Головна | Послуги | Перший прийом

Перший прийом

всі послуги

Консультація стоматолога в Києві: що варто знати?

Культура превентивної медицини в Україні лише зароджується. Як і розуміння того, що профілактичні заходи набагато дешевші за лікування. Ця тенденція не оминула і галузь стоматології. На жаль, багато людей звертаються до лікаря стоматолога лише тоді, коли починає сильно боліти зуб. А профілактичні візити пропускають: вважають їх марною тратою часу або просто бояться стоматологічного крісла. Так робити категорично не варто. Відвідування стоматолога 2 рази на рік для огляду та проведення професійної гігієни — хороша традиція, яка допоможе зберегти зуби здоровими, а усмішку — білосніжною!

Фахівці DentaDerm дбають про те, щоб первинний прийом в стоматологічній клініці був комфортним. Ми забезпечуємо максимально спокійну атмосферу: страх відвідування стоматології в більшості наших пацієнтів зникає назавжди. Тому якщо ви давно відкладали візит до лікаря — настав саме час це виправити.

Для чого потрібна первинна консультація у стоматолога?

Перший візит до стоматолога та консультація лікаря — це дуже важливо.  Адже саме на  консультації стоматолога Ви можете:

 • Дізнатися думку лікаря про стан ваших зубів. Стоматолог проведе огляд та діагностику, відповість на усі ваші запитання. За необхідності, скерує на подальші обстеження.
 • Встановити, які лікувальні процедури потрібно провести найближчим часом, для чого вони необхідні та скільки будуть коштувати.
 • Отримати індивідуальні рекомендації з догляду за ротовою порожниною, вибору засобів для догляду (пасти, ополіскувачі, зубні щітки) відповідно до стану зубів та ясен. Стоматолог розповість, як правильно доглядати за зубами та яснами, як користуватися йоршиками та зубною ниткою, ірригатором.

Регулярний огляд та консультація лікаря є важливим превентивним заходом, який дозволить зберегти здоров’я зубів та ясен на довгі роки, а також уникнути таких неприємних наслідків, як руйнування зубів, через серйозні стоматологічні захворювання.

Консультація стоматолога в Києві: як це відбувається?

Первинний прийом лікаря-стоматолога — обов’язковий етап перед початком лікування. Саме під час консультації фахівець може зібрати анамнез, оглянути ротову порожнину, провести інструментальну діагностику та отримати вичерпну інформацію про стан зубів і ясен пацієнта.

Проводиться первинний прийом завжди очно, в кабінеті стоматолога. Адже окрім збору анамнезу, на вас чекають огляд та інструментальні дослідження ротової порожнини.

Розкажемо більш детально, як відбувається первинна консультація стоматолога у Києві в клініці DentaDerm:

 • Заповнення анкети. Пацієнту видається спеціальна анкета із загальними запитаннями про стан здоров’я. Вказуються перенесені раніше захворювання, препарати, на які є алергічна реакція, та інші дані. Ця інформація необхідна для подальшого лікування, і підкріплюється до медичної карти пацієнта. У процесі лікування зубів лікар завжди може повернутися до анкети, щоб встановити наявність протипоказів до тої чи іншої процедури, непереносимість того чи іншого препарату. Тому дуже важливо вказувати достовірну інформацію.
 • Бесіда стоматолога та пацієнта. Лікар уважно слухає причини звернення, та розповідає про можливі причини виникнення того чи іншого захворювання. Після цього, ми пояснюємо і плануємо план лікування, який буде оптимальним на нашу думку. Розповідаємо, коли та з яких процедур треба розпочати лікування, скільки це буде коштувати. Пацієнт може ставити будь-які питання: лікар аргументовано надасть на них відповідь.
 • Проведення діагностики. Лікар виконує візуальний огляд, холодову пробу, пальпацію, фотопротокол. За необхідності, проводиться діагностика КТ (комп’ютерна томографія) та ортопантомограма. На етапі проведення діагностики вдається підтвердити або спростувати припущення лікаря стосовно стану ротової порожнини та зубів.
 • Консультація за результатами діагностики. Отримавши результати досліджень (фотопротокол, ортопантомограму, КТ), лікар встановлює діагноз, пояснює причини виникнення захворювання та можливі методи лікування.

