Головна | Послуги | Люмініри

Люмініри

всі послуги

Люмініри на зуби в Києві — подаруйте собі омріяну голлівудську усмішку

Темні плями, тріщини та сколи на емалі — все це стає на шляху до мрії про красиву усмішку. Але сучасні методи реставрації допомагають впоратися з будь-якими естетичними недосконалостями, зберігаючи, при цьому, функціональність та природний зовнішній вигляд зубів. Одним з найбільш ефективних способів отримати посмішку вашої мрії є люмініри.

Що таке люмініри?

Це тонкі керамічні накладки, які встановлюються на фронтальну поверхню зубів. Вони легко фіксуються та не потребують надмірної препарації перед встановленням. А ще — ідеально відтворюють природні колір та форму зуба!

Люмініри та вініри: у чому різниця?

Ці два методи естетичної реставрації зубів є дуже схожими між собою, і виконують одну й ту ж саму функцію. Проте певні відмінності, які відрізняють люмініри та вініри, усе ж присутні. Це:

 • Товщина. Люмініри — тонші за вініри. Зазвичай, товщина люмінірів складає 0,2-0,5 мм, вінірів — 0,5-1,5 мм.
 • Спосіб фіксації. Вініри є більш щільними, тому потребують більшого рівня обточування зубів пацієнта. Люмініри тонкі, тому обточувати зуби непотрібно.
 • Виготовлення. Люмініри — розробка лабораторії в США, та вважаються більш вдосконаленою версією вінірів.

Який метод реставрації зубів краще обрати в Києві — люмініри чи вініри — допоможе встановити лікар на початковій консультації. Адже все залежить від результатів діагностики, індивідуальних анатомічних особливостей пацієнта та його побажань. Варто зауважити, що вартість люмінірів — дещо вища, ніж ціна вінірів. Ознайомитися з точним прайсом ви можете у відповідному розділі на нашому сайті.

Як встановлюють люмініри у Києві в клініці DentaDerm?

Ми підготували для вас детальну інформацію про особливості встановлення люмінірів у нашій клініці. Розглянемо процедуру поетапно:

 • Етап №1 — Консультація та знайомство з лікарем
  Ми дбаємо про те, щоб кожен візит до стоматолога був комфортним, а стосунки пацієнта та лікаря — довірливими. Тому на первинній консультації з радістю відповідаємо на усі ваші запитання, надаємо вичерпну інформацію щодо встановлення люмінірів. Якщо у вашому випадку є протипокази — чесно про це розповідаємо та допомагаємо обрати альтернативний спосіб реставрації зубів.
 • Етап №2 — Комп’ютерне моделювання вашої посмішки
  Люмініри виготовляються для кожного пацієнта індивідуально. Тому ми фотографуємо обличчя та зуби, знімаємо відео та передаємо ці матеріали для 3D сканування. Моделювання майбутньої посмішки проводиться на комп’ютері, за допомогою спеціальної програми. Таким чином, лікар та пацієнт отримують прогнозований результат: ідеальні за формою, кольором та зовнішнім виглядом люмініри.
 • Етап №3 — Фіксація
  Фіксація люмінірів проводиться доволі легко та швидко. Якщо є необхідність, застосовується місцева анестезія. Пацієнт зручно та комфортно розташовується в кріслі, а лікар — починає реставрацію зубів за допомогою люмінірів в Києві.
  Після фіксації ви отримаєте вичерпні рекомендації щодо подальшого догляду за ротовою порожниною. Окрім того, лікар-стоматолог призначить дату повторного візиту в клініку.

Наші фахівці

всі фахівці
Ткачук Діна Володимирівна

Медичний директор, лікар стоматолог-ортопед

Детальніше
Ніфонтова Анна Сергіївна

Лікар стоматолог-ортопед, ендодонтист

Детальніше

Кому не підійдуть люмініри?

recommendation

Звичайно ж, цей спосіб реставрації має і певні протипокази. До них належать:

 • Дуже виражені аномалії прикусу, виправлення зубів. У такому випадку, люмініри на зуби в Києві можуть лише погіршити ситуацію, або навпаки — фізично не можуть бути встановлені.
 • Підвищене стертя емалі або вона занадто тонка, бруксизм. При таких змінах повністю протипоказані вініри, а от люмініри в деяких випадках можуть застосовуватися. Все залежить від вираженості перерахованих патологій.
 • Невилікувані карієс, пульпіт. Ці проблем можуть суттєво посилитися після встановлення люмінірів, призвести до більшого руйнування або повної втрати зуба.
 • Прикореневі запальні процеси та інші стоматологічні хвороби. Ситуація може бути аналогічною, як і в першому пункті.

Зверніть увагу на те, що деякі з цих протипоказів вважаються відносними. Тому для того, щоб зрозуміти, чи підійде конкретний спосіб виправлення прикусу саме для вас, необхідно проконсультуватися з лікарем-стоматологом.

Естетична реставрація вашої посмішки в клініці DentaDerm

Мережа клінік DentaDerm втілює найкращі сучасні практики: від виправлення прикусу до встановлення вінірів та люмінірів. Ми дбаємо про те, щоб кожен наш клієнт отримував якісне професійне лікування. Роботу ми завжди розпочинаємо з обстеження, діагностики, ретельного аналізу та вибору необхідних процедур у конкретному випадку. Клініка DentaDerm оснащена найкращими розробками європейських виробників Sirona, Stern Weber, Vatech, SG Optic та інших.

Пріорітети нашої роботи — це поєднання інновацій та якості. У нашій клініці — лише сертифіковані матеріали, визнані найкращими стоматологами світу. Наші лікарі дотримуються міжнародних протоколів та постійно вдосконалюють власну компетенцію.

Якісне встановлення люмінірів в Києві та прогнозований результат — те. що ви отримуєте, коли звертаєтеся у нашу клініку. Люмініри виготовлені з високоякісної кераміки, тому термін гарантії на них — до 20 років. Підготовка зубів відбувається за міжнародними протоколами під мікроскопом.

Та одне з найголовнішого — ми завжди прагнемо побудувати довірливі стосунки з кожним пацієнтом:

 • гарантуємо вичерпну інформацію про маніпуляції, матеріали та вартість лікування;
 • відповідаємо на всі запитання, можемо пояснити складні стоматологічні терміни простою мовою;
 • завжди узгоджуємо етапи лікування з вами;
 • дбаємо про те, щоб діагностика була максимально ретельною;
 • обираємо сучасні, ефективні та безболісні методики лікування.

Тому не відкладайте красу вашої посмішки на потім. Щоб записатися на консультацію, телефонуйте або залишайте заявку на зворотний зв’язок.

 

banner

Записатись на прийом

  Ім’я
  Телефон
  Email
  Оберіть місто
  Погоджуюсь
  Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних на підставі Політики конфідентційності