Головна | Послуги | Хірургічне лікування

Хірургічне лікування

всі послуги

Хірургічна стоматологія в Києві — що це та кому потрібно?

Видалення зубів, лікування хвороб пародонту, імплантація, підсадка кісткової тканини — всі ці та багато інших завдань виконує хірургічна стоматологія. Це напрям медицини, який потребує неабиякого професіоналізму від лікаря. Звертаючись у клініку DentaDerm, ви можете бути впевнені, що отримаєте стоматологічні послуги високого рівня. Кваліфіковані стоматологи-хірурги нашої  клініки використовують у своїй роботі принцип трьох «Б»:

 • безболісно – сучасні анестетичнi засоби гарантують мінімальний рівень дискомфортних відчуттів пацієнта;
 • швидко – спеціальне професійне обладнання дозволяє оптимізувати часові рамки проведення стоматологічної операції;
 • без ускладнень – високий рівень підготовки лікарів, їх великий практичний досвід, застосування інноваційних технологій забезпечують якість надання хірургічних послуг.

Ми використовуємо сучасні методи діагностики та лікування. Довірте свою посмішку нам, і ви залишитеся задоволеними!

Коли та кому потрібне хірургічне лікування зубів в Києві?

По-перше, хірургічна стоматологія застосовується тоді, коли терапевтичне лікування зуба неефективне і зберегти його неможливо. Тому

видалення постійних зубів різного ступеня складності – найпоширеніше оперативне втручання, яке виконує стоматолог хірург клініки DentaDerm.

Видалення зуба мудрості може проводитися планово або терміново. Термінове видалення необхідне в наступних випадках:

 • Прогресуючий гнійний процес, консервативне лікування якого не демонструє ефективності.
 • Гострий остеомієліт, лімфаденіт, синусит, які є джерелом інфекції.
 • Поздовжній перелом зуба.

Планове проведення операції з хірургічного видалення зубів призначається, своєю чергою, в таких випадках:

 • останні стадії пародонтиту та періодонтиту — рухливий зуб висунутий через резорбції кістки;
 • безуспішне ендодонтичне лікування;
 • повне або часткове руйнування коронкової частини зуба;
 • видалення зубів, які розташовані в лінії перелому щелепи;
 • якщо ортопедичне лікування неправильно розташованих зубів неможливе;
 • необхідність усунути аномалії прикусу;
 • труднощів з протезуванням;
 • виникнення кісти в області кореня зуба.

Окремої уваги заслуговує така складна хірургічна маніпуляція, видалення третіх молярів (“зуби мудрості”). Не всі “зуби мудрості” потрібно видаляти, але без такої операції не обійтися, якщо вони розташовані атипово, мають викривлене коріння. Адже в такому випадку, можуть провокувати дефіцит місця в щелепної кістки та призводити до патогенних процесів, можливого формування абсцесу. Зазвичай “вісімки” видаляються планово: лікарі не допускають загострення.

Втім, хірургічне видалення зубів — це не єдине завдання, яке виконує стоматолог хірург. Додатково, цей напрям спеціалізується на:

 • Зубозберігаючих операціях. Тип хірургічного втручання, який проводиться з метою зберегти зуб пацієнта, уникнути його видалення. До зубозберігаючих операцій відносять гемісекцію, ампутацію кореня, сепарацію. Виконуються такі операції тоді, коли консервативне лікування зубів виявляється неефективним.
 • Хірургічному лікуванні захворювань пародонту — кюретаж ясенних кишень, клаптеві операції, оперативна корекція передодня рота і вуздечок;
 • Імплантуванні зубів. Адже дуже часто стан кістки не дозволяє поставити імплант, і необхідне попереднє проведення оперативного втручання.

В кабінеті стоматолог хірург приймає пацієнтів, які отримали щелепну травму (спортивну або побутову), мають ті чи інші аномалії щелепного апарату. Висококваліфікований спеціаліст допоможе обрати правильну методику лікування саме у вашому випадку.

Зверніть увагу: хірургічне лікування завжди проводиться лише після проведення якісної діагностики. Та у випадках, коли консервативна терапія не дала бажаного результату. Проте не варто хвилюватися: лікарі нашої клініки гарантують хірургічне лікування з мінімумом дискомфорту.

Хірургічна стоматологія у Києві в клініці DentaDerm

Болить зуб? Ми знаємо, як вам допомогти. Висококваліфіковані стоматологи клініки DentaDerm в Києві надають повний спектр стоматологічних послуг: від гігієнічної чистки до хірургічного видалення. Ми дбаємо про те, щоб кожен наш пацієнт отримував якісне лікування: без болю та дискомфорту. Працюємо навіть зі складними випадками.

Будь-яке оперативне втручання проводимо лише після діагностики – комп’ютерної томографії. Це дозволяє нам зі стовідсотковою точністю визначити топографічні особливості пацієнта, спланувати та провести операцію з мінімальним травматизмом тканин.

Ми використовуємо сучасне обладнання, сертифіковане в Україні. Дотримуємося всіх правил безпеки. Забезпечуємо спокійну атмосферу та відсутність страху під час візиту. Робимо усе можливе, щоб ви отримали красиву й здорову посмішку, могли насолоджуватися нею кожного дня.

Запис на консультацію — за телефоном або через форму для зворотного зв’язку. Оберемо найзручніші дату та час візиту.

banner

Записатись на прийом

  Ім’я
  Телефон
  Email
  Оберіть місто
  Погоджуюсь
  Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних на підставі Політики конфідентційності