Головна | Рекомендації пацієнтам | Професійна гігієна

Рекомендації пацієнтам: Професійна гігієна

всі рекомендації
Професійна гігієна
Reccomendations

Професійна гігієна ротової порожнини — процедура, яка допомагає позбутися нальоту та каменю, профілактувати карієс, підтримувати ясна та зуби здоровими. Однак для підтримання ефекту після чищення, необхідно дотримуватися наступних рекомендацій:

  • Замініть стару зубну щітку на нову. Надалі міняти зубну щітку необхідно 1 раз на три місяці.
  • Дбайте про правильну гігієну ротової порожнини. В перші дні після процедури необхідно чистити зуби тричі на день, після вживання їжі. Використовуйте для цього щітки “Sensitive” та рухайтеся “від червоного до білого” — від ясен до лінії змикання зубів. З 1-3 дня можна перейти на м’які щітки “Soft” та використовувати флос (зубну нитку). Через 2-3 місяці після проведення професійної гігієни порожнини рота в Києві використовуйте щітку середньої жорсткості, у якої щетинки розташовують під кутом 450 до осі зуба. Під час чищення переміщуйте щітку короткими обернено-поступальними (майже вібруючими) рухами. Завершіть чистку коловими рухами. Окрім регулярного чищення, варто акуратно полоскати рот теплою водою після кожного вживання їжі.
  • Протягом 2 днів після процедури дотримуйтеся “білої дієти”. За можливістю, відмовтеся від кави, чаю, червоного вина, какао, шоколаду, бальзамічного оцту, деяких ягід (чорниця, ожина), соєвого соусу, томатів та томатного соку, а також продуктів, які містять синтетичні барвники.
  • Протягом 10 днів після гігієнічної чистки зубів використовуйте гель для ясен, призначений нашим стоматологом. Процедуру проводьте двічі на день. Гель необхідно видавити на зубну щітку та акуратно нанести на ясна та міжзубні проміжки з усіх сторін. Після цього 30 хвилин утримайтеся від вживання їжі та полоскання рота.

Додатково, стоматолог може призначити:

  • “Ампіімплікатор” — зубні гігієнічні пластинки, які призначаються для захисту та підтримання тканин пародонту. Застосовувати їх необхідно щоденно протягом 5-15 діб. Потім перерва 1-2 місяці. Курс лікування 2-3 рази.
  • “Себідин” — бактерицидний та протизапальний препарат, який ефективно виводить зубні відкладення. Вживається протягом 7 днів (4 рази на день, по 1 таблетці).
  • “Імудон” — протизапальний препарат у форматі таблеток. Призначається на 10-20 днів, по 6 таблеток в день, з інтервалом в 3-4 години.

Якщо є необхідність, призначаються протизапальні та знеболювальні ліки, антибіотикотерапія. Вживайте такі препарати лише за призначенням Вашого лікаря-стоматолога та згідно з інструкцією.

Стоматологічна клініка DentaDerm

Якщо у Вас залишилися додаткові питання або Вам потрібно проконсультуватися зі стоматологом, телефонуйте за номером: (066) 420-30-30, (097) 420-30-30.

Будьте здорові!