Головна | Послуги | Імплантація зубів

Імплантація зубів

всі послуги

Імплантація зубів в Києві — всі особливості процедури

Втрата зубів — стоматологічна проблема, яка суттєво погіршує якість життя. Навіть у випадку, якщо втрачений зуб знаходився не в зоні посмішки. Людині стає важче жувати, порушується прикус, сусідні зуби зношуються значно швидше. Часто разом із цим втрачається впевненість в собі: не хочеться широко усміхатися та сміятися, щоб відсутність зуба не помітили оточуючі. Тому тут на допомогу приходить імплантація — ефективний спосіб відновлення зубного ряду.

Стоматологи клініки DentaDerm виконують імплантацію зубів у поєднанні з якісними сучасними системами — MegaGen, Ankylos та Straumann. Вони добре приживаються, гарантують природний вигляд вашої посмішки, відсутність проблем зі споживанням їжі та прикусом.

Чому не можна ігнорувати втрату зуба?

Відсутність зуба — це не лише естетична проблема та дискомфорт під час вживання їжі. З часом, відсутність одного або декількох зубів може призвести до наступних наслідків:

 • Куточки рота опускаються, губи западають. Через це стають помітними носогубні складки, обличчя може виглядати старшим.
 • Можливий розвиток мовних дефектів, порушення вимови тих чи інших звуків.
 • Викривляється весь дентальний ряд — іноді втрата одного зуба провокує порушення всього ряду зубів.
 • Місце зуба, який випав, стає ідеальним середовищем для карієсу.
 • Кісткова тканина та ясна поступово руйнуються.
 • Можливе загострення проблем зі шлунково-кишковим трактом.

Тому дуже важливо звернутися до лікаря і встановити зубний імплант вчасно. Ідеальний період для встановлення імпланту — це 2-3 місяці після втрати зуба. Адже чим більше часу проходить — тим проблематичнішим та складнішим буде протезування.

Що таке імплантація зубів: особливості, показання та протипокази

Імплантація зуба — це хірургічне втручання, яке передбачає впровадження в кісткову тканину щелепи штучного імплантату на місце втраченого кореня зуба. Імплант забезпечує надійну фіксацію коронки або моста, не створюючи навантаження на сусідні зуби. У першу чергу, імплантація зуба допомагає відновити повноцінну жувальну функцію. А також ліквідувати психологічний дискомфорт, пов’язаний із втратою зубів.

Втім дуже часто люди свідомо відтягують звернення до стоматолога на імплантацію в Києві, оскільки вважають, що ця процедура — дуже болісна. Таке твердження — не більше, ніж міф. Оскільки в сучасні стоматології використовується широкий спектр анестетиків. А після втручання, якщо така необхідність буде, лікар призначить вам знеболювальні засоби. Таким чином, больові відчуття та дискомфорт повністю зникають вже через тиждень після процедури.

Другий страх, пов’язаний з імплантацією — це те, що зуб може не прижитися. Ймовірність цього — дуже мала. Сучасні системи MegaGen, Ankylos та Straumann демонструють високий рівень приживлюваності імплантів: до 98%. У поєднанні з професіоналізмом стоматологів клініки DentaDerm, це дозволяє отримати вражаючий результат, та можете не хвилюватися про те, як пройде процедура.

Головне показання до проведення процедури імплантації зубів в Києві — це втрата зуба. Процедура добре переноситься організмом та є безпечною. Вона не має суттєвих вікових обмежень: імплантувати зуби можна будь-яким пацієнтам, в яких сформувалась щелепа (вік від 18 років).

Проте існує ряд випадків, коли проводити імплантацію не можна. Сюди належать онкологічні захворювання, гемофілія, ВІЛ/СНІД, інсульти та інфаркти протягом останніх пів року. Додатковий перелік протипоказів:

 • вагітність та період годування груддю;
 • наркотична або алкогольна залежність;
 • захворювання психосоматичної групи.

Встановити, чи можна проводити імплантацію зубів конкретно у вашому випадку, може лікар-стоматолог під час первинної консультації. Важливо надати спеціалісту повноцінну інформацію про власне здоров’я, назвати всі можливі протипокази.

Переваги імплантації зубів в Києві

Імплантація — галузь стоматології, яка стрімко розвивається, та допомагає пацієнтам отримати красиву посмішку навіть у випадку часткової або повної втрати зубів. Переваги імплантації зубів в Києві— дуже значні:

 • Це єдина технологія, яка запобігає атрофії кісткової тканини щелепи, забезпечуючи її достатню стимуляцію.
 • Швидкий період адаптації – до імплантованих зубів пацієнт звикає дуже швидко. З ними зручної їсти, розмовляти та посміхатися.
 • Створена конструкція повністю замінює за функціональністю втрачений зуб, забирає дискомфорт під час жування.
 • Щоб встановити імпланти, не потрібно обточувати здорові зуби.
 • Отриманий результат — довговічний. За умови дотримування рекомендованого догляду встановлені дентальні імплантати служать понад 25 років.
 • Універсальність – з майже 2000 існуючих сьогодні систем можна підібрати варіант для будь-якого клінічного випадку, пов’язаного з відсутністю зубів.

