Головна | Послуги | Рентгенографія та КТ

Рентгенографія та КТ

всі послуги

Комп’ютерна томографія зубів в Києві: що це та кому потрібно?

Жодну галузь сучасної медицини не можна уявити без якісної діагностики. І стоматологія — не виняток. Для безпомилкового визначення причин будь-якої патології зубів та точної постановки діагнозу в стоматологічній практиці використовуються високоінформативні рентгенологічні дослідження. Найбільш точним в цій області є КТ або комп’ютерна томографія зубів. Спеціалісти клініки DentaDerm розкажуть, як проводиться така процедура, та кому вона потрібна.

Комп’ютерна томографія — це метод рентгенівського сканування, за якого пучок рентгенівського променя пошарово та поступово проходить через тонкий шар тканин людського тіла в різних напрямках. За допомогою КТ можна виявити різноманітні патології щелепи та зубів, проконтролювати якість лікування, скласти ефективний план подальших лікувальних процедур.

Кому необхідна комп’ютерна діагностика: покази та протипокази до КТ

Сучасний метод діагностики під назвою комп’ютерна томографія стоматологи можуть призначати у наступних випадках:

 • Коли потрібно скласти ефективний план лікування.
 • Перед проведенням оперативного втручання в ротовій порожнині, враховуючи імплантацію зубів.
 • Для перевірки та контролю ефективності проведеного раніше лікування.
 • Щоб виявити аномалії в розташуванні або розвитку зубів.
 • Для виявлення новоутворень в ротовій порожнині та виявлення прихованих каріозних порожнин.
 • Щоб оцінити ступінь пошкодження щелепної кістки.

Абсолютних протипоказів до проведення КТ немає. Проте ми не рекомендуємо таке дослідження певним категоріям пацієнтів. Це:

 • Жінки у період вагітності, особливо в другому триместрі.
 • Люди, які мають важку форму клаустрофобії (бояться закритого простору).
 • Діти до 5 років — оскільки їм складно перебувати у нерухомому стані під час проведення процедури.

Комп’ютерна томографія — дуже швидка (триває до 30 секунд) та абсолютно безболісна. До КТ зуба в Києві не потрібно спеціально готуватися, процедура може проводитися у будь-який час доби. Результат комп’ютерного дослідження в цифровому форматі ми можемо записати на будь-який цифровий носій або завантажений файлообмінник.

Особливості комп’ютерної томографії зубів в клініці DentaDerm

Для діагностичного обстеження пацієнтів ми використовуємо томограф VATECH PaX-i3D та NEW TOM GO 2D/3D. Це високотехнологічні апарати, які оснащено надсучасною дентальною програмою. Точна тривимірна реконструкція дозволяє пошарово вивчити кісткову тканину сканованої області. При цьому можливі проекції можуть перебувати на будь-якій глибині, під різними кутами. Це дозволяє лікарю комплексно оглянути зображення, помітити навіть найменші зміни.

Переваги комп’ютерної томографії в Києві, як методу діагностики зубів:

 • Точні, інформативні та наочні результати — сучасне обладнання виключає ймовірність будь-яких проекційних спотворень. Тому стратегія лікування буде обрана на основі цих даних безпомилково.
 • Абсолютна безпека — променеве навантаження становить 0,0012 до 0,0020 мк3в за одне дослідження. Для порівняння: звичайний прицільний рентгенівський знімок зубів має навантаження 1-5 мк3в. Саме тому, будь-яка шкода для організму виключається.
 • Швидкість проведення дослідження (до 30 сек) та відсутність больових відчуттів під час процедури.

В ході проведення первинної або планової терапевтичної консультації фахівець може призначити КТ щелепи в Києві, розгорнутої в площині. Ця апаратна діагностика дозволяє крім іншого в разі необхідності візуалізувати, наприклад, гайморові пазухи або скронево-нижньощелепний суглоб (СНЩС).

Ціни

Рентгенографія та КТ

від 200 до 999 грн

Наші фахівці

всі фахівці
Ткачук Діна Володимирівна

Медичний директор, лікар стоматолог-ортопед

Детальніше
Стороженко Олександр Володимирович

Лікар вищої категорії, Стоматолог-хірург, ортопед

Детальніше
Ніфонтова Анна Сергіївна

Лікар стоматолог-ортопед, ендодонтист

Детальніше
Сопіна Анастасія Володимирівна

Лікар стоматолог-терапевт, ендодонтист

Детальніше
Малова Юлія Олександрівна

Лікар стоматолог-терапевт, ендодонтист

Детальніше
Ткачук Олена В’ячеславівна

Лікар стоматолог-терапевт, ендодонтист

Детальніше
Черей Анастасія Андріївна

Лікар стоматолог-терапевт, ендодонтист

Детальніше
Захарук Ірина Дмитрівна

Лікар стоматолог-ортодонт

Детальніше
Козоріз Анастасія Ігорівна

Лікар стоматолог-терапевт дитячий

Детальніше

Комп’ютерна томографія зубів у Києві в клініці DentaDerm – запорука грамотного лікування

Профільні фахівці клініки DentaDerm в Києві пропонують своїм пацієнтам комплексне діагностичне обстеження стану порожнини рота. З 2005 року ми працюємо в галузі стоматології, та допомагаємо пацієнтам отримати свою мрію — красиву, здорову, білосніжну посмішку.

У нас на вас чекають:

 • Лікарі-стоматологи з великим досвідом — гігієністи, ортодонти, ортопеди, хірурги-імплантологи. Фахівці DentaDerm постійно вчаться та вдосконалюють свою майстерність. Завдяки цьому, лікування проходить без болю та стресу, а також завжди є ефективним.
 • Сертифіковане обладнання від провідних стоматологічних брендів — ми використовуємо стоматологічну апаратуру та інструменти, які мають сертифікацію в Україні та демонструють високу ефективність під час роботи.
 • Комплексний підхід до діагностики та лікування. Клініка DentaDerm в Києві пропонує повний спектр стоматологічних послуг: від професійної гігієни до імплантації зубів. Кожен пацієнт має особисту медичну карту з вказанням проведених процедур, фото та результатами діагностики.

Бажаєте дізнатися про наші послуги більше, ознайомитися з цінами КТ або записатися на прийом? Телефонуйте за номером, який вказано у нас на сайті, або залишайте свої контакти в формі зворотного зв’язку.

Подбайте про красу та здоров’я вашої посмішки з DentaDerm!

banner

Записатись на прийом

  Ім’я
  Телефон
  Email
  Оберіть місто
  Погоджуюсь
  Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних на підставі Політики конфідентційності