Головна | Послуги | Дитяча стоматологія

Дитяча стоматологія

всі послуги

Виправлення прикусу у дітей

Виправлення прикусу у дітей

Професійна чистка у дітей

Професійна чистка у дітей

Лікування молочних зубів

Лікування молочних зубів

Видалення молочних зубів

Видалення молочних зубів

Лікування без бор машинки

Лікування без бор машинки

Акція

Стоматологічний Check-up для дітей

Акція

Стоматологічний Check-up для дітей

Дитяча стоматологія в Києві — здорові зубки навіть для найменших пацієнтів

Дбати про здоров’я зубів та ясен необхідно з дитинства. Адже саме в цей час формується організм, закладається підгрунтя для здорового життя. Запущений карієс може стати не лише причиною дискомфорту, а й спровокувати стоматологічні проблеми у майбутньому: порушення прикусу, неправильний ріст постійних зубів. Тому не відкладайте на потім: настав час познайомити вашого малюка з дитячим стоматологом в Києві. Фахівець виконає огляд та діагностику, проведе для дитини урок гігієни та навчить правильно доглядати за ротовою порожниною. А якщо виникне така необхідність — полікує зубки.

Дитяча стоматологія в Києві працює з пацієнтами від 0 до 18 років, та надає такі послуги, як:

 • професійна гігієна ротової порожнини;
 • лікування карієсу;
 • пломбування молочних та постійних зубів;
 • лікування захворювань ясен;
 • виправлення прикусу;
 • лікування зубів під седацією (у медикаментозному сні).

Для того, щоб ваші дітки не боялися йти до стоматолога, ми забезпечимо комфортну атмосферу, спокій та затишок. Наша дитяча стоматологія в Києві має зручну локацію. Сюди комфортно добиратися пацієнтам з дітками, які мешкають: на Вишгородській, Виноградарі, Академмістечку, Куренівці, Мінському Масиві, Печерську та Бучі. Ваша дитина сприйматиме відвідування лікаря, як веселу пригоду.

Особливості дитячої стоматології: як лікують зуби дітям в Києві?

Існує стереотип, що лікувати потрібно лише постійні зуби, а молочні випадуть самі, коли прийде час. Але це не більше, ніж міф. Зберегти тимчасовий зуб здоровим — дуже важливо. Якщо молочні зуби нездорові, або випадають занадто рано або пізно, можливі наступні наслідки:

 • порушення розвитку щелепи;
 • неправильне положення постійних зубів;
 • дефекти прикусу;
 • порушення роботи кишківника через недостатнє пережовування їжі.

Залишати молочні зуби без лікування, навіть якщо вони не болять — поганий варіант. Адже інфекція від ураженого зуба дуже швидко поширюється на інші зуби (молочні або зачатки постійних).

Не менш важливим є виправлення прикусу у дошкільнят. Для цього використовуються різноманітні ортопедичні апарати: пластинки, брекети та інші. Виправляти прикус найефективніше саме в дитинстві, поки щелепа ще формується. Це — запорука здорової та красивої посмішки в майбутньому.

Як відбувається перший візит до дитячого стоматолога в Києві?

Перша консультація малюка у лікаря — це ознайомчий візит. Маленький пацієнт, за бажанням, може перебувати в кабінеті разом із мамою. Дитячий стоматолог встановлює з дитиною контакт, спілкується з нею. Проводить візуальний огляд, призначає, якщо є така необхідність, інструментальні дослідження. Після цього складається план лікування та узгоджується графік візитів у клініку.

Під час лікування враховуються особливості здоров’я дитини, перед введенням анестетиків проводиться алергопроба. Безпечне та ефективне лікування — це наші пріоритети. Тому ми робимо все можливе, щоб дотримуватися високих стандартів, гарантувати якісне лікування для пацієнтів наймолодшого віку.

Дитяча стоматологія Київ гарантує якісну діагностику для маленьких пацієнтів, правильне встановлення діагнозу та швидке лікування. З нами зуби ваших дітей будуть здоровими, а посмішка — щасливою!

Завітайте до дитячого стоматолога у Києві в клініку DentaDerm

Швидко, ефективно, без болю та стресу — лікування молочних та постійних зубів у діток пройде ідеально. Дитячі стоматологи клініки DentaDerm в Києві знають, як працювати з найменшими пацієнтами, налаштувати комунікацію з ними та допомогти побороти страх. Ми використовуємо сучасне професійне обладнання та впроваджуємо у своїй роботі інноваційні технології, щоб гарантувати вам європейську якість лікування.

Щоб записатися на первинну консультацію, телефонуйте нам або залишайте контакти в формі для зворотного зв’язку. Оберемо комфортну дату та зручний час візиту для ваших діток!

banner

Записатись на прийом

  Ім’я
  Телефон
  Email
  Оберіть місто
  Погоджуюсь
  Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних на підставі Політики конфідентційності