Головна | Послуги | Кісткова пластика

Кісткова пластика

всі послуги

Кісткова пластика в Києві: показання та методи

Кісткова пластика в стоматології, або щелепна пластика – це інноваційний метод відновлення кісткової тканини щелепи в місці відсутності зубів. Процедура передбачає нарощування кістки та допомагає відновити цілісність зубного ряду навіть у важких випадках. Вона показана перед імплантацією зубів та призначена для прискорення приживлення, а також для підвищення ефективності фіксації імплантів. Процедуру хірургічного нарощування кістки в Києві пропонує стоматологічна клініка DentaDerm. Гарантуємо якісне, безболісне та ефективне лікування!

Що таке атрофія щелепної кістки?

Атрофія — це поступова втрата щільності кісткової тканини. Цей стан виникає внаслідок:

 • травматичного видалення зуба;
 • тривалого носіння знімних протезів;
 • захворювань тканин пародонта (дегенеративного характеру);
 • розвитку кіст на коренях зубів;
 • патологій розвитку щелепи;
 • щелепно-лицьових травм та операцій.

Атрофія кісткової тканини призводить до ряду ускладнень. Можуть виникати:

 • порушення мови;
 • зміна прикусу та форми обличчя;
 • утруднення процесу споживання їжі.

Впоратися з атрофією, повернути щелепі функціональність допомагає кісткова пластика в Києві. Це сучасний метод нарощення кісткової тканини, який допомагає правильно та безпечно встановити зубні імпланти.

Пластика кісткової тканини в Києві: показання та протипоказання

Найчастіше заповнення кісткової тканини виконується перед вживленням імплантів, за умови тривалої відсутності зубів. Кісткова пластика в стоматології дозволяє встановити зубні імпланти безпечно та правильно. Штифт приживеться скоріше, а імплантація буде успішною, без ускладнень.

Від товщини щелепної кістки залежить також функціональність та термін служби імплантованого зуба. Тому, що стоншена кістка не має можливості витримувати великі навантаження.

Кісткова пластика належить до складних хірургічних процедур, і може виконуватися лише кваліфікованим фахівцем, після проведення якісної попередньої діагностики.

Відносними протипоказання до проведення кісткової пластики є:

 • будь-які стоматологічні захворювання в гострій фазі;
 • остеопороз щелепи;
 • загострені хронічні захворювання;
 • онкологія, імунодефіцит;
 • серцево-судинні патології.

Лікар-стоматолог встановить, чи можна робити кісткову пластику у вашому випадку, та надасть всі необхідні рекомендації щодо підготовки до процедури.

Як виконується кісткова пластика в стоматології?

Первинне нарощування щелепної кістки сучасні стоматологи виконують трьома методами. Це:

 • Аутотрансплантація — обсяг кістки збільшується з використанням власної кісткової тканини пацієнта. Метод використовується для пацієнтів, яким необхідна кісткова пластика нижньої щелепи. “Донорська зона”, з якої лікарі вилучають біологічний матеріал для нарощування кісткової тканини.
 • Установка бар’єрних мембран — це штучна кісткова пластика з використанням спеціальної мембрани. Мембрана встановлюється для того, щоб захистити операційне поле від інфекцій та унеможливити ускладнення.
 • Синус-ліфтинг — це нарощування кісткової тканини на верхній щелепі близько гайморових пазух. Для процедури використовуються спеціальні синтетичні матеріали. Ці матеріали безпечні, не викликають відторгнення. Спосіб найчастіше використовується для імплантації верхніх жувальних зубів.

Процедура кісткової пластики в Києві виконується, у більшості випадків, під місцевим знеболення. Якщо втручання є складним та об’ємним, можливе застосування медикаментозного сну. Процедура кісткової пластики триває близько 1-2 годин.

Перед виконанням кісткової пластики необхідно пройти попередню діагностику та пролікувати всі захворювання порожнини рота. У якості методів діагностики, окрім всього іншого, в обов’язковому порядку робиться комп’ютерна томографія. КТ допомагає грамотно спланувати хід операції та обрати метод нарощення кістки.

Ціни

Кісткова пластика

від 5 000 грн

Наші фахівці

всі фахівці
Стороженко Олександр Володимирович

Лікар вищої категорії, Стоматолог-хірург, ортопед

Детальніше

Кісткова пластика у Києві в клініці DentaDerm — якісно та без болю

Складні стоматологічні проблеми потребують швидкого й професійного вирішення. Тому не відкладайте візит до лікаря на потім: помітивши перші ознаки захворювання, запишіться на прийом до лікаря. Стоматологи клініки DentaDerm пропонують своїм пацієнтам комплексне діагностичне обстеження стану порожнини рота, правильний діагноз та професійне виконання кісткової пластики в Києві для подальшого встановлення імплантатів.

Клініка DentaDerm в Києві працює з 2005 року. За цей час до нас звернулися понад 4000 пацієнтів. Все тому, що у нас на ваш чекають:

 • Високопрофесійні лікарі-стоматологи — у нас працюють лише фахівці з великим досвідом роботи, які постійно відвідують семінари та майстер-класи, регулярно навчаються. Наші гігієністи, ортодонти, ортопеди, хірурги-імплантологи подбають про вашу здорову посмішку.
 • Лікування без страху та стресу. В нашій клініці панує комфортна, спокійна та затишна атмосфера. Лікування проходить без болю та стресу, а також завжди є ефективним.
 • Сертифіковане в Україні обладнання від провідних стоматологічних брендів — ми використовуємо стоматологічну апаратуру та інструменти, які відповідають високим стандартам.
 • Комплексний підхід до діагностики та лікування. Ми пропонуємо повний спектр стоматологічних послуг: від гігієни до встановлення зубних імплантів. Всі наші пацієнти мають особисту медичну карту, куди вносяться дані про медичні процедури, результати діагностики, додаються фото.

Бажаєте записатися на прийом або проконсультуватися? Жодних проблем. Ви можете зателефонувати за номером, який вказано у нас на сайті, або залишити свої контакти в формі зворотного зв’язку. Оберемо комфортну дату візиту саме для вас!

banner

Записатись на прийом

  Ім’я
  Телефон
  Email
  Оберіть місто
  Погоджуюсь
  Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних на підставі Політики конфідентційності