Залежності від складності випадку та побажань пацієнта, стоматологічна клініка може призначити додаткову діагностику та консультацію за участі головного лікаря. Після цього буде зібраний консиліум лікарів, на якому ми аналізуємо всі види діагностики, та лише потім складаємо оптимальний план лікування. В ньому прописуємо точні методики плану лікування, терміни надання послуг та їхню вартість.

Пацієнт ознайомлюється з планом лікування, і якщо погоджується з ним — підписує. Далі ми разом складаємо графік відвідування нашої клініки. Варто зазначити, що лікування зубів в обов’язковому порядку розпочинається з проведення професійної гігієни порожнини рота. Запис до гігієніста можемо здійснити одразу ж на найближчу дату.

Якість лікування в стоматологічній клініці DentaDerm контролює головний лікар. Саме він затверджує план лікування, контролює хід лікувальних маніпуляцій  і задоволеність пацієнта. Контроль якості здійснюється  за допомогою вивчення фото (ДО/ПІСЛЯ), контрольних знімків та безпосереднього огляду пацієнта в кабінеті.

Після завершення лікування ми ведемо диспансерний облік пацієнтів, з проведенням контрольних оглядів в терапевта та проведення професійної гігієни раз на 6 місяців, і за необхідності направлення на проведення КТ (не частіше одного разу в рік). На всі наші роботи діє гарантія від 18 до 120 місяців.

Ми працюємо не лише з дорослими, а й з маленькими пацієнтами. Саме тому ви можете звернутися на консультацію до дитячого стоматолога. Лікар навчить вашу дитину правильно доглядати за ротовою порожниною, допоможе привити культуру домашнього догляду за зубами.  Виконуємо лікування карієсу молочних зубів та інших захворювань зубів, ясен. Наші фахівці знають, як працювати з найменшими пацієнтами, тому батьки можуть бути спокійними. Дитина у кріслі стоматолога не відчуватиме страху та стресу, а візит до лікаря асоціюватиметься з веселою пригодою.

Ціни

Перший прийом

від 200 до 2 000 грн

Наші фахівці

всі фахівці
Сопіна Анастасія Володимирівна

Лікар стоматолог-терапевт, ендодонтист

Детальніше
Малова Юлія Олександрівна

Лікар стоматолог-терапевт, ендодонтист

Детальніше
Ткачук Олена В’ячеславівна

Лікар стоматолог-терапевт, ендодонтист

Детальніше
Черей Анастасія Андріївна

Лікар стоматолог-терапевт, ендодонтист

Детальніше
Козоріз Анастасія Ігорівна

Лікар стоматолог-терапевт дитячий

Детальніше

Коли потрібно записатися на первинний прийом до стоматолога?

recommendation

Кожна людина повинна регулярно, ще з дитячого віку, обстежуватися в стоматолога двічі на рік. Тому якщо ви давно не відвідували спеціаліста, це вже вагомий привід записатися на консультацію. Не чекайте, поки з’являться такі неприємні симптоми, як карієс, зубний біль, кровоточивість ясен.  Адже дуже часто, запущені стоматологічні захворювання важко піддаються лікуванню. А сам процес терапії потребує використання дороговартісних матеріалів та обладнання.

До того ж запустивши запальні процеси в порожнині рота та не лікуючи їх, ви можете отримати такий неприємний наслідок, як повну втрату хворого зуба. У найскладніших випадках хворий зуб може не піддаватися реставрації, а на його місці, за бажанням пацієнта, встановлюється імплант.

