Головна | Послуги | Лікування без бор машинки

Лікування без бор машинки

всі послуги

Лікування зубів без бормашини в Києві — ефективно та комфортно

Неприємний звук бормашини часто наганяє страх і на великих, і на маленьких пацієнтів. Але не варто хвилюватися: сучасна стоматологія пропонує методи лікування зубів без бормашини в Києві. Технологія ICON — це інноваційний спосіб, який допомагає позбутися каріозного ураження зуба без свердління та пломб.

Переваги лікування карієсу за системою ICON:

 • жодного болю та дискомфорту;
 • нетравматично — здорові тканини зуба зберігаються повністю;
 • продовження терміну служби зуба;
 • усунення каріозного ураження за 1 відвідування;
 • довготривалий ефект;
 • можливе використання технології для терапії молочних зубів;
 • збереження функціональності та естетики зуба.

Лікування зубів без бормашини за технологією ICON — безпечне та не має протипоказів. Саме тому, така методика широко застосовується стоматологами у всьому світі. Відтепер отримати лікування зубів без бормашини в Києві ви можете в клініці DentaDerm. Наші фахівці-стоматологи допоможуть позбутися каріозного ураження зубів та повернути посмішці неповторну красу.

Особливості та показання до процедури

Лікування зубів без бормашини за системою ICON застосовується на початкових стадіях карієсу, а також у випадку, якщо карієсом уражені зуби, до яких важко дістатися бормашиною. Такий спосіб лікування карієсу чудово підходить не лише для дорослих, а й для дітей. Адже він — безболісний та дуже ефективний. А також забезпечує швидке лікування всього за 1 візит: без бормашини та встановлення пломб. Застосування знеболення теж непотрібне.

Кому підходить лікування:

 • пацієнтам з початковою стадією карієсу (плямою на емалі);
 • дітям від трьох років, які мають початкову стадією карієсу;
 • за наявності крейдоподібних, білих плям на зубній емалі, які є каріозним процесом.

Початкова стадія карієсу небезпечна тим, що вона швидко прогресує. Темні плями на емалі поступово перетворюються в пористий шар, спричиняють демінералізацію зуба та його руйнування. Суть методики ICON полягає в тому, що спеціальну речовину (полімер-інфільтрат) лікар наносить на уражену зону для просочення ослабленої емалі.

Якщо говорити про процес лікування зубів без бормашини в Києві більш детально, то він включає такі етапи:

 • нанесення на поверхню пошкодженого зуба гелю Icon-Etch;
 • висушування спиртом Icon-Dry;
 • оброблення поверхні зуба полімером Icon-Infiltrant. Він проникає в пори емалі та під дією світла полімеризує, “запечатує” їх, таким чином відновлюючи структуру зуба;.

Ось і все — проблема з карієсом залишилася в минулому, а ви можете повертатися до звичного життя. Особливої реабілітації після процедури непотрібно, болю та дискомфорту та болю ви не відчуваєте.

Ціни

Лікування без бор машинки

від 1575 грн

Наші фахівці

всі фахівці
Козоріз Анастасія Ігорівна

Лікар стоматолог-терапевт дитячий

Детальніше

Лікуйте карієс вчасно в клініці DentaDerm

Ми знаємо, як важко іноді наважитися на відвідування стоматолога. Але впевнені: саме раннє звернення та регулярні профілактичні візити — запорука здоров’я ротової порожнини. Стоматологи клініки DentaDerm в Києві виконують лікування карієсу без свердління на ранніх стадіях комфортно та безболісно. Ми використовуємо сучасну методику ICON, яка допомагає “продовжити життя” ваших зубів та повернути вам красиву посмішку.

Наша клініка працює з 2005 року. За цей час до нас звернулися понад 4000 пацієнтів, і ця цифра постійно росте. Все тому, що ми постійно дбаємо про підвищення стандартів лікування та робимо усе можливе, щоб вирішити ваші стоматологічні проблеми.

В клініці DentaDerm на вас чекають професійні лікарі-стоматологи, комфортна атмосфера, ефективна діагностика та результативне лікування. Тому не відкладайте на потім: запишіться на первинну консультацію вже зараз. Оберемо комфортні дату та час візиту!

banner

Записатись на прийом

  Ім’я
  Телефон
  Email
  Оберіть місто
  Погоджуюсь
  Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних на підставі Політики конфідентційності