Дорослий СНЕСК-UP


Професійна гігієна + Компʼютерна томографія + Консультація лікаря

Акційна ціна – 2 200 грн

Звичайна вартість – 3 029 грн
Детальніше

Наші фахівці

Всі фахівці
Ткачук Діна Володимирівна

Медичний директор, лікар стоматолог-ортопед

Детальніше
Стороженко Олександр Володимирович

Лікар вищої категорії, Стоматолог-хірург, ортопед

Детальніше
Ніфонтова Анна Сергіївна

Лікар стоматолог-ортопед, ендодонтист

Детальніше
Сопіна Анастасія Володимирівна

Лікар стоматолог-терапевт, ендодонтист

Детальніше
Малова Юлія Олександрівна

Лікар стоматолог-терапевт, ендодонтист

Детальніше
Ткачук Олена В’ячеславівна

Лікар стоматолог-терапевт, ендодонтист

Детальніше
Черей Анастасія Андріївна

Лікар стоматолог-терапевт, ендодонтист

Детальніше
Захарук Ірина Дмитрівна

Лікар стоматолог-ортодонт

Детальніше
Козоріз Анастасія Ігорівна

Лікар стоматолог-терапевт дитячий

Детальніше
Полушведкін Сергій Сергійович

Лікар анестезіолог-реаніматолог

Детальніше
23.02.2023 - 01.03.2023
23.02.2023 - 01.03.2023

Чому ми

Prev
Next
Сучасне обладнання

Ми впроваджуємо найновіші розробки в стоматологічній галузі, використовуємо сертифіковане в Україні устаткування. В арсеналі DentaDerm — обладнання німецької компанії Sirona. У нас є власний високоточний томограф, який допомагає розглянути кісткову тканину та зубний ряд верхньої й нижньої щелепи максимально точно.

Для забезпечення грамотного лікування, в нашій клініці є послуга комп’ютерної діагностики на сучасному корейському апараті VATECH PaX-i3D. Базуючись на результатах діагностики ми не лише складаємо план лікування, а й відстежуємо його ефективність, коригуємо за необхідністю.

Prev
Next
Інноваційні методики

Роки успішної лікарської практики та впровадження сучасних технологій лікування дозволяють нам гарантувати високу якість послуг. Фахівці клініки DentaDerm постійно навчаються, вдосконалюють свої навички. Ми знаємо, що лише постійне підвищення кваліфікації допоможе нам завжди залишатися справжніми профі.

Усі стоматологічні послуги — від професійного чищення зубів до пломбування та вирівнювання прикусу — виконуємо, дотримуючись європейських стандартів лікування. Насолоджуйтесь посмішкою, яка збирає масу компліментів!

Prev
Next
Більше 17 років досвіду

Наша стоматологічна клініка працює з 2005 року. За цей час, понад 4000 пацієнтів отримали з DentaDerm красиву та здорову посмішку. Ми розвиваємося та ростемо, здобуваємо новий досвід. Але незмінним залишається одне — любов до власної справи.

Фахівці нашої клініки знають, як допомогти кожному пацієнту. За час нашої лікарської практики ми працювали з клієнтами різного віку, долали складні клінічні випадки та бралися за справу там, де інші стоматологи не наважувалися. Для того, щоб кожен пацієнт міг стати трішки щасливішим!

Prev
Next
Комплексний підхід

Забудьте про часи, коли робити рентген зубів або 3D-знімок потрібно було на іншому кінці міста. Стоматологічна клініка DentaDerm надає повний спектр послуг: від якісної діагностики на сучасному обладнання до відстеження результату й регулярних профілактичних оглядів. Ми об’єднали в одну команду стоматологів-гігієністів, ортодонтів, хірургів. Щоб Ви могли впоратися з усіма проблемами ротової порожнини тут і зараз та навіть уві сні.

Кожен випадок ведемо комплексно. Адже лише такий підхід — запорука високої якості лікування та отримання бажаного результату!

Prev
Next
Європейські стандарти

Ми орієнтуємося на досвід європейських колег, регулярно відвідуємо семінари та майстер-класи від провідних фахівців у стоматологічній галузі Європи. Використовуємо лише інноваційні технології, доказові протоколи лікування, сучасне сертифіковане обладнання.

Команда нашої клініки упевнена: забезпечити європейський рівень лікування зубів в Україні можливо. Переконайтеся у цьому!

Prev
Next
Задоволені клієнти

Ваші щасливі посмішки — найкращий результат нашої роботи. Приємно, коли з нами Ви долаєте страх відвідування стоматолога, й виробляєте корисну звичку звертатися до лікаря профілактично. Ми щиро радіємо, якщо пацієнти рекомендують нашу клініку своїм друзям та родичам, а також записують до стоматологів DentaDerm діток. Адже лікування маленьких пацієнтів можна довірити лише справжнім профі!