Тому консультація стоматолога терапевта — це превентивний захід, який допоможе:

 • Подбати про професійну гігієну зубів — провести чистку, яка допоможе позбутися від нальоту. Адже навіть якщо ви ретельно дотримуєтесь правил домашнього догляду за ротовою порожниною, самостійно видалити наліт у важкодоступних місцях ротової порожнини неможливо. Накопичуючись, цей наліт стає причиною карієсу та бактеріальних інфекцій ротової порожнини, які призводять до кровоточивості ясен і широкого спектру хвороб.
 • Виявити карієс на різних стадіях та вчасно його пролікувати, не допустивши подальшого руйнування зуба. Сучасні методики лікування карієсу на ранніх етапах — безпечні, швидкі та безболісні. Вони дозволяють профілактувати подальше руйнування зуба.
 • Встановити невеликі відколи зубів та пломб для проведення подальшої естетичної реставрації пошкоджень. Дуже важливо вчасно поремонтувати відкол, щоб не допустити повного руйнування пломби або зуба.
 • Перевірити, чи потрібне повторне лікування раніше запломбованих кореневих каналів.
 • На ранніх стадіях виявити пульпіт та інші стоматологічні захворювання, вчасно їх пролікувати.

Своєчасно відвідуючи лікаря, ви можете профілактувати серйозні хвороби зубів і ясен. Тим самим уникнувши не лише больових відчуттів та тривалого лікування, а й витрати великих сум коштів. Профілактика — це завжди краще та дешевше!

Первинна консультація стоматолога DentaDerm — 5 переваг

У багатьох людей відвідування стоматолога асоціюється з чимось неприємним. Тому поки не заболить зуб, вони схильні відтягувати візит. Лікарі клініки DentaDerm в Києві готові зруйнувати цей стереотип. Ми подбаємо про те, щоб візит до фахівця був не лише результативним, а й комфортним — без страху та стресу.

Наша стоматологія працює з 2005 року. За цей час, нашими клієнтами стали понад 4000 пацієнтів з Києва та області.  А в нашій команді — висококваліфіковані спеціалісти. Стоматологи-терапевти, ортодонти, хірурги-імплантологи, ортопеди, фахівці з естетичної стоматології та інші лікарі. З кожним із наших фахівців ви маєте можливість проконсультуватися, безпосередньо відвідавши клініку. Запис на консультацію — за телефоном або через форму на сайті. Оберемо для вас найбільш зручні час та дату.

Сучасна стоматологія DentaDerm — це:

 • Стоматологи, які знають та люблять свою справу. Наші фахівці мають великий досвід, постійно вчаться та вдосконалюють власну майстерність. Ми знаємо, як працювати зі складними випадками. Виконуємо лікування за сучасними методиками: безболісно, швидко, результативно.
 • Сучасне обладнання, сертифіковане в Україні. Діагностика та лікування виконуються з використання стоматологічних інструментів та обладнання високого класу. Ми слідкуємо за новинками у галузі стоматології та дбаємо про те, щоб наші пацієнти отримували лише найкраще. Застосування сучасного обладнання суттєво підвищує точність та результативність процедур.
 • Комплексний підхід до діагностики та лікування. У нашій клініці ви маєте можливість отримати повний спектр стоматологічних послуг. Ми зберігаємо інформацію про виконані процедури та стан вашого здоров’я: за кожним клієнтом закріплюється медична карта з фотознімками, результатами досліджень. Це дозволяє нашим стоматологам вести всі випадки комплексно.
 • Оптимальна вартість послуг. Ціна консультації стоматолога в Києві, пломбування зубів, гігієнічної чистки та інших процедур не перевищує середню в Києві. Ви отримуєте якісну послугу за нормальною, орієнтованою на клієнта вартістю.
 • Комфорт, затишок та спокійна атмосфера на прийомі. Робимо усе можливе, щоб наші клієнти перестали асоціювати візит до стоматолога з чимось неприємним. Дбаємо, щоб вам було завжди зручно та спокійно. А ще — завжди пропонуємо вам найзручніший час для візитів, який повністю відповідатиме особливостям вашого робочого графіку.

Первинний прийом, професійна гігієна ротової порожнини, відбілювання зубів, лікування карієсу та встановлення брекетів — всі ці послуги, та навіть більше, відтепер надає стоматологічна клініка DentaDerm. З нами здорові зуби та омріяна білосніжна посмішка стають реальністю!

banner

Записатись на прийом

  Ім’я
  Телефон
  Email
  Оберіть місто
  Погоджуюсь
  Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних на підставі Політики конфідентційності