Зубні імпланти встановлюються швидко та добре приживаються. Ви зможете насолоджуватися красивою посмішкою, зручним та комфортним споживанням їжі. До того ж доглядати за ними — так само просто, як і за вашими “рідними” зубами.

У чому різниця між імплантацією зубів та протезуванням?

Не зважаючи на те, що обидва цих методи застосовуються за умови часткової або повної втрати зубів, вони є кардинально різними за своєю суттю.

Імплантація передбачає впровадження в щелепну кістку спеціальної конструкції, яка надійно фіксується, має гарний та природний вигляд. Зубні імпланти, на відміну від протезів, не знімають: є статичними та завжди залишаються в зубному ряду. На відміну від знімних протезів, імпланти мають постійно основу. Протези ж кріпляться на залишок зуба або сусідні зуби.

Тому головна перевага імплантів перед протезами — у тому, що вони є більш зручними та повністю повторюють за функціональністю і зовнішнім виглядом справжні зуби. Проте варто зауважити, що ціна імплантації зубів в Києві завжди є вищою за вартість протезування. Залежить ціна імплантації 1 зуба від багатьох факторів. Серед них:

 • вартість імплантів;
 • особливості та стан ротової порожнини;
 • методика імплантації;
 • додаткові маніпуляції (обраний тип знеболення та інше).

Ознайомитися з нашим прайсом на ці послуги ви можете у відповідному розділі на нашому сайті або зателефонувавши нам.

Системи зубних імплантів: основні види

Найпопулярніша сучасна система імплантації — це гвинтова конструкція. Понад 98% імплантів, які застосовуються в сучасній стоматології, є саме гвинтовими. Діляться такі конструкції за видом покриття, формою різьблення та кількістю етапів. За останнім параметром, бувають одноетапними та двоетапними. Форма різьблення таких імплантів може бути кореневидною або циліндричною.

В комплект гвинтової системи імплантації входять три компоненти:

 1. Біоінтеграціонний титановий гвинт, який вживлюється в щелепу.
 2. Абатмент, що забезпечує якісне з’єднання імплантату і коронки.
 3. Коронка, яка встановлюється після приживлювання імпланту.

Як відбувається процедура імплантації зубів?

Будь-які зубні імпланти встановлюються за схожою схемою:

 • Консультація лікаря. Під час консультації стоматолог збирає анамнез, оглядає вас, проводить комп’ютерну томографію для комплексного оцінювання стану щелепи. Отримавши всі необхідні діагностичні дані, розробляється план лікування. Це план обов’язково узгоджується з вами, як з пацієнтом.
 • Санація порожнини рота. Дуже важливо, щоб на момент встановлення імплантів ротова порожнина пацієнта була здоровою. Тому стоматолог лікує гострі запальні процеси, проліковує карієс. І лише потім — переходить до імплантування.
 • Операція з імплантації гвинта, установка абатмента, формувача ясен.
 • Встановлювання коронки. Коли зубний імплант остаточно приживається, встановлюється коронка з запропонованого матеріалу. Період приживання імпланта є індивідуальним, і складає, найчастіше, від 4 до 6 місяців.

Ми описали процедуру двоетапної імплантації. У разі застосування технології експрес-імплантації процедури видалення зуба, установки імпланта і коронки виробляються за одне відвідування. Експрес-імплантація підходить не всім: метод імплантування обирає лікар, орієнтуючись на ваші показники.

Після процедури важливо залишатися на зв’язку зі своїм лікарем. Імпланти приживаються добре, і найчастіше реабілітаційний період минає без будь-яких неприємних сюрпризів. Але існує ряд випадків, коли на консультацію до лікаря потрібно звернутися без затримок. Це наступні симптоми:

 • Набряк та оніміння, які тривають понад тиждень. Своєю чергою, ці симптоми протягом перших 5-7 днів вважаються нормальними та не повинні викликати занепокоєння.
 • Сильний біль через тривалий час після проведення процедури. Біль в перші 2-3 відчувають усі пацієнти, і це нормально. Впоратися з ним допоможуть знеболювальні засоби, призначені вашим стоматологом. Але якщо виражені больові відчуття тривають довше, повідомте лікаря.
 • Запалення ясен. Запальні процеси можуть призводити до дискомфорту та неприємного запаху з рота. Тому помітивши такий симптом, одразу ж зверніться до стоматолога. Також, дещо пізніше може виникати переімплантит — запалення тканин, що оточують штучний зуб.

Щоб звести до мінімуму ризик розвитку неприємних симптомів, чітко дотримуйтеся рекомендацій лікаря, приймайте усі призначені медикаменти та дотримуйтеся правил догляду за ротовою порожниною.

Як доглядати за зубами після імплантації?

В перший тиждень важливо відмовитися від активних занять спортом, фізичних навантажень, відвідування сауни та лазні.