Ціни

Лікування без бор машинки

Перший прийом

Діагностика за школою Славічека

Рентгенографія та КТ

Парадонтологічна карта

Вектор терапія

Скейлінг

Лікування карієсу

Пломбування зубів

Лікування кореневих каналів

Керамічна вкладка

Коронки на зуби

Зубні протези

Видалення зуба

Видалення зубів мудрості

Кісткова пластика

Синус ліфтинг

Пластика вуздечки

Керамічні брекети

Металеві брекети

Самолігуючі брекети

Цифрові брекети Інсігнія (США)

Елайнери (інвізілайн) США

Пластинки

Мікроімпланти

Трейнери

Ортодонтичні апарати

Сапфірові брекети

Вініри

Відбілювання зубів

Виправлення прикусу у дітей

Професійна чистка у дітей

Лікування молочних зубів

Видалення молочних зубів

Лікування зубів у сні

Професійна гігієна

Імплантація зубів

Седація

Подбайте про красиву та здорову усмішку в клініці DentaDerm в Ірпені

Мрієте, щоб зуби були міцними, а усмішка — білосніжною? Настав час завітати до стоматолога. Клініка DentaDerm в Ірпені — це турботливі лікарі, сучасні методики лікування та комфортна атмосфера. Лікуємо без стресу, надаємо рекомендації з домашнього догляду за ротовою порожниною, і дбаємо про те, щоб регулярні профілактичні огляди в стоматолога стали вашою хорошою традицією!

Які послуги надає стоматологічна клініка DentaDerm?

Наша стоматологічна клініка в Ірпені поєднує 4 потужних напрямки: лікування, протезування, імплантологію, встановлення вінірів. Саме тому, в комфортних умовах кабінету ви можете отримати усі необхідні послуги для здоров’я зубів та ясен:

 • первинна консультація стоматолога;
 • пломбування зубів;
 • протезування зубів в Ірпені;
 • ортодонтичне лікування;
 • імплантація зубів;
 • лікування ясен;
 • гігієнічна чистка;
 • відбілювання зубів;
 • лікування каналів під мікроскопом.

Для того, щоб лікування було точним та грамотним, в нашій клініці є послуга комп’ютерної діагностики на сучасному корейському апараті VATECH PaX-i3D. Саме базуючись на результатах діагностики обираємо ефективний лікувальний план, перевіряємо результати лікування, виявляємо аномалії в розвитку або положенні зубів. Ця процедура є безпечною та швидкою.

Команда стоматологічної клініки DentaDerm

Наші стоматологи в Ірпені — фахівці з великим досвідом роботи, які регулярно підвищують власну кваліфікацію. В DentaDerm працюють лікарі широкого профілю: стоматологи-терапевти, ортодонти, хірурги-імплантологи, ортопеди, спеціалісти з естетичної стоматології. Кожен наш лікар — не лише вправний фахівець-стоматолог, а й певною мірою психолог. Ми знаємо, як знайти підхід до кожного пацієнта, допомогти впоратися зі страхом перед стоматологічним кріслом, налаштуватися на видалення зуба в Ірпені чи інші неприємні, на перший погляд, процедури.

Лікуємо дорослих та діток. Адже знаємо, наскільки важлива дитяча стоматологія в даному віці. Вилікуємо карієс на молочних зубках, зробимо гігієнічну чистку, проконсультуємо щодо профілактики стоматологічних захворювань. Допоможемо виробити культуру правильного догляду за ротовою порожниною з дитинства. Малюки у кріслі наших стоматологів зовсім не хвилюються, адже ми використовуємо лікування зубів під седацією в Ірпені, а мами, які їх привели до лікаря — спокійні та щасливі.

Ми дбаємо про те, щоб лікування зубів в Ірпені було не лише ефективним, а й проходило без стресу. Адже впевнені: візит до стоматолога не має викликати неприємних асоціацій ні в дорослих, ні в дітей. Регулярні візити до лікаря допомагають профілактувати стоматологічні захворювання, виявити на ранніх стадіях карієс, вчасно пролікувати хворий зуб. Два рази на рік — саме такою є оптимальна частота відвідування стоматологічного кабінету.

DentaDerm — стоматологія в Ірпені, якій довіряють

Ми знаємо, що наважитися на відвідування стоматолога буває важко. Тому багато людей пропускають профілактичні огляди та приходять до лікаря лише тоді, коли сильно розболівся зуб або потрібне видалення зуба мудрості в Ірпені. Та лікарі клініки DentaDerm в Ірпені подбають про те, щоб візит до фахівця був безболісним, комфортним та результативним. Працюємо з 2005 року. За цей час, нашими клієнтами стали понад 4000 пацієнтів з Києва та області.

Професійна чистка ротової порожнини, відбілювання зубів, пломбування та боротьба з карієсом — всі ці послуги виконуємо професійно. А наші клієнти можуть насолоджуватися білосніжною посмішкою, яка збирає масу компліментів.

Сучасна стоматологія в Ірпені — це:

 • Фахівці-стоматологи з великим досвідом — вони постійно навчаються та вдосконалюють свою майстерність. Тому виконують всі процедури ефективно та без болю.
 • Обладнання, сертифіковане в Україні — використовуємо стоматологічні інструменти для гігієнічної чистки зубів, пломбування зубів в Ірпені, протезування останнього покоління.
 • Комфортна атмосфера та затишок — з нами ви можете і переконаєтесь, що лікувати зуби можна без страху та стресу.

Бажаєте записатися на прийом? Телефонуйте або залишайте заявку в формі зворотного зв’язку.

banner

Посміхаючись, ви змінюєте світ