Головна | Послуги | Діагностика за школою Славічека

Діагностика за школою Славічека

всі послуги

Конділографія — функціональна діагностика зубів та щелепи в Києві за методом Славічека

Патології зубощелепної системи негативно впливають на всі системи організму. Вроджені та набуті проблеми викликають труднощі із вживанням їжі, ковтанням, вимовою. Через проблемний прикус порушується естетика обличчя, виникають головні та м’язові болі. Тому дуже важливо вчасно звернутися за допомогою до лікаря-стоматолога.

Досконало вивчити анатомію та функціональність щелепи пацієнта, виявити навіть найменші порушення, спеціалістам DentaDerm допомагає авторська методика професора Рудольфа Славічека Віденської школи міждисциплінарної стоматології VieSid. Він розробив концепцію, яка розглядає всі елементи зубощелепного апарату в динаміці, дозволяє аналізувати стан зубів під час виконання різних дій.

Орієнтуючись на результати діагностики за школою Славічека в Києві, можна досягнути максимальної ефективності лікування. Адже до уваги беруться всі фактори, які визначають роботу зубощелепної системи.

Коли виникає потреба у діагностиці за шкалою Славічека:

 • бруксизм;
 • підвищене стирання зубів;
 • дискомфорт, біль при ковтанні, жування, відкриванні рота та будь-яких інших рухах щелепою;
 • сильні головні болі, зумовлені проблемами центральної нервової системи та кровопостачання мозку;
 • підготовка до встановлення протезів чи перепротезування.

Метод Славічека застосовують для виявлення причин дисфункції скронево-нижньощелепного суглоба, у рамках підготовки до реставрації. зубів. Адже така діагностика зубів в Києві допомагає лікарю-стоматологу розрахувати параметри протезування точно та забезпечити найкращий результат.

Особливості виконання функціональної діагностики за Славічеком:

Зубощелепна система людини має безліч особливостей. Тому функціональна діагностика в Києві передбачає ретельне вивчення всіх елементів: зубів та прикусу, скронево-нижньощелепного суглоба, лицьових м’язів, кісткових структур обличчя, верхньої та нижньої щелепи.

Методика австрійського професора Рудольфа Славічека характерна високою інформативністю, безболісністю та безпекою. Проте вагому роль в якості діагностики за таким методом відіграє професіоналізм лікаря, який її виконує. Фахівці клініки DentaDerm — справжні експерти своєї справи. Ми використовуємо обладнання останнього покоління та точно інтерпретуємо результати. Це зводить до нуля ризик неточностей та допомагає обрати найбільш ефективну стратегію лікування.

Етапи функціональної діагностики:

 • Первинна консультація. Необхідна для бесіди з пацієнтом, вивчення анамнезу та історії хвороби, анкетування та фотодіагностики
 • Тактильне дослідження м’язового апарату шиї та обличчя, ретельний огляд ротової порожнини для виявлення вогнищ інфекції, каріозних уражень, пальпація м’язів зубощелепного апарату та зняття зліпків для виготовлення гіпсових моделей щелеп пацієнта
 • Проведення оклюзіограми (визначення контактності зубів), розшифровка ТРГ (визначчається розміщення щелеп відносно черепу), зняті діагностичні моделі загіпсовуються в спеціальний апарат – аритикулятор, на основі отриманих даних вираховується норма і фактичне відхилення від норми.
 • Кондилографія – за допомогою спеціального апарату отримується графічне зображення рухів нижньої щелепи, які в кожної людини індивідуальні. На основі даних проводиться розрахунок оптимального прикусу пацієнта та положення нижньої щелепи. Дана діагностика дозволяє змоделювати та запланувати функціонально правильне лікування лікарю ортопеду чи ортодонту.

Ціни

Діагностика за школою Славічека

від 3 603 грн

Наші фахівці

всі фахівці
Ткачук Діна Володимирівна

Медичний директор, лікар стоматолог-ортопед

Детальніше
Захарук Ірина Дмитрівна

Лікар стоматолог-ортодонт

Детальніше

Діагностика за шкалою Славічека у Києві в клініці DentaDerm

Ми дбаємо про те, щоб кожен наш пацієнт міг отримати високоточну діагностику зубів в Києві та правильне, результативне лікування. Стоматологи клініки DentaDerm мають великий досвід у проведенні діагностики за методом Славічека. Забезпечимо правильне встановлення діагнозу, розробимо план лікування, гарантуємо комфортну атмосферу під час візиту.

Тому не відкладайте на потім: подбайте про здоров’я зубів вже сьогодні! Запис на консультацію — телефоном або через форму зворотного зв’язку.

banner

Записатись на прийом

  Ім’я
  Телефон
  Email
  Оберіть місто
  Погоджуюсь
  Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних на підставі Політики конфідентційності