Головна | Послуги | Видалення молочних зубів

Видалення молочних зубів

всі послуги

Видалення молочних зубів в Києві — особливості процедури

Дбати про стан ротової порожнини необхідно з дитинства. Адже саме в дитячому віці закладається фундамент для здоров’я зубів та ясен. Важливо стежити за гігієною, вчасно звертатися до дитячого стоматолога та правильно харчуватися. У такому випадку, зміна молочних зубів буде легкою, безболісною та природною. Проте існує ряд випадків, коли необхідно застосувати видалення молочних зубів у стоматології в Києві.

Коли потрібно видаляти молочні зуби:

 • зуб сильно зруйнований, а його лікування — неефективне;
 • тривалий час зуб хитається і не може випасти, це спричиняє дитині великий дискомфорт;
 • наявність періодонтиту та травм зуба;
 • постійний зуб вже почав рости, а молочний досі не випав.

Видалення молочного зуба в домашніх умовах – категорично заборонене. Адже ця процедура потребує стерильних умов та професійного підходу. В іншому випадку, можливий розвиток ряду ускладнень. Тому якщо тимчасовий зуб турбує вашу дитину — запишіть її на візит до стоматолога, не відкладаючи на потім.

Як видаляють молочні зуби?

Видаляти молочні зуби — не так боляче і неприємно, як постійні. Ця процедура відбувається дуже швидко, та часто не потребує додаткового знеболення. Лікар-стоматолог фіксує щипці на коронці зуба не дуже щільно, акуратно викручує зуб та дістає його. Ось і все — можна йти додому!

У випадках, якщо дитина відчуває біль молочних зубів під час процедури, можливе застосування різних методів знеболення. Наприклад, використовують:

 • Місцеву аплікаційна анестезію — безпечні гелі та креми з приємним смаком.
 • Інфільтраційну анестезію з введенням невеликої дози анестетика у ясна. Перед процедурою проводиться алергопроба.
 • Седацію із застосуванням закису азоту. Ця методика дозволяє позбутися тривожності та страху під час процедури, є безпечною для дітей.

Лікар-стоматолог проконсультує вас стосовно методів знеболення, та зробить усе можливе, щоб процедура видалення молочних зубів в Києві була швидкою та безпроблемною. А ваша дитина — почувалася комфортно та спокійно.

Ціни

Видалення молочних зубів

від 450 до 1000 грн

Наші фахівці

всі фахівці
Козоріз Анастасія Ігорівна

Лікар стоматолог-терапевт дитячий

Детальніше

Правила поведінки після видалення молочного зуба

recommendation

Період реабілітації після видалення тимчасового зуба — швидкий та, зазвичай, доволі комфортний. Проте варто дотримуватися наступних рекомендацій:

 • Протягом перших годин після видалення зуба варто утриматися від вживання напоїв та їжі.
 • Варто ретельно ставитися до догляду за ротовою порожниною — чистити зуби двічі на день, користуватися зубною ниткою та ополіскувачем.
 • Якщо в дитини з’явилися незвичні симптоми — біль, припухлість ясен, підвищення температури тіла — зверніться до лікаря-стоматолога.

Точні рекомендації щодо догляду за ротовою порожниною надасть фахівець. Тому не хвилюйтеся: вас зорієнтують за всіма особливостями догляду.

Видалення молочних зубів у Києві в клініці DentaDerm

Не варто чекати, поки тимчасовий зуб випаде самостійно. Дитячий стоматолог клініки DentaDerm подбає про швидке та безболісне видалення. Ми гарантуємо спокійну атмосферу: ваша дитина почуватиметься в кріслі стоматолога комфортно, без страху та стресу.

DentaDerm — це:

 • Обладнання, яке сертифіковане в Україні. Лише сучасна апаратура, якісні витратні матеріали та інструменти. Це забезпечує 100% безпечне та ефективне лікування.
 • Стоматологи, які люблять свою справу — ми постійно навчаємося та вдосконалюємо свою майстерність, щоб гарантувати вам європейський рівень послуг.
 • Комплекс всіх необхідних стоматологічних послуг — наші фахівці лікують будь-які стоматологічні захворювання, працюють з дорослими та маленькими пацієнтами.

Мережа клінік DentaDerm в Києві та Ірпені працює з 2005 року. За цей час ми подарували здорову посмішку понад 4000 клієнтів. Ви можете стати одним із них, просто записавшись на консультацію. Телефонуйте або залишайте контакти в формі зворотного зв’язку. З радістю допоможемо вам та вашим діткам отримати красиву посмішку!

banner

Записатись на прийом

  Ім’я
  Телефон
  Email
  Оберіть місто
  Погоджуюсь
  Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних на підставі Політики конфідентційності