Головна | Послуги | Естетична стоматологія

Естетична стоматологія

всі послуги

Естетична стоматологія в Києві — турбота про красу вашої посмішки

Сучасна естетична стоматологія — справжнє мистецтво, яке поєднує професіоналізм лікарів, високоточну техніку та можливості інноваційних реставраційних матеріалів. Це окремий напрям в медицині, основне завдання якого — повернути посмішці не лише здоров’я, а й красу. Усунення неправильного прикусу, повернення зубам білизни, реставрація зруйнованих зубів — всі ці та інші завдання вирішує естетична стоматологія.

Спеціалісти клініки DentaDerm допоможуть зробити вашу посмішку здоровою та красивою. Та просто зараз ми розповімо про основні послуги, які ви можете отримати у нас.

Естетична стоматологія в Києві: послуги та напрямки

Стоматологічна клініка — виконає все, що стосується красивої посмішки та здоров’я зубів. Основні напрямки цієї галузі:

 • художня реставрація зубів;
 • виправлення прикусу;
 • протезування;
 • відбілювання зубів.

Художня реставрація застосовується для відновлення цілісності зубного ряду, повернення форми та відбілювання зубів. Для художньої реставрації можуть використовуватися:

 • пломби з різних матеріалів — до прикладу, з металокераміки;
 • мікропротези — вкладки, які імітують корінь зуба. Необхідні у випадках, коли коронку зруйновано на понад 70% і встановлення пломби не буде ефективним;
 • вініри – керамічні або композитні пластинки товщиною до 0,8 мм. Вони фіксуються на передній поверхні зубів та допомагають приховати естетичні дефекти емалі (сколі, тріщини та інші).

Завдяки художній реставрації вдається відновити функціональність та красивий зовнішній вигляд зубів.

Виправлення прикусу допомагає позбутися таких дефектів, як діастема, скупчення зубів та інших. Цей напрям естетичної стоматології в Києві є дуже важливим. Адже, за статистикою ВООЗ, неправильний прикус мають понад 80% людей. Для виправлення прикусу можуть застосовуватися найрізноманітніші конструкції: брекети, елайнери, пластинки та інші.

Протезування — напрям естетичної стоматології в Києві, який допомагає відновити цілісність зубного ряду, коли відсутній один або декілька зубів. Протези можуть бути знімними та незнімними. Серед постійних протезів популярні коронки (металеві та безметалеві), мости. Якщо зуби втрачено повністю, використовуються знімні протези — так звані “вставні зуби”на бюгелі, з нейлону або акрилу.

Дуже часто пацієнти звертаються до стоматолога з бажанням відбілити зуби. Процедура відбілювання допомагає прибрати наліт курця, непривабливий темний колір емалі, та освітлити зуби на 3–12 тонів. Відбілювання може проводитися ультразвуком, лазером та іншими методами залежно від побажань клієнта.

Щоб зрозуміти, які послуги естетичної стоматології є актуальними саме для вас, допоможе зрозуміти лікар-стоматолог. Звертайтеся на професійну консультацію, проходьте ретельну діагностику та отримуйте свій індивідуальний план лікування — ефективний та результативний. Сучасна стоматологія — це швидке, безболісне та комфортне лікування з турботою не лише про здоров’я, а й про красу зубів.

Втілюйте мрії про красиву посмішку в клініці DentaDerm

З 2005 року клініка естетичної стоматології DentaDerm в Києві дбає про те, щоб кожен пацієнт міг отримати лікування європейського рівня. Наші фахівці-стоматологи постійно навчаються і підвищують власну кваліфікацію, відвідують майстер-класи, семінари та тренінги. У своїй роботі ми використовуємо якісне професійне обладнання, сертифіковане в Україні. Дбаємо про 100% безпеку та стерильність інструментів.

Кожен пацієнт клініки DentaDerm зможе почуватися у стоматолога комфортно. Адже ми дбаємо про те, щоб у нас панувала спокійна атмосфера, а ви могли забути про те, що візити до лікаря — це страшно або неприємно. І маленькі, і дорослі пацієнти будуть із задоволенням приходити на профілактичні огляди.

Щоб записатися на консультацію телефонуйте за номером, який вказано на сайті, або залишайте заявку на зворотний дзвінок. Допоможемо обрати комфортну дату візиту, проконсультуємо щодо підготовки до візиту!

banner

Записатись на прийом

  Ім’я
  Телефон
  Email
  Оберіть місто
  Погоджуюсь
  Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних на підставі Політики конфідентційності