Головна | Послуги | Діагностика

Діагностика

всі послуги

Діагностика зубів в Києві: особливості та методи

Діагностика — це дуже важливий етап, який обов’язково проводиться перед лікуванням зубів. Адже саме вона дозволяє комплексно оцінити стан ротової порожнини, виявити порушення на ранніх стадіях та обрати коректну стратегію лікування. Лікар-стоматолог виконує візуальний огляд, холодову пробу, пальпацію, фотопротокол. За необхідності, проводить діагностику, комп’ютерну томографію та ортопантомограму. Перелік необхідних діагностичних процедур обирається індивідуально.

Якщо ви бажаєте отримати якісний та точний результат діагностики, зверніться до фахівців-стоматологів клініки DentaDerm. Професіоналізм, сучасне обладнання та комфорт для наших клієнтів — переваги, якими ми пишаємося.

Діагностика зубів у Києві в стоматології DentaDerm — це:

 • Поєднання сучасних методик, які дозволяють виявити зміни на ранніх стадіях та вчасно розпочати лікування.
 • Швидко та безболісно — подбаємо про те, щоб ви не відчували дискомфорту під час огляду та діагностичних процедур.
 • Застосування штучного інтелекту для максимальної точності.

Діагностика карієсу, планова діагностика зубів раз на пів року, огляд під час тривалого лікування — все це дуже важливо. Ціна діагностики зубів залежить від необхідних діагностичних процедур. Ознайомитися з прайсом ви можете у відповідному розділі на нашому сайті.

Діагностика ротової порожнини та використання штучного інтелекту

Для правильної діагностики стану зубів, коректного встановлення діагнозу й розробки ефективного плану лікування ми використовуємо систему Diagnocat. Це штучний інтелект, що аналізує 3D панорамний знімок ротової порожнини.

Diagnocat — надійний помічних лікаря, адже працює одразу у двох напрямках:

 1. Визначає анатомічні структури всередині черепа — зуби, кістки, канали, пазухи тощо та знаходить у них відхилення від норми.
 2. Дозволяє мінімізувати людський фактор — цим самим поліпшуючи діагностику. Diagnocat дозволяє надати зрозумілу та незалежну інформацію пацієнту, а також скласти оптимальний план лікування.

Сучасна система використовується лікарями по всьому світу. Щоб ви краще розуміли, як вона працює, розповімо, як відбувається діагностика за допомогою системи Diagnocat:

 • Лікар завантажує КТ, внутрішньоротовий чи панорамний знімок зубів.
 • Алгоритм на основі завантажених знімків розпізнає анатомію, патології та стан зубів.
 • Формується індивідуальний звіт, на основі якого лікар може встановити діагноз та розробити ефективний план лікування.

Застосування штучного інтелекту дозволяє вам отримати незалежну інформацію про ваше здоров’я, а лікарю — обрати оптимальну стратегію лікування. Діагностика зубів в Києвіза допомогою Diagnocat відбувається дуже швидко: всього 5-7 хвилин, і ви отримуєте зрозумілий висновок. Саме на основі цього висновку лікар розповість вам про стан зубів, надасть інформацію про те, які етапи лікування потрібні та скільки вони будуть коштувати. Якщо пацієнт згоден з планом лікування, він ставить свій підпис та починає відвідувати клініку за узгодженим графіком.

Завітайте на діагностику зубів та ясен у Києві в клініці DentaDerm

Формула здорових зубів — це дотримання правил домашнього догляду, регулярні профілактичні огляди та своєчасна діагностика в стоматолога. Тому не відкладайте візит до лікаря на потім: запрошуємо на діагностику ротової порожнини в клініку DentaDerm. Не варто чекати, поки почнуть боліти зуби. Краще профілактувати цей стан.

Наша клініка працює з 2005 року. За цей час, нашими клієнтами стали понад 4000 пацієнтів з Києва та області. В DentaDerm працюють кваліфіковані лікарі-стоматологи, які виконують якісну діагностику, професійне лікування, гігієнічну чистку та відбілювання зубів. Ми надаємо весь спектр стоматологічних послуг у трьох напрямках: лікування, протезування, імплантологія.

Чому варто записатися на прийом в стоматологічну клініку DentaDerm:

 • Використовуємо сучасні методи діагностики. Панорамний знімок зубів з використанням штучного інтелекту дозволяє максимально точно виявити ті чи інші патології, та отримати детальну інформацію про здоров’я ротової порожнини.
 • У нас працюють фахівці-стоматологи з великим досвідом — наші лікарі вдосконалюють майстерність та постійно вчаться. Вони знають, як лікувати зуби без болю й стресу.
 • Сертифіковане обладнання для діагностики та лікування зубів — використовуємо стоматологічні інструменти для гігієнічної чистки зубів, пломбування, протезування останнього покоління.

А ще — у нас комфортно та затишно. Лікуйте зуби без страху та стресу!

Щоб записатися на прийом до стоматологів клініки DentaDerm, ви можете зателефонувати нам або залишити заявку на зворотній зв’язок. Проконсультуємо щодо підготовки до візиту, оберемо комфортні дату та час.

Який лікар-стомалог необхіден пацієнтам в Києві

У стоматологічній клініці DentaDerm в Києві працюють висококваліфіковані фахівці всіх напрямків.
Стоматолог-терапевт в Києві в нашій клініці надає повний спектр послуг за напрямками:

 • Лікування зубів;
 • Естетична реставрація зубів;
 • Ендодонтіеское лікування зубів під мікроскопів.

Стоматолог-ортопед в Києві в клініці DentaDerm надає наступний перелік послуг для пацієнтів:

 • Підготовка та установка металокерамічних коронок;
 • Встановлення цирконієвих коронок;
 • Протезування зубів на імплантатах.
banner

Записатись на прийом

  Ім’я
  Телефон
  Email
  Оберіть місто
  Погоджуюсь
  Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних на підставі Політики конфідентційності