Імплантовані зуби, як і власні, потребують ретельного регулярного догляду. Правила залишаються незмінними. Чистьте зуби двічі на день, користуючися засобами, рекомендованими вашим стоматологом. Додатково використовуйте іригатор. Це пристрій, який забезпечує більш ретельну гігієну: допомагає видалити наліт та залишки їжі з важкодоступних місць ротової порожнини.

Обов’язково продовжуйте відвідувати стоматолога профілактично, двічі на рік. Це допомагатиме вчасно подбати про професійну гігієну зубів та, за необхідністю пролікувати карієс або інші стоматологічні захворювання на ранніх стадіях.

Ціни

Імплантація зубів

від 11 458 до 19 876 грн

Наші фахівці

всі фахівці
Стороженко Олександр Володимирович

Лікар вищої категорії, Стоматолог-хірург, ортопед

Детальніше

Рекомендації після виконання імплантації

Імплантація — це найбільш прогресивна технологія відновлення зубного ряду. Адже саме вона дозволяє повернути красу Вашої посмішки навіть у випадку часткової втрати зубів. Для того, щоб уникнути ускладнень під час реабілітаційного періоду, варто дотримуватися наступних рекомендацій стоматолога:

 • Протягом 3 годин після процедури зуба не можна вживати їжу. У наступні дні старайтеся уникати твердих, занадто холодних або гарячих страв.
 • Накладіть на щоку холодний компрес (холодову подушечку). Вона допоможе зменшити набряк.
 • Протягом 14 днів після встановлення імпланта не відвідуйте сауну, лазню, не приймайте гарячу ванну. Мінімізуйте фізичні навантаження.
 • У перший місяць не користуйтесь електричною зубною щіткою, іригатором.
 • Уникайте спиртного та тютюну як мінімум протягом 2 тижнів. Якщо не можете відмовитися від сигарет, скоротіть їхню кількість до мінімуму.
 • Чистьте зуби м’якою зубною щіткою. Обережно полощіть рот після кожного вживання їжі.

Індивідуально Ваш лікар-стоматолог може призначити прийом антибіотиків, протизапальних засобів, антигістамінних препаратів. Приймайте їх лише за призначенням, а також строго дотримуючись вказаної дози.

Терміново звернутися до лікаря необхідно, якщо у Вас з’явилися наступні симптоми:

 • біль, набряк щоки, оніміння, які тривають понад 4-5 днів або посилюються;
 • підвищення температури тіла на 3-4 день;
 • біль навіть при вживанні м’якої їжі;
 • кровоточивість ясен;
 • рухливість імпланта;
 • розходження швів.

Стоматологічна клініка DentaDerm

Маєте додаткові питання, бажаєте проконсультуватися або хочете, щоб лікар проконтролював ефективність реабілітації? Записатися на прийом до стоматолога можна за номером: (066) 420-30-30, (097) 420-30-30.

Будьте здорові!

Імплантація зубів в Києві в стоматологічній клініці DentaDerm

Кожна людина може зіштовхнутися з проблемою втрати зубів. Та повернути вам красиву, здорову посмішку допоможуть стоматологи нашої клініки. Спеціалісти DentaDerm в Києві використовують одні з найкращих у світі, перевірених систем імплантації — MegaGen, Ankylos та Straumann. Переваги таких систем — це високий рівень стерильності, унікальне поєднання імплантату та абатмента (немає мікротріщин), різноманітність точок локалізації (верхня або нижня щелепа, повна відсутність зубів або однієї одиниці). Мінімальне інвазивне хірургічне втручання та скорочений період реабілітації гарантовано. Ми куруємо кожного пацієнта: проводимо імплантацію зубів “під ключ”.

Імплантація зубів в стоматологічній клініці DentaDerm — це:

 • 15 років гарантії на імпланти. Ви можете бути впевнені у тому, що імплантація буде якісною. Адже щоб подарувати вам цю впевненість, ми даємо тривалу гарантію на кожен імплант, встановлений в нашій клініці.
 • Технологічне обладнання, сертифіковане в Україні. Використовуємо сучасну стоматологічну апаратуру, яка дозволяє нам гарантувати високу якість послуг.
 • Якісна попередня діагностика та супровід пацієнта. Ми ведемо кожен випадок комплексно: він первинного огляду до реабілітації, відстежуємо результат та коригуємо лікування за потреби. Завжди перебуваємо на зв’язку з пацієнтами, готові проконсультувати й надати поради.
 • Стоматологи, які знають та люблять власну справу. Фахівці стоматологічної клініки DentaDerm в Києві постійно вдосконалюють свій професіоналізм, відвідують майстер-класи та конференції. Але головне — вони з турботою ставляться до кожного пацієнта.

Тож не відкладайте візит до стоматолога на потім. Подбайте про власну красиву посмішку вже сьогодні. Щоб записатися на первинний візит, телефонуйте за номером, який вказано на сайті, або залишайте свої контакти в формі зворотного зв’язку. Допоможемо обрати комфортні дату та час візиту!

banner

Записатись на прийом

  Ім’я
  Телефон
  Email
  Оберіть місто
  Погоджуюсь
  Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних на підставі Політики конфідентційності