Головна | Про клініку

Про клініку

Стоматологічна клініка DentaDerm — це турботлива команда лікарів, сучасні методики лікування та комфортна атмосфера. З 2005 року ми даруємо красиву й здорову усмішку нашим пацієнтам. Виконуємо повний спектр стоматологічних послуг: від професійної гігієни до імплантування зубів. Нам під силу навіть найскладніші клінічні випадки!
about

Наша Клініка естетичної стоматології оснащена найсучаснішим обладнанням

Ефективність лікування забезпечує не лише професіоналізм наших стоматологів, а й сучасне стоматологічне обладнання. Клініка DentaDerm оснащена установками німецької компанії Sirona. Зокрема, власним високоточним томографом, який дозволяє розглянути кісткову тканину та зубний ряд верхньої й нижньої щелепи. Якісна діагностика й безпомилкове встановлення діагнозу — запорука вибору коректної стратегії лікування!

Комфорт наших пацієнтів — у пріоритеті.

Ми дбаємо про те, щоб навіть складні стоматологічні процедури не приносили Вам стресу та дискомфорту. А візит до стоматолога не асоціювався з чимось страшним, неприємним. Тож зручно вмощуйтеся в кріслі, надягайте VR-окуляри та дивіться улюблений фільм. Про здоров'я Ваших зубів за цей час подбають високопрофесійні стоматологи DentaDerm!

Ми не просто лікуємо зуби.

Ми обираємо методику лікування, яка буде оптимальною у Вашому випадку. Точне та грамотне лікування забезпечує комп'ютерна діагностика, яка дозволяє виявити найменші зміни, відслідкувати аномалії. Базуючись на результатах діагностики ми обираємо ефективний лікувальний план!

Для DentaDerm немає викликів, з якими ми не можемо впоратися.

Адже наша стоматологічна клініка поєднує 3 потужних напрямки: лікування, протезування, імплантологію. Ви можете отримати усі необхідні послуги для здоров'я зубів та ясен: від професійної гігієни до лікування каналів під мікроскопом!

Мрієте, щоб Ваші зуби були білосніжними? Ви потрапили за адресою!

Стоматологічна клініка DentaDerm пропонує сучасні методики відбілювання: ефективні та безпечні для емалі. А ще — ми надамо усі необхідні рекомендації, які дозволять зберегти результат на довше. Отримайте голлівудську посмішку усього за 30 хвилин у кріслі стоматолога!

Важко наважитися на візит до стоматолога?

Чудово Вас розуміємо. Але з нами здоров'я Ваших зубів буде в руках профі. Лікарі клініки DentaDerm подбають про те, лікування було комфортним, безболісним, результативним. Жодного стресу. Телефонуйте або залишайте заявку на зворотний зв'язок. Оберемо для Вас комфортну дату прийому!

Чому ми

Prev
Next
Сучасне обладнання

Ми впроваджуємо найновіші розробки в стоматологічній галузі, використовуємо сертифіковане в Україні устаткування. В арсеналі DentaDerm — обладнання німецької компанії Sirona. У нас є власний високоточний томограф, який допомагає розглянути кісткову тканину та зубний ряд верхньої й нижньої щелепи максимально точно.

Для забезпечення грамотного лікування, в нашій клініці є послуга комп’ютерної діагностики на сучасному корейському апараті VATECH PaX-i3D. Базуючись на результатах діагностики ми не лише складаємо план лікування, а й відстежуємо його ефективність, коригуємо за необхідністю.

Prev
Next
Інноваційні методики

Роки успішної лікарської практики та впровадження сучасних технологій лікування дозволяють нам гарантувати високу якість послуг. Фахівці клініки DentaDerm постійно навчаються, вдосконалюють свої навички. Ми знаємо, що лише постійне підвищення кваліфікації допоможе нам завжди залишатися справжніми профі.

Усі стоматологічні послуги — від професійного чищення зубів до пломбування та вирівнювання прикусу — виконуємо, дотримуючись європейських стандартів лікування. Насолоджуйтесь посмішкою, яка збирає масу компліментів!

Prev
Next
Більше 17 років досвіду

Наша стоматологічна клініка працює з 2005 року. За цей час, понад 4000 пацієнтів отримали з DentaDerm красиву та здорову посмішку. Ми розвиваємося та ростемо, здобуваємо новий досвід. Але незмінним залишається одне — любов до власної справи.

Фахівці нашої клініки знають, як допомогти кожному пацієнту. За час нашої лікарської практики ми працювали з клієнтами різного віку, долали складні клінічні випадки та бралися за справу там, де інші стоматологи не наважувалися. Для того, щоб кожен пацієнт міг стати трішки щасливішим!

Prev
Next
Комплексний підхід

Забудьте про часи, коли робити рентген зубів або 3D-знімок потрібно було на іншому кінці міста. Стоматологічна клініка DentaDerm надає повний спектр послуг: від якісної діагностики на сучасному обладнання до відстеження результату й регулярних профілактичних оглядів. Ми об’єднали в одну команду стоматологів-гігієністів, ортодонтів, хірургів. Щоб Ви могли впоратися з усіма проблемами ротової порожнини тут і зараз та навіть уві сні.

Кожен випадок ведемо комплексно. Адже лише такий підхід — запорука високої якості лікування та отримання бажаного результату!

Prev
Next
Європейські стандарти

Ми орієнтуємося на досвід європейських колег, регулярно відвідуємо семінари та майстер-класи від провідних фахівців у стоматологічній галузі Європи. Використовуємо лише інноваційні технології, доказові протоколи лікування, сучасне сертифіковане обладнання.

Команда нашої клініки упевнена: забезпечити європейський рівень лікування зубів в Україні можливо. Переконайтеся у цьому!

Prev
Next
Задоволені клієнти

Ваші щасливі посмішки — найкращий результат нашої роботи. Приємно, коли з нами Ви долаєте страх відвідування стоматолога, й виробляєте корисну звичку звертатися до лікаря профілактично. Ми щиро радіємо, якщо пацієнти рекомендують нашу клініку своїм друзям та родичам, а також записують до стоматологів DentaDerm діток. Адже лікування маленьких пацієнтів можна довірити лише справжнім профі!

Наші фахівці

Всі фахівці
Ткачук Діна Володимирівна

Медичний директор, лікар стоматолог-ортопед

Детальніше
Стороженко Олександр Володимирович

Лікар вищої категорії, Стоматолог-хірург, ортопед

Детальніше
Ніфонтова Анна Сергіївна

Лікар стоматолог-ортопед, ендодонтист

Детальніше
Сопіна Анастасія Володимирівна

Лікар стоматолог-терапевт, ендодонтист

Детальніше
Малова Юлія Олександрівна

Лікар стоматолог-терапевт, ендодонтист

Детальніше
Ткачук Олена В’ячеславівна

Лікар стоматолог-терапевт, ендодонтист

Детальніше
Черей Анастасія Андріївна

Лікар стоматолог-терапевт, ендодонтист

Детальніше
Захарук Ірина Дмитрівна

Лікар стоматолог-ортодонт

Детальніше
Козоріз Анастасія Ігорівна

Лікар стоматолог-терапевт дитячий

Детальніше
Полушведкін Сергій Сергійович

Лікар анестезіолог-реаніматолог

Детальніше
banner

Записатись на прийом

  Ім’я
  Телефон
  Email
  Оберіть місто
  Погоджуюсь
  Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних на підставі Політики конфідентційності