Головна | Послуги | Професійна чистка у дітей

Професійна чистка у дітей

всі послуги

Професійна чистка дитячих зубів в Києві — ефективно та без стресу

Навіть за умов дотримання всіх правил гігієни та ретельної чистки зубів дитині потрібна професійна гігієна ротової порожнини. Чистка зубів у дитячого стоматолога допоможе видалити наліт у важкодоступних місцях ротової порожнини, профілактувати карієс та запалення ясен. А ще — виробити в дитини корисну звичку регулярно відвідувати стоматолога.

Особливості гігієнічної чистки зубів дітей

Професійна чистка зубів дітям — безпечний та безболісний процес. Виконувати таку процедуру можна вже з трирічного віку. Професійна чистка зубів в Києві допомагає видаляти наліт у важкодоступних місцях ротової порожнини, позбутися від зубного каменю, підтримати здоров’я зубів.

Виконується професійна чистка зубів у два етапи:

 1. Дитина розжовує спеціальну таблетку для індикації зубного нальоту. Також індикація нальоту може проводитися за допомогою спеціального розчину, який наноситься на поверхню зубів.
 2. Безпосередньо чищення. Для діток до трьох років для цього використовується спеціальна зубна щітка та абразивна паста, яка допомагає видалити наліт.

Професійну гігієну зубів дітям, у яких вже почали прорізуватися постійні зуби, виконують за допомогою інноваційного апарату Air-Flow. Це безпечно й нетравматично, а також допомагає позбутися від будь-якого нальоту в ротовій порожнині.

Окрім перерахованих методик, для гігієни ротової порожнини дітям використовується також ультразвуковий апарат. Такий прилад дає можливість видалити не лише наліт, а й зубний камінь. Ультразвуковий апарат використовується лише на постійних зубах. Після використання цього апарату лікар-стоматолог виконує полірування зубів, а потім наносить на емаль зміцнюючий мінеральний гель.

Обрати оптимальну методику професійної гігієни та визначити, яка частота процедур необхідна вашій дитині, допоможе досвідчений дитячий стоматолог після ретельної діагностики. Також лікар надасть рекомендації з подальшого догляду за ротовою порожниною.

Переваги регулярної професійної гігієни молочних та постійних зубів у дітей

Відвідувати професійну гігієну ротової порожнини потрібно регулярно, адже ця процедура допомагає:

 • очистити від нальоту та каменю зуби та ясенні кишені;
 • знизити ризик розвитку карієсу та захворювань ясен;
 • зміцнити емалі;
 • висвітлити тон зубів та видалити темні відкладення;
 • профілактувати захворювання зубів та ясен.

А ще — допомагає прищепити дитині важливість правильного догляду за ротовою порожниною. Тому не варто відкладати на потім: запишіть дитину на професійну чистку зубів у Києві в стоматологічну клініку DentaDerm.

Ціни

Професійна чистка у дітей

від 800 грн

Наші фахівці

всі фахівці
Козоріз Анастасія Ігорівна

Лікар стоматолог-терапевт дитячий

Детальніше

Завітайте на професійну гігієну в клініку DentaDerm

Ми дбаємо про те, щоб кожен наш пацієнт міг отримати красиву та здорову посмішку. І знаємо, що піклуватися про здоров’я зубів та ясен потрібно змалечку. Дитячі стоматологи клініки DentaDerm в Києві знають, як працювати з найменшими пацієнтами. Дбаємо про те, щоб ваша дитина почувалася в кріслі стоматолога комфортно — без страху та стресу. А також робимо усе можливе, щоб підтримувати здоров’я не лише постійних, а й молочних зубів.

Клініка DentaDerm — це:

 • Сучасне стоматологічне обладнання, сертифіковане в Україні. Сучасна апаратура та інструменти гарантують точну діагностику, якісне лікування, прогнозовані результати.
 • Високопрофесійні фахівці-стоматологи — наші лікарі постійно підвищують власну кваліфікацію, навчаються, відвідують семінари та майстер-класи. А ще — по-справжньому люблять свою справу.
 • Комфортна та затишна атмосфера. Ваші діти будуть почуватися в кріслі стоматолога спокійно — без стресу, страху та напруги. Адже ми знаємо, як працювати навіть з найменшими пацієнтами.

Тож не відкладайте здоров’я зубів на потім: запишіть дитину до стоматолога вже зараз. Телефонуйте нам за контактним номером або залишайте свої контакти у формі зворотного зв’язку. Із задоволенням проконсультуємо щодо підготовки до візиту!

banner

Записатись на прийом

  Ім’я
  Телефон
  Email
  Оберіть місто
  Погоджуюсь
  Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних на підставі Політики конфідентційності