Головна | Послуги | Лікування молочних зубів

Лікування молочних зубів

всі послуги

Лікування молочних зубів в Києві — чому це важливо?

Деякі батьки вважають, що лікувати молочні зубки — зовсім необов’язково. Адже на їхньому місці виростуть постійні — здорові, міцні та красиві. Але насправді, це не більше, ніж міф. Захворювання молочних зубів негативно впливають на формування щелепи та стан організму в цілому. Порушення прикусу, неправильний розвиток зубощелепної системи, труднощі із жуванням та хвороби травлення, пов’язані із ними — всі ці проблеми можна отримати, якщо не звернутися до стоматолога вчасно. Тому лікарі клініки DentaDerm рекомендують відвідувати фахівця за перших ознак захворювання. А також профілактично — двічі на рік.

Як зрозуміти, що молочні зуби потрібно лікувати?

Навіть якщо дитина ретельно дотримується правил догляду за ротовою порожниною, ризик хвороб молочних зубів — усе ж присутній. Зрозуміти, що настав час звернутися до дитячого стоматолога, допоможуть такі ознаки:

 • дитина скаржиться на зубний біль;
 • з’явився неприємний запах з рота;
 • на зубах утворилися каріозні порожнини;
 • шматочок зуба відколовся;
 • присутні симптоми запалення ясен;
 • дитина скаржиться на дискомфорт від холодної та гарячої їжі.

Проте іноді стоматологічні захворювання в дорослих та дітей протікають безсимптомно. Тому дуже важливо відвідувати лікаря-стоматолога профілактично: двічі на рік. Це допоможе вчасно діагностувати карієс або інші хвороби, провести професійну гігієну та лікування.

Хвороби молочних зубів: з якими скаргами звертаються до стоматолога найчастіше?

Тимчасові зуби схильні до тих же захворювань, що й постійні. Найпоширенішими тут є карієс та пульпіт. Поговоримо про кожну з хвороб більш детально.

Молочні зуби дуже вразливі до карієсу через більш м’який дентин та тонку емаль. Величезне каріозне ураження може з’явитися вже через декілька місяців. При цьому така проблема може виникнути й у дворічних малюків, і в 12-річних підлітків. Проте не варто хвилюватися: за умови вчасного звернення до лікаря, проблема піддається успішному лікуванню. Навіть якщо карієс — дуже глибокий. На ранніх стадіях, своєю чергою, можливе лікування карієсу без бормашини.

Пульпіт — ще одне популярне захворювання у дітей. Це запалення нервів усередині зуба, яке характеризується сильним болем. Пульпіт є ускладненням невилікуваного карієсу. Його основні симптоми:

 • різкий пульсуючий біль;
 • больовий синдром посилюється при накушуванні;
 • набряк ясен;
 • підвищення температури тіла до 38°С і більше.
 • порушення апетиту.

Не ігноруйте симптоми стоматологічних захворювань молочних зубів. Як тільки ви помітите тривожні симптоми, запишіться на консультацію з лікування молочних зубів в Києві. Лише спеціаліст може правильно встановити діагноз, та обере ефективний метод лікування.

Ціни

Лікування молочних зубів

від 1103 до 1726 грн

Наші фахівці

всі фахівці
Козоріз Анастасія Ігорівна

Лікар стоматолог-терапевт дитячий

Детальніше

Лікування молочних зубів у дітей в Києві в стоматологічній клініці DentaDerm

Ми впевнені: здоров’я молочних зубів — не менш важливе, ніж гарний стан тимчасових. Дитячий стоматолог нашої клініки забезпечить вчасну діагностику, правильно встановить діагноз та призначить ефективне лікування. А ваша дитина почуватиметься на поцедурі комфортно: без страху та стресу. Тому, що ми знаємо, як працювати з найменшими пацієнтами та забезпечувати їм спокійний психоемоційний стан.

Клініка DentaDerm в Києві — це:

 • Сучасне обладнання, яке сертифіковане в Україні. Ми використовуємо сучасне обладнання та апаратуру, яка гарантує якісну діагностику та точне, прогнозоване лікування.
 • Високопрофесійні фахівці-стоматологи — наші лікарі постійно підвищують власну кваліфікацію та навчаються, щоб гарантувати вам високу якість послуг.
 • Гарантія стерильності та безпеки — ви можете бути впевнені в тому, що ми дбаємо про стерильність інструментів та ваше здоров’я.

Щоб записатися на консультацію, залишайте контакти в формі зворотного зв’язку або телефонуйте нам самостійно. З радістю проконсультуємо щодо підготовки до візиту, оберемо комфортні дату та час!

banner

Записатись на прийом

  Ім’я
  Телефон
  Email
  Оберіть місто
  Погоджуюсь
  Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних на підставі Політики конфідентційності