Вініри на зуби в Києві: що це та для чого потрібно

Білосніжна усмішка — мрія багатьох людей. Досягти ідеального результату можна за допомогою вінірів. Це спеціальні накладки з кераміки товщиною від 0,4 мм. Вони фіксуються на вестибулярній стороні зуба (спереду) та допомагають отримати омріяну усмішку. Вініри збільшують щільність, покращують природний колір, захищають від пошкоджень. А ще:

 • Мають функціональність звичайного зуба. Їсти, розмовляти та посміхатися з ними можна без проблем.
 • Гарантують тривалий термін служби вінірів. Залежно від матеріалів та технологій, які використовуються для виготовлення вінірів, він може складати до 20 років.
 • Натуральний та красивий вигляд. За зовнішнім виглядом, вініри неможливо відрізнити від справжніх зубів. Тому ваша усмішка виглядатиме максимально природно.
 • Стійкість до фарбників. Пити каву чи їсти пігментуючі продукти з вінірами можливо. Тому вам не доведеться змінювати свій звичний спосіб життя або харчові вподобання.
 • Безболісна процедура встановлення. Сучасна високоточне обладнання та використання анестетиків дозволяє зробити процес встановлення максимально комфортним для пацієнта.

Тому якщо ви давно мріяли про красиву усмішку, вініри на зуби в Києві — це вдалий вибір, яким ви залишитеся задоволені.

Покази до встановлення вінірів: кому це потрібно?

Поговоримо про те, в яких випадках реставрація зубів за допомогою вінірів є вдалим вибором. Головними показами до їхнього встановлення є:

 • Надмірна кількість пломб (реставрацій) на зубах, наявність різниці у кольоровій гамі зубів.
 • Сколи та тріщини на передніх зубах, наявність пошкоджень через карієс або травми.
 • Викривлення або неправильне розташування зубів. Тут зубні вініри стають альтернативою лікуванню брекетами.
 • Депульповані (сірі або «мертві») зуби.

Якщо передні зуби мають пломби, вам не подобається їхній естетичний зовнішній вигляд або форма, вініри в Києві — це вдале рішення. Зазвичай такий спосіб реставрації обирають для фронтальних зубів (різців та ікл).

Наші пацієнти часто запитують нас, чи існують протипокази до процедури. Так, така процедура реставрації, як і всі інші, має певні протипокази. До них належать:

 • високий ступінь стирання зубів, особливо у людей похилого віку;
 • бруксизм — скрипіння зубів під час сну;
 • занадто тонка зубна емаль;
 • невилікуваний карієс;
 • великі відколи зубів;
 • великі пломбі;
 • ураження м’яких тканин (гінгівіт, пародонтоз);

Важливо знати, що на момент встановлення ротова порожнина повинна бути повністю здоровою. Тому такі стани, як карієс чи запалення ясен, лікуються.

Визначити, чи можна встановлювати вініри в Києві саме вам, допоможе лікар на початковій консультації. Якщо це буде неможливо — ми запропонуємо альтернативний спосіб реставрації.

Етапи роботи зі встановлення вінірів в клініці DentaDerm

Поговоримо про те, як відбувається встановлення у нас.

 • Етап №1 — Знайомство з лікарем в Києві
  Кожен візит до стоматолога має бути комфортним. Тому Головний лікар супроводжує клієнтів на кожному етапі, від знайомства до нової усмішки. Ми дбаємо про те, щоб будувати довірливі відносини з нашими пацієнтами. Завжди раді відповісти на всі ваші питання, пояснити незрозумілі терміни та дати вичерпну інформацію стосовно лікування.
  Якщо у вас є протипоказання до встановлення, ми можемо рекомендувати відмовитись від процедури та підберемо альтернативний спосіб реставрації зубів. Завжди чесно інформуємо пацієнтів про протипокази.
 • Етап №2 — Фотографування та моделювання майбутньої усмішки
  На цьому етапі ми фотографуємо обличчя та зуби, знімаємо відео та здійснюємо 3D сканування. Після цього проводиться моделювання майбутньої посмішки на комп’ютері. Це дозволяє отримати прогнозований результат, обрати ідеальні різних форми вінірів. Створену модель зубів ми друкуємо на 3D принтері для примірки.
 • Етап №3 — Примірка та фіксація.
  Якщо за результатами примірки вініри ідеально підійшли, лікар-стоматолог проводить встановлення. Встановленню зазвичай передує процедура препарування, яка проходить під місцевою анестезією. Точність препарування контролюється за допомогою потужного цифрового мікроскопа. Пацієнт у цей час переглядає фільм у VR-окулярах, щоб почуватися максимально комфортно.

Після фіксації вінірів лікар-стоматолог надасть вам рекомендації щодо подальшого догляду за ротовою порожниною. А також, за необхідністю, призначить дату повторного візиту в клініку. Ось і все!

Ціни

Вініри

від 12 000 до 15 000 грн

Наші фахівці

всі фахівці
Ткачук Діна Володимирівна

Медичний директор, лікар стоматолог-ортопед

Детальніше
Ніфонтова Анна Сергіївна

Лікар стоматолог-ортопед, ендодонтист

Детальніше

Отримайте усмішку вашої мрії в DentaDerm

Мережа клінік DentaDerm — це професійна команда стоматологів у Києві та Ірпені. Ми втілюємо найкращі сучасні практики: від виправлення прикусу до встановлення вінірів. Роботу ми завжди розпочинаємо з обстеження, діагностики, ретельного аналізу та вибору необхідних процедур саме для вас.

Інновації та якість — пріоритети в нашій роботі. Ми використовуємо сертифіковані матеріали, дотримуємося міжнародних протоколів та постійно розвиваємо власні компетенції. Клініка DentaDerm оснащена найкращими розробками європейських виробників Sirona, Stern Weber, Vatech, SG Optic та інших.

Стоматологи нашої клініки гарантують якісне встановлення вінірів в Києві. Наші вініри виготовлені з високоякісної кераміки, тому термін служби — до 20 років. Підготовка зубів відбувається за міжнародними протоколами під мікроскопом. Саме тому, з нами ваша мрія про красиву посмішку стане реальністю.

Ми будуємо довірливі відносини з пацієнтами:

 • надаємо вичерпну інформацію про маніпуляції, матеріали та вартість лікування;
 • відповідаємо на всі запитання та пояснюємо незрозумілі терміни простою мовою;
 • обговорюємо етапи;
 • здійснюємо детальну діагностику та необхідне лікування;
 • допомагаємо прийняти правильне рішення щодо вибору методики лікування.

Щоб записатися на первинну консультацію, телефонуйте за номером, який вказаний на сайті, або залишайте заявку на зворотний зв’язок. Допоможемо обрати дату візиту та підготуватися до консультації!

banner

Записатись на прийом

  Ім’я
  Телефон
  Email
  Оберіть місто
  Погоджуюсь
  Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних на підставі Політики конфідентційності