Головна | Послуги | Синус ліфтинг

Синус ліфтинг

всі послуги

Синус-ліфтинг в Києві при імплантації зубів

Сучасна стоматологія дозволяє відновити красиву усмішку навіть у випадку часткової втрати зубів. Але тривала відсутність зуба після його втрати ускладнює процес імплантації. Щелепна кістка поступово стоншується, і верхня щелепа вже не може витримати необхідний рівень навантаження. Ця проблема спостерігається в близько 60% пацієнтів, які звертаються до стоматолога з метою імплантування зубів. Що ж робити в такому випадку? Виручить процедура синус-ліфітингу.

Що таке синус-ліфтинг

Синус-ліфтинг — це один з видів кісткової пластики. Операція кісткової трансплантації цього типу виконується в області гайморової пазухи, та дозволяє надійно встановити зубний імплант. Синус-ліфтинг в Києві готує щелепу до імплантації зубів, є безпечною та сучасною процедурою з мінімумом протипоказів.

Клініка DentaDerm в Києві пропонує проведення процедури синус-ліфтингу. Наші стоматологи-хірурги знають про таку операцію все, тому виконають її швидко, ефективно, якісно. Працюємо зі складними випадками.

Покази та протипокази до проведення синус-ліфтингу

Синус-ліфтинг (остеопластика) рекомендований тоді, коли виконати імплантацію верхніх зубів неможливо через стоншення кісткової тканини щелепи. У деяких випадках, це стоншення спровоковане індивідуальними особливостями організму пацієнта.

Перелік випадків, коли потрібен синус-ліфітинг:

 • вроджена тонкість нижньої стінки верхньощелепної пазухи;
 • зуб втрачений давно, відсутній тривалий час;
 • довгострокове застосування знімних зубних протезів;
 • захворювання кісткової тканини, які призводять до її деградації.

Перш ніж призначати пацієнту таку процедуру, лікар проводить ретельну діагностику. Для точного визначення стану щелепи та призначення ефективного, в конкретному випадку, методу лікування, обов’язковими етапами є рентгенограма та 3d сканування щелепи. Триває операція синус-ліфтингу від 30 хвилин до 1 години. Знеболення є обов’язковим. Може застосовуватися місцева анестезія або медикаментозний сон.

Оскільки синус-ліфтинг в Києві є складною хірургічною операцією, він має ряд протипоказів. Проводити такий тип кісткової пластики не можна, якщо у пацієнта:

 • гострий гайморит або хронічний гайморит у стадії загострення;
 • важкі аутоімунні захворювання;
 • порушене згортання крові;
 • присутня інфекція в ротовій порожнині.

Але варто зауважити, що перераховані протипокази є відносними, і кожний випадок має розглядатися індивідуально. Тому консультуйтеся з лікарем, якому ви довіряєте: він відповість на усі ваші запитання.

Які матеріали можуть використовуватися для синус-ліфтингу?

Сучасна стоматологія передбачає використання наступних видів матеріалів:

 • Рідна кістка пацієнта — маленький шматочок такого матеріалу береться із зони нижньої щелепи або зони підборіддя. Перевага такого матеріалу полягає в тому, що він приживається у 100% випадків. Мінус — пацієнт переносить два хірургічних втручання одночасно.
 • Штучні матеріали — вони демонструють високий рівень приживлювання та розробляються в лабораторії, для кожного пацієнта індивідуально. Аугментація кістки проходить дуже швидко та з мінімальним хірургічним втручанням.
 • Донорська кістка від інших осіб — доволі добре приживається у багатьох випадках.
 • Кістка тваринного походження — поставляється у вигляді кісткової тканини у формі стружки або блоків. Добре приживляється.

Вибір оптимального матеріалу залежить від особливостей конкретного пацієнта. Також варто зауважити, що кожен матеріал має різну вартість.

Особливості проведення процедури синус-ліфтингу

Синус-ліфтинг в Києві передбачає розсічення ясна та стінки гайморової пазухи, підняття її слизової та заповнення простору, який утворився, остеогенною тканиною

Розрізняють відкритий та закритий синус-ліфтинг. Операції відкритого типу проводять у випадках, коли товщина щелепної кістки складає менш як три міліметри. Цей тип оперативного втручання є більш травматичним та складним. Передбачає висвердлення в стінці гайморової пазухи вікна, через яке відсувається низ слизової оболонки пазухи. Після цього отримана порожнина заповнюється штучною кістковою тканиною. Нарощення власної кістки, залежно від індивідуальних особливостей пацієнта, відбувається через 4-6 місяців.

