Головна | Послуги | Штучний інтелект

Штучний інтелект

всі послуги

Розшифровка КТ знімків штучним інтелектом в Києві: як це працює?

Стоматологія не може стояти осторонь сучасних технологій. Саме тому, у цій галузі активно використовуються новітні розробки. Й одна з них — це штучний інтелект. Діагностика зубів за допомогою штучного інтелекту допомагає точно встановити діагноз, помітити розвиток навіть незначних змін, обрати коректну стратегію лікування. Саме тому, спеціалісти клініки DentaDerm активно використовують таку методику. Розкажемо вам, як вона працює.

Що таке діагностика за допомогою штучного інтелекту?

Для правильної діагностики стану зубів ми використовуємо систему Diagnocat. Це штучний інтелект, що аналізує 3D-знімки ротової порожнини. Diagnocat — надійний помічник лікаря, який з високою точністю описує всі проблеми ротової порожнини. Він зводить до мінімуму ймовірність помилки, спровокованої людським фактором. Це означає, що діагностика буде правильною, а лікування — підібране з урахуванням всіх індивідуальних особливостей конкретного випадку.

Комп’ютерна томографія Diagnocat у Києві працює одразу у двох напрямках:

 1. Визначає анатомічні структури всередині черепа — зуби, кістки, канали, пазухи тощо та знаходить у них відхилення від норми.
 2. Мінімізує людський фактор — цим самим поліпшуючи діагностику. Diagnocat дозволяє надати зрозумілу та незалежну інформацію пацієнту, а також скласти оптимальний план лікування.

Сучасна система на основі штучного інтелекту Diagnocat використовується лікарями по всьому світу. Адже вона не лише точна, а й надзвичайно проста у використанні. Все працює таким чином:

 • Спеціаліст завантажує в систему знімки: результат комп’ютерної томографії, внутрішньоротовий чи панорамний знімок.
 • Алгоритм на основі завантажених знімків розпізнає анатомію, патології та стан зубів.
 • Diagnocat формує індивідуальний звіт, на основі якого лікар може встановити діагноз та розробити ефективний план лікування.

Саме розшифровка КТ знімків штучним інтелектом в Києві дозволяє пацієнту отримати найточнішу інформацію про здоров’я ротової порожнини. А лікар, базуючись на висновку, зробленому Diagnocat, може обрати оптимальну стратегію лікування.

Ще одна важлива перевага яку дає комп’ютерна томографія з використанням системи Diagnocat — висока швидкість. Всього 5-7 хвилин, і ви отримуєте зрозумілий висновок. Саме на основі цього висновку лікар розповість вам про стан зубів, надасть інформацію про те, які етапи лікування потрібні та скільки вони будуть коштувати. А вже ви приймете рішення, чи хочете розпочинати лікування. Якщо так — пацієнт повинен поставити свій підпис на плані лікування та узгодити з лікарем графік візитів в стоматологічну клініку. Розпочати шлях до здоров’я зубів — це так просто!

Наші фахівці

всі фахівці
Ткачук Діна Володимирівна

Медичний директор, лікар стоматолог-ортопед

Детальніше
Стороженко Олександр Володимирович

Лікар вищої категорії, Стоматолог-хірург, ортопед

Детальніше
Ніфонтова Анна Сергіївна

Лікар стоматолог-ортопед, ендодонтист

Детальніше
Сопіна Анастасія Володимирівна

Лікар стоматолог-терапевт, ендодонтист

Детальніше
Малова Юлія Олександрівна

Лікар стоматолог-терапевт, ендодонтист

Детальніше
Ткачук Олена В’ячеславівна

Лікар стоматолог-терапевт, ендодонтист

Детальніше
Черей Анастасія Андріївна

Лікар стоматолог-терапевт, ендодонтист

Детальніше
Захарук Ірина Дмитрівна

Лікар стоматолог-ортодонт

Детальніше
Козоріз Анастасія Ігорівна

Лікар стоматолог-терапевт дитячий

Детальніше

Діагностика зубів з використанням штучного інтелекту у Києві в клініці DentaDerm

Фахівці нашої стоматології дбають про те, щоб ви могли отримати найбільш ретельну діагностику та якісне лікування. Відвідуючи нашу клініку, ви почуватиметесь комфортно. Адже ми знаємо, як лікувати зуби без стресу, забезпечити спокій та затишок на прийомі у стоматолога.

DentaDerm в Києві — це:

 • Мережа стоматологій, яка працює з 2005 року. За цей час до нас звернулися понад 4000 пацієнтів, і ця цифра постійно росте. Професійна гігієна, лікування карієсу, пломбування, імплантування зубів та інші стоматологічні послуги — у нас ви можете отримати будь-який тип лікування.
 • Високопрофесійні стоматологи — ортодонти, ортопеди, гігієністи, хірурги-імплантологи. Всі фахівці нашої клініки знають, як лікувати зуби без болю, стресу та дискомфорту.
 • Сертифіковане в Україні обладнання, якісні матеріали та інструменти — ми дбаємо про те, щоб наші клієнти могли отримувати лікування за високими європейськими стандартами. Саме тому, використовуємо найсучасніші розробки в галузі стоматології.

Щоб записатися на первинний прийом, телефонуйте або залишайте заявку, й ми передзвонимо самостійно. Із задоволенням допоможемо обрати комфортні дату та час візиту!

banner

Записатись на прийом

  Ім’я
  Телефон
  Email
  Оберіть місто
  Погоджуюсь
  Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних на підставі Політики конфідентційності