас з можливими варіантами лікування та вартістю лікувальних процедур. Наприклад, при глибокому карієсі необхідне на лікування зубів, каналів під мікроскопом, в разі каріозного ураження ¾ поверхні зуба рекомендується протезування або хірургічне втручання.

Лікарі нашої клініки ефективно лікують ураження зубів будь-якої складності. Серед них — ерозія емалі, підвищена чутливість, клиновидні дефекти. Робимо все можливе для збереження або реставрації хворого зуба. Тривалість лікування залежить від виду та ступеня занедбаності патології, необхідності та кількості допоміжних дій.

Методи та особливості лікування зубів в клініці DentaDerm

Поговоримо про те, як ми лікуємо найпоширеніше захворювання зубів — карієс.

Карієс лікується методом видалення усіх інфікованих твердих тканин та подальшим відновленням анатомічної форми зуба реставраційним композитом. Проте на початкових стадіях розвитку цього захворювання можливе лікування карієсу без застосування бормашини (технологія Icon). Метод Icon — це технологія німецьких розробників, яка передбачає видалення каріозних білих плям. Вона ефективна, безпечна та безболісна. Часто застосовується в процедурі лікування зубів у дітей з 4-х річного віку.

Результати лікування із застосування технології Icon:

 • припинення розвитку карієсу;
 • здорові тканин зуба не травмуються;
 • зуб зберігає естетику та функціональність.

Якщо уражений зуб потребує пломбування, дуже важливо правильно його обробити. Потрібно не лише зняти ушкоджені тканини бором, а й вичистити наліт та мікроби з мікрощілинок зуба: це мінімізує ризик повторного розвитку карієсу. Для цього ми використовуємо апарат RONDOflex plus. Він вичищає всі залишки, таким чином можна мінімально обробляти поверхню бором, щоб максимально зберегти тканини зуба.

В необхідний комплекс терапевтичних заходів при пломбуванні входить обов’язкове використання кофердама. Це ізоляційна система, яка дозволяє істотно підвищити якість та комфорт лікування. Завдяки кофердаму:

 • зводиться до мінімуму потрапляння мікроорганізмів в робоче поле;
 • простір роботи стоматолога захищається від проникнення туди різних рідин (слина, кров);
 • повністю виключається аспірація (попадання в дихальні шляхи) або випадкове травмування ротової порожнини стоматологічними інструментами, шматочками старих пломб;
 • усувається контакт слизової з медикаментозними препаратами.

Щоб лікування у DentaDerm було не лише якісним, а й безболісним, ми пропонуємо пацієнтам декілька видів анестезії: поверхневе знеболювання, інфільтраційне введення анестетика. Знеболення обирається індивідуально. Тому процедура пройде без жодного дискомфорту!

Забудьте про зубний біль: запишіться до стоматолога в DentaDerm

Клініка DentaDerm в Києві дбає про те, щоб кожен наш клієнт був здоровим та щасливим, а його посмішка — ідеальною. Ми надаємо повний спектр стоматологічних послуг: від первинної консультації до імплантування зубів. Головне правило нашої клініки – грамотне та результативне розв’язання стоматологічної проблеми пацієнта.

Саме тому, фахівці DentaDerm постійно навчаються: відвідують кваліфікаційні семінари, профільні стажування по впровадженню прогресивних методів лікування. Якість нашої роботи відповідає нормативним актам, які затверджені МОЗ України. А перебіг лікування завжди контролює головний лікар.

У нашій клініці на вас чекають такі переваги:

 • Повний спектр лікувальних стоматологічних послуг — від пломбування до лікування зубів під наркозом
 • Лікуємо з гарантією. Гарантія на пломбу – 1 рік. Ми впевнені у якості нашої роботи, і хочемо подарувати таку впевненість вам.
 • Сучасне обладнання для стерилізації, яке гарантує підвищений рівень інфекційного контролю і безпеку для пацієнтів.

Тож не відкладайте на потім: подбайте про здоров’я зубів вже зараз. Запис до стоматолога — за телефоном або через форму зворотного зв’язку.

banner

Записатись на прийом

  Ім’я
  Телефон
  Email
  Оберіть місто
  Погоджуюсь
  Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних на підставі Політики конфідентційності