Головна | Послуги | Лікування зубів у сні

Лікування зубів у сні

всі послуги

Лікування зубів уві сні (під наркозом) в Києві

Сучасна стоматологія дбає не лише про ефективне лікування, а й про спокій, хороший психоемоційний стан пацієнта на процедурі. Застосування знеболення, інноваційні техніки лікування та професіоналізм лікарів-стоматологів допомагають звести неприємні відчуття до мінімуму. Але якщо пацієнт усе одно має страх перед тою чи іншою маніпуляцією, застосовується лікування зубів під наркозом в Києві. Жодного стресу та страху — відпочивайте, поки кваліфіковані стоматологи дбатимуть про здоров’я ваших зубів.

Переваги лікування у медикаментозному сні:

 • жодного болю та дискомфорту;
 • безпека, відсутність негативного впливу на організм;
 • відсутність стресу під час лікування;
 • хороша можливість подолати страх перед відвідуванням стоматолога;
 • можливість застосування у пацієнтів будь-якого віку;
 • швидкий період відновлення після процедури.

Про те, як проходить лікування зубів під седацією, ми розповімо далі.

Лікування зубів уві сні: особливості та показання

Лікування зубів уві сні в Києві застосовують у дитячій та хірургічнiй стоматології. Проте такий метод може призначатися й в інших випадках, залежно від індивідуальних показань та вашого стану здоров’я.

Медикаментозний сон — це стан, який передбачає штучне введення пацієнта в сон за допомогою спеціальних препаратів. Процедура допомагає мінімізувати психологічний дискомфорт під час проведення стоматологічного лікування у дорослих, у дітей. Пацієнт не відчуває страху, а лікар може зосередитися на виконання тих чи інших маніпуляцій.

Коли рекомендоване лікування зубів у медикаментозному сні:

 • Страх лікування зубів у дітей і дорослих
 • Об’ємні хірургічні операції, які можуть супроводжуватися деяким психологічним дискомфортом у пацієнта
 • Індивідуальна непереносимість препаратів для місцевої анестезії

Абсолютних протипоказань до медикаментозного немає. Але кожен пацієнт проходить індивідуальне обстеження, яке допомагає комплексно оцінити стан його здоров’я та зрозуміти, чи можна застосовувати вказаний метод знеболення.

Як проходить лікування зубів у сні в Києві?

Лікування у медикаментозному сні — безпечне та комфортне. На попередній консультації лікар-стоматолог розповість вам про всі особливості такої процедури, щоб ви могли до неї підготуватися. А також обов’язково проведе ретельну діагностику, щоб встановити відсутність протипоказів.

Безпосередньо в день процедури перед початком лікування лікар-анестезіолог внутрішньовенно вводить необхідні препарати пацієнт. Після занурення пацієнта в сон стоматолог розпочинає лікування зубів. Анестезіолог спостерігає за загальним станом, оцінює ваші показники на спеціальному моніторі. Саме тому, вам не варто хвилюватися: ваше здоров’я — у надійних руках.

Після виходу з медикаментозного сну пацієнт почувається абсолютно комфортно та може повертатися до звичного життя. Проте від керування автотранспортним засобом треба утриматися до наступного дня.

Ціни

Лікування зубів у сні

4 000 грн

Наші фахівці

всі фахівці

Як підготуватися до лікування у сні?

recommendation

Попри стереотипи, медикаментозний сон в стоматології не вимагає тривалої підготовки. Необхідно лише утриматися від їжі, кави та чаю за 4 години до процедури, а також не вживати в день її проведення алкоголь.

Після лікування ви приходите до тями самостійно, протягом приблизно 30 хвилин. Зазвичай будь-які неприємні відчуття відсутні, проте незначна слабкість та запаморочення вважаються нормою.

Лікуйте зуби комфортно та безпечно в клініці DentaDerm

Ми дбаємо про те, щоб візити до стоматолога перестали асоціюватися зі стресом. А лікування було не лише ефективним, а й безболісним. Саме тому, в стоматологічній клініці DentaDerm в Києві пропонуємо послугу під назвою “лікування зубів у медикаментозному сні”. Відпочивайте, поки лікарі-стоматологи турбуються про здоров’я ваших зубів.

DentaDerm — це:

 • Сертифіковане в Україні обладнання — найкраща стоматологічна апаратура, яка гарантує точну діагностику і прогнозований результат лікування.
 • Високопрофесійні фахівці-стоматологи — ми дбаємо про те, щоб постійно вчитися та вдосконалювати власну кваліфікацію. Та головне — справді любимо власну справу, турбуємося про кожного пацієнта.
 • Комплексний підхід до лікування — від первинного огляду та професійної гігієни до протезування зубів.

Записуйтеся на консультацію вже сьогодні, та зробіть крок до здорової посмішки разом з DentaDerm!

banner

Записатись на прийом

  Ім’я
  Телефон
  Email
  Оберіть місто
  Погоджуюсь
  Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних на підставі Політики конфідентційності