Головна | Послуги | Лікування ясен

Лікування ясен

всі послуги

Особливості пародонтологічного лікування ясен в Києві

Значна частина захворювань ротової порожнини починається із запалення ясен. Тому дбати про них — це не менш важливо, ніж доглядати за зубами. Неправильна гігієна порожнини рота, несвіже дихання, дискомфорт, кровоточивість ясен — все це може призвести до ускладнень. На фоні незначних, на перших погляд симптомів, можуть розвиватися наступні ускладнення:

 • Розвиток гінгівіту. Ця проблема найчастіше спровокована зубних нальотом.
 • Поява хронічного пародонтиту — виникає на фоні невилікуваного гінгівіту, поганого кровопостачання ясен, дефіциту корисних речовин.

Якщо ви зіштовхнулися з хворобливими відчуттями в зоні ясен, висококваліфіковані лікарі-пародонтологи клініки DentaDerm в Києві допоможуть позбутися від цієї проблеми. Ми використовуємо сучасні технології для ефективної ліквідації патології ясен. Лікуємо швидко, безпечно та без стресу!

Коли варто звернутися до лікаря: головні показання до лікування ясен

Відвідувати стоматолога профілактично необхідно 1 раз на 6 місяців. З такою ж періодичністю бажано робити професійну гігієну порожнини рота. Саме регулярна чистка за допомогою стоматолога зменшить надмірне скупчення нальоту у важкодоступних ділянках ротової порожнини. А разом із тим — запобігати розвиткові гінгівіту.

Звернутися для діагностики стану ясен і їх подальшого лікування потрібно, якщо присутні такі симптоми:

 1. Кровоточивість ясен.
 2. Неприємний запах з рота.
 3. Ясна змінили колір — спостерігається почервоніння або синюшність. Також можлива блідість ясен.
 4. Набряк ясен, особливо в міжзубних проміжках.
 5. Болісні та дискомфортні відчуття в яснах.
 6. Ясна опускаються, відкриваючи корені зубів. Візуально зуби здаються довшими.
 7. Виділення гною між зубами та яснами.
 8. Рухомість зубів.

Одне з найпоширеніших захворювань ясен — це пародонтит. Основні симптоми пародонтиту — це свербіння ясен, оголення шийки зуба, підвищення чутливості зубів до холодного та гарячого, візуальне збільшення міжзубних проміжків.

Помітивши хоча б одну із перерахованих ознак бажано одразу ж звернутися до лікаря. Спеціалісти медичного центру DentaDerm проведуть якісну діагностику, встановлять правильний діагноз, нададуть способи лікування та ознайомлять вас з рекомендаціями щодо домашнього догляду за ротовою порожниною і яснами зокрема.

Лікування захворювань ясен методом плазмотерапії

Для лікування захворювань ясен в сучасній стоматології використовується, зокрема, плазмотерапія. Плазмоліфтінг – інноваційна методика, яка пропонує якісно новий рівень в безболісному лікуванні пародонтологічних патологій. Це ін’єкційне введення в ясна пацієнта його власної, спеціальним чином обробленої плазми. Активні плазмові компоненти здатні відновити слизову оболонку порожнини рота та прибрати запалення ясен.

Методом плазмотерапії можна розв’язати багато проблем з яснами. Насамперед:

 • Усунути кровоточивість ясен.
 • Зняти запальні процеси.
 • Зупинити розвиток пародонтиту.
 • Прискорити загоєння пошкоджень.
 • Зменшити рухливість зубів.

Процедура під назвою “плазмоліфтінг” — ефективна та безпечна для пацієнтів за умови нормальних показників крові (відсутність серйозного захворювання ясен).

Протипокази до проведення плазмоліфтингу:

 • онкологічні захворювання;
 • ВІЛ/СНІД;
 • гепатити;
 • цукровий діабет;
 • системні захворювання крові;
 • аутоімунні хвороби;
 • психічні захворювання;
 • порушення метаболізму.

Такий метод призначається виключно лікарем після проведення ретельної діагностики. Спеціаліст встановлює, чи буде плазмотерапія ефективною у вашому випадку, або ж підбирає альтернативний метод лікування ясен в Києві.

Апарат VECTОR для лікування патологій ясен

Ще одна методика лікування захворювання ясен в Києві, яка використовується в клініці DentaDerm, це ультразвукова система VECTOR. Метод демонструє ефективність в терапії таких захворювань, як пародонтит та гінгівіт.

VECTOR — ультразвуковий апарат, розроблений в Німеччині. Він демонструє високу результативність, оскільки ліквідує не лише симптоми патології, а й працює з причинами її розвитку. У порівнянні з хірургічними та механічними методами лікування ясен, апарат VECTOR має такі переваги:

 • значна глибина проникнення ультразвукових хвиль — до 11 мм;
 • безконтактне очищення поверхні зубного кореня;
 • висока ступінь видалення м’яких та твердих відкладень;
 • паралельне знищення бактерій і ендотоксинів;
 • зниження чутливості зубної емалі до зовнішніх подразників після проведеної процедури.

Метод ультразвукового лікування запалення ясен — безболісний та атравматичний. Апарат не пошкоджує м’які тканини навколо зуба та самі зуби. Тривалість процедури залежить від кількості оброблюваних ділянок, і складає від 30 хвилин до 1 години.

Зверніть увагу: якщо пародонтит знаходиться в більш прогресивній фазі, то консервативне лікування не буде давати позитивних результатів. У такому випадку, ми рекомендуємо пацієнтам хірургічний кюретаж. Тому не затягуйте з лікуванням ясен. Чим раніше ви звернетесь до лікаря, тим ефективнішим та швидшим буде результат.

Ефективне лікування ясен в Києві — це DentaDerm

Адже з 2005 року наша клініка подарувала красиву та здорову посмішку понад 4000 клієнтів. В DentaDerm працюють справжні фахівці своєї справи: стоматологи-гігієністи, ортодонти, ортопеди, дитячі стоматологи, хірурги-імплантологи. Кожен наш лікар любить власну справу та цінує пацієнтів. Тому фахівці регулярно проходять навчання, підвищують власну кваліфікацію.

Ми знаємо, що бути хорошим стоматологом — це не просто лікувати зуби. Кожен лікар має бути певною мірою психологом: вміти знайти підхід до пацієнта, заспокоїти його, забезпечити відсутність страху та комфортну атмосферу на прийомі. Тому не варто хвилюватися: з DentaDerm візити до стоматолога перестають асоціюватися з чимось неприємним.

Лікування у нас — це:

 • Сертифіковане в Україні обладнання — лікуємо з використанням сучасних технологій, новітнього обладнання та інструментів, які обирають провідні стоматологи Європи. Лише найкраще для наших клієнтів!
 • Провідні методики лікування ясен — без болю та довгого періоду реабілітації. Використовуємо плазмотерапію та ультразвукове лікування на апараті VECTОR. Хірургічне втручання — лише у складних випадках.
 • Весь спектр стоматологічних послуг — від гігієнічної чистки до встановлення зубних імплантів. Якісна діагностика, лікування та відстеження результату гарантують вам здорову посмішку.

Тож не відкладайте візит до лікаря: записатися на прийом можна вже сьогодні. Телефонуйте, або залиште свої контакти у формі зворотного зв’язку. Зруйнуємо ваш стереотип про те, що візит до стоматолога — це страшно та неприємно!

banner

Записатись на прийом

  Ім’я
  Телефон
  Email
  Оберіть місто
  Погоджуюсь
  Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних на підставі Політики конфідентційності