Додаткові особливості відкритого синус-ліфтингу:

 • Ставити імплант ставити не можна. Потрібно чекати до 6 місяців, поки шви затягнуться, а кісткова тканина відновить свій об’єм. Тому проведення обох процедур — операції та імплантації — неможливе за один візит.
 • Післяопераційний період триває до 30 днів. Протягом цього часу дуже важливо дотримуватися рекомендацій лікаря-стоматолога.
 • Операція є доволі складною. Вона передбачає розріз ясна та просвердлення дірки в кістці, щоб дістатися до гайморової пазухи.

Закритий синус-ліфтинг — легша та менш травматична операція. Вона триває до 15 хвилин та підходить пацієнтам з помірним стоншенням щелепної кістки. Імплант встановлюється одразу. Післяопераційний період триває від 3 днів до тижня, та супроводжується лише незначним дискомфортом. Додаткові особливості закритого синус-ліфтингу:

 • товщина кістки повинна складати 7-8 міліметрів;
 • синус-ліфтинг та встановлення імпланта можна провести за одну процедуру;
 • хірургічне втручання є мінімальним, воно не передбачає розрізів та подальшого накладання швів.

Будь-який тип синус-ліфтингу буде безпечним та комфортним для пацієнта, якщо цю процедуру виконує кваліфікований стоматолог-хірург. Фахівці клініки DentaDerm мають величезний досвід виконання стоматологічних операцій. З нами ваша посмішка в безпеці!

Ціни

Синус ліфтинг

від 7000 грн

Наші фахівці

всі фахівці
Стороженко Олександр Володимирович

Лікар вищої категорії, Стоматолог-хірург, ортопед

Детальніше

Лікарські рекомендації після синус-ліфтингу

recommendation

Після процедури лікар надасть вам повний список рекомендацій з догляду за ротовою порожниною та способу життя в перші дні після процедури.

Щоб процес загоєння та регенерації відбувався швидше й більш успішно, запам’ятайте наступні поради:

 • Уникайте перегріву та переохолодження.
 • Виключіть серйозні фізичні навантаження (біг, силові заняття спортом).
 • Не травмуйте ділянку, на якій проводилося оперативне втручання.

У перші 2-3 дні після ліфтингу зберігається набряклість. Вона вважається нормою і самостійно проходить з часом.

Якщо лікар призначив вам медикаменти (протизапальні, знеболювальні або антибіотики), не нехтуйте їхнім вживанням. За наявності будь-яких незвичних симптомів після операції обов’язково зверніться до лікаря. Незвичними симптомами є сильний біль (знеболювальні не допомагають), набряк, який не сходить багато днів.

Синус-ліфтинг у Києві в клініці DentaDerm: все, що потрібно знати

Будь-яка людина може зіштовхнутися з проблемою втрати зубів та потребою в імплантації. І дуже часто підготовчим етапом до останньої процедури стає синус-ліфтинг. Висококваліфіковані стоматологи-хірурги клініки DentaDerm забезпечать якісну кісткову пластику методом синус-ліфітингу та допоможуть отримати посмішку вашої мрії. Ми регулярно вчимося та підвищуємо кваліфікацію, щоб кожен наш клієнт міг отримати сервіс європейського рівня. А ще — почувався на прийомі комфортно, безпечно, затишно.

Клініка DentaDerm в Києві — це:

 • Сертифіковане в Україні обладнання, сучасні методи діагностики, якісні матеріали та інструменти. Все інструменти, які ми використовуємо для лікування зубів, є стерильними та безпечними на 100%.
 • Комфортна, затишна атмосфера. Ми дбаємо про те, щоб візити до стоматолога перестали асоціюватися у вас з неприємними емоціями.
 • Повний спектр стоматологічних послуг — ми лікуємо стоматологічні захворювання будь-якої складності, виконуємо професійну гігієну, відбілюємо зуби, консультуємо щодо правил домашнього догляду та комплексно ведемо кожен випадок.

Наша клініка працює понад 15 років — з 2005-го. За цей час ми подарували здорову посмішку понад 4000 пацієнтів. Ви можете стати одним із них: достатньо лише записатися на консультацію. Телефонуйте або залиште контакти в формі зворотного зв’язку, щоб обрати комфортні дату та час візиту. Подбайте про здоров’я зубів в клініці DentaDerm!

banner

Записатись на прийом

  Ім’я
  Телефон
  Email
  Оберіть місто
  Погоджуюсь
  Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних на підставі Політики конфідентційності