Головна | Стоматологія в Бучі

Стоматологічна Клініка в Бучі


Професійна гігієна + КТ + Консультація лікаря

Акційна ціна – 2200грн

Звичайна вартість – 3029грн
Детальніше

Наші фахівці

Всі фахівці
Ткачук Діна Володимирівна

Медичний директор, лікар стоматолог-ортопед

Детальніше
Стороженко Олександр Володимирович

Лікар вищої категорії, Стоматолог-хірург, ортопед

Детальніше
Ніфонтова Анна Сергіївна

Лікар стоматолог-ортопед, ендодонтист

Детальніше
Сопіна Анастасія Володимирівна

Лікар стоматолог-терапевт, ендодонтист

Детальніше
Малова Юлія Олександрівна

Лікар стоматолог-терапевт, ендодонтист

Детальніше
Ткачук Олена В’ячеславівна

Лікар стоматолог-терапевт, ендодонтист

Детальніше
Черей Анастасія Андріївна

Лікар стоматолог-терапевт, ендодонтист

Детальніше
Захарук Ірина Дмитрівна

Лікар стоматолог-ортодонт

Детальніше
Козоріз Анастасія Ігорівна

Лікар стоматолог-терапевт дитячий

Детальніше
Полушведкін Сергій Сергійович

Лікар анестезіолог-реаніматолог

Детальніше

Чому ми

Prev
Next
Сучасне обладнання

Ми впроваджуємо найновіші розробки в стоматологічній галузі, використовуємо сертифіковане в Україні устаткування. В арсеналі DentaDerm — обладнання німецької компанії Sirona. У нас є власний високоточний томограф, який допомагає розглянути кісткову тканину та зубний ряд верхньої й нижньої щелепи максимально точно.

Для забезпечення грамотного лікування, в нашій клініці є послуга комп’ютерної діагностики на сучасному корейському апараті VATECH PaX-i3D. Базуючись на результатах діагностики ми не лише складаємо план лікування, а й відстежуємо його ефективність, коригуємо за необхідністю.

Prev
Next
Інноваційні методики

Роки успішної лікарської практики та впровадження сучасних технологій лікування дозволяють нам гарантувати високу якість послуг. Фахівці клініки DentaDerm постійно навчаються, вдосконалюють свої навички. Ми знаємо, що лише постійне підвищення кваліфікації допоможе нам завжди залишатися справжніми профі.

Усі стоматологічні послуги — від професійного чищення зубів до пломбування та вирівнювання прикусу — виконуємо, дотримуючись європейських стандартів лікування. Насолоджуйтесь посмішкою, яка збирає масу компліментів!

Prev
Next
Більше 17 років досвіду

Наша стоматологічна клініка працює з 2005 року. За цей час, понад 4000 пацієнтів отримали з DentaDerm красиву та здорову посмішку. Ми розвиваємося та ростемо, здобуваємо новий досвід. Але незмінним залишається одне — любов до власної справи.

Фахівці нашої клініки знають, як допомогти кожному пацієнту. За час нашої лікарської практики ми працювали з клієнтами різного віку, долали складні клінічні випадки та бралися за справу там, де інші стоматологи не наважувалися. Для того, щоб кожен пацієнт міг стати трішки щасливішим!

Prev
Next
Комплексний підхід

Забудьте про часи, коли робити рентген зубів або 3D-знімок потрібно було на іншому кінці міста. Стоматологічна клініка DentaDerm надає повний спектр послуг: від якісної діагностики на сучасному обладнання до відстеження результату й регулярних профілактичних оглядів. Ми об’єднали в одну команду стоматологів-гігієністів, ортодонтів, хірургів. Щоб Ви могли впоратися з усіма проблемами ротової порожнини тут і зараз та навіть уві сні.

Кожен випадок ведемо комплексно. Адже лише такий підхід — запорука високої якості лікування та отримання бажаного результату!

Prev
Next
Європейські стандарти

Ми орієнтуємося на досвід європейських колег, регулярно відвідуємо семінари та майстер-класи від провідних фахівців у стоматологічній галузі Європи. Використовуємо лише інноваційні технології, доказові протоколи лікування, сучасне сертифіковане обладнання.

Команда нашої клініки упевнена: забезпечити європейський рівень лікування зубів в Україні можливо. Переконайтеся у цьому!

Prev
Next
Задоволені клієнти

Ваші щасливі посмішки — найкращий результат нашої роботи. Приємно, коли з нами Ви долаєте страх відвідування стоматолога, й виробляєте корисну звичку звертатися до лікаря профілактично. Ми щиро радіємо, якщо пацієнти рекомендують нашу клініку своїм друзям та родичам, а також записують до стоматологів DentaDerm діток. Адже лікування маленьких пацієнтів можна довірити лише справжнім профі!

