Головна | Послуги | Парадонтологічна карта

Парадонтологічна карта

всі послуги

Парадонтологічна карта в Києві — Що це таке?

Ефективне лікування захворювань пародонту (навколозубних тканин) починається з діагностики. Обстеження ясен дозволяє точно встановити діагноз, оцінити складність випадку та обрати методику лікування. Вже в процесі терапії, діагностика допомагає відстежити динаміку змін, тим самим проаналізувавши ефективність лікування.

Результати діагностики та лікування захворювань ясен спеціалісти клініки DentaDerm фіксують в документі під назвою “пародонтологічна карта” (періо карта). Зараз ми розповімо, що це таке.

Навіщо потрібна періо карта?

Карта пародонтологічного хворого — документ, в якому фіксуються всі відомості про стан пародонту та здоров’я ротової порожнини пацієнта. Раніше періо карти були паперовими. Але ми надаємо перевагу зручному електронному формату: так дані зберігаються надійніше, а переглянути їх можна у будь-який необхідний момент. До того ж сучасні програми дозволяють вносити дані діагностики в періо карту автоматично.

В документі містяться дані про:

 • всі огляди пацієнта;
 • проведені обстеження;
 • призначене лікування.

Таким чином, карта фіксує всю інформацію, яка стосується стану пародонту:

 • глибину зубоясенних кишень;
 • наявність запальних процесів;
 • рухливість зубів та її вираженість;
 • кровоточивість та виділення гною;
 • загальний стан пародонту;
 • стан кісткових тканин та інші нюанси.

Електронна карта зберігається в базі даних нашої клініки. Але за бажанням клієнта, вона може бути роздрукована та видана на руки у паперовому форматі.

Чому ж періо карта така важлива? Все просто: цей документ дозволяє систематизувати, структурувати дані про пацієнта, щоб лікар міг легко освіжити їх в пам’яті. Парадонтологічна карта в Києві допомагає стоматологу відслідковувати динаміку хвороби: її прогресування чи згасання, припустити причини виникнення захворювання. Це допомагає вчасно скоригувати лікування, якщо така необхідність є.

Корисна періо карта і для пацієнта. Оскільки при пародонтиті найчастіше біль відсутній, пацієнту може здаватися, що проблеми немає. Наочно бачачи інформацію про захворювання в карті, він отримує додаткову мотивацію лікуватися та повноцінне розуміння поточного стану речей. Якщо пацієнт дотримується плану лікування, в періо карті він зможе відстежити, як поліпшується стан ясен. Таким чином, розуміється важливість терапії та дотримання рекомендацій фахівця.

Ціни

Пародонтологічна карта

709 грн.

Наші фахівці

всі фахівці

Лікування хвороб пародонту в клініці DentaDerm

Ми дбаємо про те, щоб кожен наш пацієнт міг похвалитися здоровою та красивою посмішкою. Клініка DentaDerm в Києві спеціалізується на основних стоматологічних напрямках. У нас працюють стоматологи-гігієністи, ортодонти, ортопеди, дитячі стоматологи, хірурги-імплантологи. Всі вони — справжні фахівці своєї справи. Лікарі регулярно проходять навчання, підвищують власну кваліфікацію та стандарти роботи.

Починаючи з 2005 року, до нашої клініки звернулися понад 4000 пацієнтів. Ця цифра продовжує рости. Ми дбаємо про те, щоб вас не лякали профілактичні огляди та лікувальні процедури. Вміємо знайти підхід до пацієнта, заспокоїти його, забезпечити відсутність страху та комфортну атмосферу на прийомі.

Стоматологічна клініка DentaDerm — це:

 • Провідні методики лікування хвороб пародонту — застосовуємо плазмотерапію та ультразвукове лікування на апараті VECTОR. Виконуємо хірургічне лікування.
 • Сертифіковане в Україні обладнання — використовуємо новітнє обладнання та інструменти, які обирають провідні стоматологи Європи.
 • Повний спектр стоматологічних послуг — від діагностики до встановлення зубних імплантів. Гарантуємо індивідуальний підхід до кожного випадку!
 • Оптимальна вартість послуг — ціна лікування ясен та інших стоматологічних процедур в нашій клініці є обгрунтованою, і відповідає середньому показнику в Києві.

Не варто відкладати візит до стоматолога. Адже профілактика — це завжди ефективніше та приємніше, ніж лікування. Щоб записатися на візит в нашу клініку, залиште свої контакти у формі зворотного зв’язку або самостійно зателефонуйте нам. З радістю оберемо найкомфортнішу дату

banner

Записатись на прийом

  Ім’я
  Телефон
  Email
  Оберіть місто
  Погоджуюсь
  Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних на підставі Політики конфідентційності