Стоматологічна клініка в Бучі DentaDerm

Здорові зубі та білосніжна усмішка — мрія, яка може стати реальністю. У стоматологічній клініці DentaDerm ми дбаємо про ефективну профілактику, якісне лікування стоматологічних захворювань, навчаємо пацієнтів правильно дбати про зуби та ясна! Кваліфіковані лікарі, сучасні методики лікування та затишна атмосфера — переваги, якими ми пишаємося.

Послуги стоматолога в клініці DentaDerm

Завітавши в нашу стоматологію, ви отримаєте усі необхідні послуги для здоров’я ротової порожнини. Стоматологічна клініка DentaDerm поєднала ключові напрямки: лікування, протезування та імплантацію зубів, встановлення вінірів. У нас на вас чекають:

 • Стоматологічні консультації.
 • Професійна гігієна ротової порожнини.
 • Відбілювання.
 • Пломбування зубів.
 • Ортодонтичне лікування — корекція прикусу за допомогою брекет-систем, елайнерів.
 • Протезування та імплантація зубів.
 • Ендодонтія, лікування каналів під мікроскопом.
 • Дитяча стоматологія.

Якість лікування напряму залежить від якості діагностики. Тож у клініці DentaDerm в Бучі ми виконуємо комп’ютерну діагностику на сучасному корейському апараті VATECH PaX-i3D. Аналізуючи отримані дані, наші дантисти обирають спектр необхідних стоматологічних послуг, складають план лікування. Діагностика на VATECH PaX-i3D — безпечна та швидка!

Переваги лікування у стоматологічній клініці DentaDerm

Ми дбаємо про те, щоб профілактичне відвідування стоматолога стало вашою хорошою традицією. Адже саме вчасна діагностика допомагає запобігти складним стоматологічним захворюванням, виявити на ранніх стадіях карієс, зупинити руйнування емалі. Та головне — зберегти зуби здоровими протягом усього життя.

Команда DentaDerm — профі своєї справи. У нашій стоматології працюють фахівці широкого профілю:

 • стоматологи-терапевти;
 • ортопеди;
 • ортодонти;
 • естетисти;
 • дитячі стоматологи.

Ми знаємо, як зробити лікування не лише ефективним, а й комфортним. Допоможемо вам побороти страх відвідування дантиста та перенести навіть складні стоматологічні процедури легко — без болю й страху.

Дитячі дантисти нашої клініки знають, як працювати з маленькими пацієнтами: лікуємо карієс на молочних зубах, робимо профілактичну чистку, вчимо правильно доглядати за зубами.

Для проведення складних стоматологічних процедур дітям ми виконуємо лікування зубів у медикаментозному сні. Жодних сліз та страху: лише здорові зубки, щасливі діти та спокійні батьки!

DentaDerm — стоматологія в Бучі, яка подарує вам усмішку мрії

Досі пропускаєте профілактичні огляди, та звертаєтеся до дантиста лише за сильного зубного болю? З нами ви набудете корисної звички правильно дбати про зуби та ясна. Комфортно, безболісно, ефективно, з чудовим настроєм — саме так проходить лікування зубів у стоматологічній клініці DentaDerm в Бучі.

Мережа наших клінік працює з 2005 року. За цей час, ми допомогли отримати красиву усмішку понад 4000 пацієнтів.

Виконуємо повний спектр лікувальних та профілактичних процедур для зубів: професійну гігієну, відбілювання, пломбування, лікування карієсу, імплантацію зубів.

У нашій клініці:

 • Досвідчені лікарі-стоматологи. Постійно навчатися та вдосконалювати свою майстерність — їхнє головне правило.
 • Сучасні методики лікування — ми знаємо, як вилікувати карієс без бормашини, з філігранною точністю відреставрувати зуб, природно та естетично відбілити зуби.
 • Сертифіковане в Україні обладнання — наша клініка оснащена стоматологічними інструментами останнього покоління. Це дозволяє нам виконувати гігієнічну чистку, протезування, пломбування максимально якісно.
 • Затишно та зручно — ми подбали про те, щоб наші пацієнти почувалися справді комфортно. Нехай візити до стоматолога тепер будуть максимально приємними.

Тож не відкладайте турботу про здоров’я зубів на потім. Щоб записатися на прийом, телефонуйте або залишайте заявку у спеціальній формі. Чекаємо на вас!

Як проїхати до нашої клініки

 • від станції метро “Житомирська” до нашої клініки 200 м пішки
 • від вулиці Академіка Булаховського можна на доїхати автобусі № 21
 • проспектом Академіка Палладіна;
 • великою Кільцевою дорогою;
 • вулицею Чорнобильською;
 • вулицею Єфремова Академіка;
 • з району Берківці
 • з району Академмістечко
banner

Посміхаючись, ви змінюєте світ!

  Ім’я
  Телефон
  Email
  Оберіть місто
  Погоджуюсь
  Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних на підставі Політики конфідентційності